В 38-й одшбр (Брест), а также 103-й овдбр (Витебск) и 5-й обрСпН (Марьина Горка) ССО вс рб инструкторами из 76-й дшд и гу гш вс рф проводится интенсивный курс обучения и подготовки личного состава ДРГ, сформированных на базе этих частей, который включает в себя обучение приёмам и методам действий на территории Украины. Одновременно с этим, остальной личный состав 38-й одшбр усиленно обучается на полигоне "Брестский" действиям в составе вертолётного десанта, захвату и удержанию важных объектов в тылу противника.
Результат:
вже голосів:
145 (39.3%)
Не нападуть
129 (34.96%)
Так, нападуть
95 (25.75%)
Свій варіант
Sakura-18cb• 22 июня 2022
Что от этого изменится, что я думаю?
Не нагнетайте панику своими вопросами.
Предлагаю админам удалять такие темы.
Не нагнетайте панику своими вопросами.
Предлагаю админам удалять такие темы.
Sakura-18cb• 22 июня 2022
Ответ дляOlgusya
Телеграм-канали теж нагнітають?
Зачем дублируете здесь? Идите в телеграмм.
Ответ дляMarty
И тут ему дадут отпор! Вооружение для этого есть!
Найбільш боєздатний особовий склад, який захищав Київ у першу хвилю, зараз на сході. Разом із важкою технікою.
До того ж нападати, якщо будуть, то й з Волині та Рівного, а там у нас ще не було досвіду. Тому я менш оптимістична
PAJAMA ROOM• 22 июня 2022
Ответ дляOlgusya
І що ви пропонуєте?
Ответ дляThatsme
Як нападуть, так і випадуть!!! Їх там вже чекають, повірте. І наші найНЕдієздатні війська в сто разів їхніх боєздатніші ж все рівно! Плюс злість, плюс мотивація
Дай Бог. Особливо веселить їхній десант. Вони забули, що було з російським? Фарш на парашутиках
Ответ дляOlgusya
Ви володієте недостовірними даними
PAJAMA ROOM• 22 июня 2022
Ответ дляOlgusya
Бути морально готовими. Бо як я розумію, всі залишаються по місцях, я в тому числі (Київ)
У нас 118 день війни, куди ще більш готовими бути.
Ответ дляOlgusya
Ну то про що ваше повідомлення? Може, це ви володієте недостовірними даними
Про те, що ви надаєте інформацію, яка не відповідає дійсності. А я, на відміну від Вас, людей, хто це читаю попередила. А от давати інформацію, якою я частково володію, не збираюся, бо вона оперативна