забиякина• 23 июня 2022
Корм нутрам чи карнілав?
І той й інший холістік.
Проблема в тому що нутрам дуже важко знайти по магазинах.
А карнілав є майже всюди
Хто годує тим або тим, або порадьте холістік добрий, який є у магазинах.
Яким ви годуєте своїх кошенят
А карнілав є майже всюди
Яким ви годуєте своїх кошенят
забиякина
• 23 июня 2022
Ответ дляabrikas
Oven Baked розгляньте.холістик.це - Канада, як і Нутрам. Карнілав-це Чехія.європейські стандарти поступаються канадським.з Овеном зараз немає перебоїв.
Дякую
masha_luiza• 23 июня 2022
Купували Нутрам та Карнілав,коти їх не їли,а Грандорф їм подобається,але теж тільки один,пропоную купувати маленькі та дивитись,що їм буде до смаку,віддала Нутрам друзям,так їх коти все з´їли