LusyaVerusya• 21 июня 2022

Запаниковала. Давно такого не было. Киев

Извините сразу за тему. Девочки, я понимаю что сейчас любая новость это «бабка сказала», стараюсь все фильтровать.
Но сейчас запаниковала. Сейчас 3 разных человека предупредили спать одетыми и собрать в сумку все необходимое. Наши все подвалы закрыты. Мы на 16 этаже.
Норвежская_лесная• 22 июня 2022
Автор, какая цель вашей темы была? Посеять панику? Если вы верите каждому, кто вам мозги промывает, то не нужно нести это сюда
НАТУСЯ.КИЕВ• 22 июня 2022
Ответ дляAnita123-13ef
А 28 можно спати спокійно?)))
Той, хто не створює таких тем, щоб сіяти паніку, не читає астрологів-ворожок, не сприймає серйозно інформацію подану з методичок... буде спокійно сприймати і цю дату)
snejs• 22 июня 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
На территории ссср в 41, а во всем мире в 39
Так я о ВОВ говорю, а не о мировой
alex512• 22 июня 2022
Ответ дляYulia-3262
Просто коли вонючий совок нападав на західну Україну, Фінляндію, країни Балтії, влаштовував війну на далекому сході - це все не рахувалося!
Та й взагалі, те що смердючі кацапи в 20х роках захопили Україну і робили те саме що й зараз роблять з нами - це теж не рахувалося. А коли замахнулися лізти своїми брудними чоботами далі в Європу і на територію совка(повністю озброєну, з сотнями тисяч військових і техніки на кордоні готових напасти) пішов в наступ німецький солдат, і за 4 місяці стояв під мовсквою, то кацапня вигадала нове словосполучення Вєлікая Атечестаєнная вайна ...наволочі!!!
Проблема сучасної Європи - в низ немає лідера, який би простистояв кацапам, замість європейців тепер маємо гнати орду ми, українці Ось дасть Бог, відібємося , поженемо смердючих кацапів і пульнемо кілька ракет на їх територію, і вони знову вигадають якусь руззкую атєчєствєнную.
Шкільна радянська програма вбивала мене своєю іраціональністю (це як війна за об´єднання :) , при вивченні ФАКТІВ в свідомому віці то взагалі я не могла зрозуміти як таке суцільне зло як кацапня нав´язало всій земній кулі думку про якусь свою ’свєрхдєржаву’. Одна ’вов’ чого варта...бридота
Удалено администрацией...
Shaan• 22 июня 2022
Ответ дляfetinia-s
Ну не тяжёлой же артиллерией там стреляли.
Ключевые пункты действительно пытались захватить, чтобы уже потом вошли танки и все быстро закончилось.
Пункты не были взяты, танки не вошли.
От пуль тоже остаются следы. Или они там врукопашную бились?
Короче, не было там никаких особых боев, русские туда даже не дошли.
Shaan• 22 июня 2022
Ответ дляVikolette
там диверсионные группы были, перестрелки. Не тяжелая техника.
Там не осталось ни одного следа от пуль, не в воздух же они пуляли. Короче, это все сказки
_Yulia_• 22 июня 2022
Кто б мне сказал вчера что нужно спать одетой… Собаке всю ночь плохо было, бегала с ней на улицу, вот в моём случае да, надо было спать одетой и с включённым светом в коридоре, чтоб спросонья не сбивать все подряд на своём пути, когда слышишь собачьи замните рвотные позывы.
Anitia• 22 июня 2022
І нашо ви це сюди принесли?
Скільки разів влада/блогери/СМІ казали вірити виключно офіційним даним? Так ні, знов десь почула фігню і гайда на форумі паніку розводити.

ЛЮДИ, агов, не читайте цю фігню! Самі собі нерви розшатуєте а саме так працює інфовійна.
Rikitikitavi_2022• 22 июня 2022
Ответ дляZelenkа
То ж із середи по середу акції продуктові, завтра якесь інше буде. Я чекаю або Стоп Наркотик або Фісташкове
якщо буде чесною то я даже не знала що на Познячках відкрилося АТБ, сьогодні була там вперше з війни, треба буде спробувати ваше мороженко)
iryna _b• 22 июня 2022
Ответ дляvetka
Киев. не выводят людей из за вероятности ракетных ударов. только начальство выходит.
Да,ладно мой муж на работе. Интересно,что за оргагизация у вашего
Helenny• 22 июня 2022
Ответ дляsashik77
Знайома, чоловік її військовий, але звичайний. В них теж чутки. Не думаю, що вони знають на 100%, тому не сильно довіряю, якщо чесно.
Тут не розумієш, що і коли.
Я на минулому тижні також тему створювала про те, що на Київ кидатимуть 10-13 червня. Чоловіку друг з ЗСУ сказав, що прийшла телефонограма.

Ми самі з переляку поїхали до свекрухи. З свекрухою пересварились, на городі рачки декілька днів простояла, роботу свою зробити не встигла, то краще би в Києві сиділи.
Все, сидим вдома і нікуди не рипаємось. Лише будемо уважнішими до тривог в ці дні.
iryna _b• 22 июня 2022
Ответ дляАняКирова
А даты если сложить(((
22.06.1941 и 22.06.2022
Все выходит одинаково только знать бы что означает(
Как вы складываете,что одинаково?
2+2+6+1+9+4+1=25
2+2+6+2+0+2+2=26
Юрий1981• 22 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Кто эти три человека?
Зрозуміло, що всі троє неостанні люди в місті Київ. Про напад Білорусів, десь місяці півтора тому, багато хто пам’ятає гуляла така смс, саме вони теж попереджали.
irina18• 22 июня 2022
Ответ для_Yulia_
Доброе утро!
Как собакет?
Allka- skakalka• 22 июня 2022
Ответ дляAnitia
І нашо ви це сюди принесли?

Влада нам рассказывала ехать на шашлыки,войны не будет и т д .
И что ?
_Yulia_• 22 июня 2022
Ответ дляirina18
Доброе утро!
Как собакет?
Доброе) с утра уже сбегали к ветеринару на укол, собакен ожила, тьфу на неё)
vivabon• 22 июня 2022
Зачем Вы ЭТО здесь пишите? Автор? Кто Вы? К чему этот трёп?