Плюшевая дыба• 21 июня 2022

Авторка Гуся в публічному пості

Написала, що жаліла себе і сина, бо жила без чоловіка. І рада, що він називає цього чоловіка татом і цей чоловік навчив його «пісяти стоячи».

А ви що думаєте з цього приводу?

P.S. Я вважаю, що таке сприйняття реальності - кам’яна доба. Не очікувала, що в такої, як мені здавалось, сучасної дівчини стільки забобонів.
Муркамурковна• 21 июня 2022
А шо вона мала писати? Всі мужики тварі і кончені? А я всьо сама і деоево і дім і сина...?
Чого ви від інших чекаєте шо вони будуть соответствовать ВАШИМ лічним предпочтеніям! Нормальна вона девочка! Класна, знайшла жіноче щастя, не завідуйте

Я натуралка• 21 июня 2022
Вона нестандартна та прикольна) а шлюбу її ще дуже мало часу:)
Чай не пью, только кофе• 21 июня 2022
Я теж жалію себе і сина, бо довгих 17 років жили самі і забезпечувала всім сім´ю я
Кудесница_с_пургеном• 21 июня 2022
А вы только про ’писать’ из поста ухватили?
Добрый Йиннот• 21 июня 2022
Интересно, не станет ли Гусь благочестивым до приторности.
Мне нравится нынешняя версия.
Колючая Роза• 21 июня 2022
Я думаю, що про «пісяти стоячи» вона написала образно. Вона ж все сама тягнула, а тут тепер є чоловік, на якого можна покластися і не бути сильною жінкою. Взагалі я рада за неї, давно за нею слідкую