Подскажите кто покупал силиконовую посуду для детей вот такого плана, как вам? Удобно? Пактично? Присоски хорошо держат тарелку? От еды силикон не красится?
Ответ дляКаяспер
Вы лучше спросите от посуды еда не красится
Спрашиваю у Вас тогда - от посуды еда не красится?)
Засомневаю• 23 июня 2022
Дуже насторожено відношусь до такого посуду, його з такого гамна можуть зробити, що і дорослим небезпечно з нього кушати.
Читайте склад. Наприклад, не підходить для їжі якщо в складі меламін:
Берегу и стерегу• 23 июня 2022
Автор, у перша дитина і купа вільного часу?)))
По темі - купіть одну з присоскою. Для фото)
А потім побачите, чи зручно вам, а взагалі то малюку головне мамина увага. А яка тарілка, ложка, фартушок... діло десяте.
Ответ дляБерегу и стерегу
Представьте себе - первый ребенок и куча свободного времени! Будьте добрее!!! И не нужно сарказма!
Кокосиха• 23 июня 2022
Покупала обычную тарелку на присоске с ложкой,все ок,держится хорошо,присоска съемная.
Задолбулька• 23 июня 2022
Ответ дляЮляМамуляя
Звичайна посуда не підійде, не?
Берегу и стерегу• 23 июня 2022
Ответ дляЮляМамуляя
Вибачте, якщо образила. Я без сарказму, хотіла пожартувати. Згадала себе з першою. Золоті часи!)))
Точно так вибирала з присоскою, шукала поїльник, підбирала фартушок, щоб під колір столика)
Коротше, нагулялася і вже третя їсть зі звичайної тарілки.
Але з першим так і треба як у мене було і у вас!
Ответ дляЗадолбулька
Звичайна посуда не підійде, не?
Ник ’задолбулька’ Вам очень подходит, прям в точку!)))
Я спрашиваю конкретно про эту посуду, и вопрос адресован к тем, кто ей пользовался))
Ответ дляБерегу и стерегу
Ну да, у многих так)
хочется чтоб и удобно, и красиво))
Спасибо)
хочется чтоб и удобно, и красиво))
Спасибо)
Берегу и стерегу• 23 июня 2022
Ответ дляЮляМамуляя
Ну да, у многих так)
хочется чтоб и удобно, и красиво))
Спасибо)
хочется чтоб и удобно, и красиво))
Спасибо)
Ось почитайте, може щось корисне знайдете
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2998921
Ростіть здорові, це головне!
Ответ дляБерегу и стерегу
Ростіть здорові, це головне!
Спасибо)