Изменено 24 июня 2022

Дієта

Не думала що доживу до такого, але що ви готуєте коли продуктів мінімум, в мене багато тільки картошка залишилась, все. Купити щось нема за що, до зп ще довго, та і її не вистачає ні на що. Що ви готуєте зазвичай коли в холодильнику мишка висить?
сама себе прекрасная 24 июня 2022
Як можна щось готувати без продуктів. Ну зваріть вареники з картоплею. Насмажте драників. Але все рівно треба якесь мясо і овочі
Юпитерная 24 июня 2022
Якщо є тільки картопля, то готуйте те, що є
Тётя Хрюша 24 июня 2022
А що ще є?
автор всемВсёИмного 24 июня 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Як можна щось готувати без продуктів. Ну зваріть вареники з картоплею. Насмажте драників. Але все рівно треба якесь мясо і овочі
Є мінімальний набір продуктів, м´яса канєшно нема. Я написала що з багато є картошки, а остальне по мінімальному
Тётя Хрюша 24 июня 2022
Ну тоді тут варіант їсти картоплю: варену, смажену, в мундірі, оладки.
Smetankaa 24 июня 2022
Если кроме картошки ничего нет, буду есть картошку. Тем более я ее люблю. Правда надо подсолнечное масло. Жарю, драники готовлю, просто отвариваю и зажариваю, запекю в духовке со сцециями. Правда варёную в мундирах не люблю.
сама себе прекрасная 24 июня 2022
Ответ дляSmetankaa
Если кроме картошки ничего нет, буду есть картошку. Тем более я ее люблю. Правда надо подсолнечное масло. Жарю, драники готовлю, просто отвариваю и зажариваю, запекю в духовке со сцециями. Правда варёную в мундирах не люблю.
Ну это вы будете. А детей три раза в день тоже одной картохой пихать?!
Тётя Хрюша 24 июня 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Ну это вы будете. А детей три раза в день тоже одной картохой пихать?!
Автор про детей не писала
Дюагональ 24 июня 2022
Автор, если детей нет, вообще не вижу проблемы разгрузить свой организм .
Ешьте с утра овсянку (самая дешёвая до 30 гривен стоит) и пейте много воды.

Когда мои дети на каникулах у бабушки, я вообще почти не ем.
Кофе утром и раз в 3 дня кашу любую

Организм хорошо очищается.
Дней через 5 привыкните, и вообще не будете понимать как можно было столько есть)
Пешеходик 24 июня 2022
Ну картошку можна варить, тушить, жарить
автор всемВсёИмного 24 июня 2022
Ответ дляSmetankaa
Если кроме картошки ничего нет, буду есть картошку. Тем более я ее люблю. Правда надо подсолнечное масло. Жарю, драники готовлю, просто отвариваю и зажариваю, запекю в духовке со сцециями. Правда варёную в мундирах не люблю.
Сьогодні якраз закінчилась олія піду купляти) Щоб сотий раз пожарить картошки
автор всемВсёИмного 24 июня 2022
Дівчата, може не так ясно написала. На картошкі зробила акцент бо її дуже багато, пару мішків у підвалі. А так то є і буряк, морква, цибуля, крупи по мінімальному. Я наприклад люблю цибулю їсти, мені знайома підкащала як її мариновать то виходить дуже смачно. А так хотіла дізнатися що можна придумати з готовки
спальное место 24 июня 2022
Купуйте овочі робіть рагу