Федорино Горе• 27 июня 2022

Імпланон (контрацепційний імплант) хтось використовував??

Цікавить як реагує організм, побічні дії.
Нежная Лапка• 27 июня 2022
Послухаю. Але я морально не готова. П´ю таблетки

автор Федорино Горе • 27 июня 2022
Ответ дляНежная Лапка
А що морально не готові? Імплантація в руку( плече) дія три роки. Не треба пити щодня таблетки.
Я не можу пити таблетки, забуваю. ВМС по перше це абортуюче, а по друге щось в мене засовувати, нє не моє.
Зацікавила ця тема.
Взагалі дешевше чоловіку зробити вазектомію)) поки проводжу підготовчі роботи
Астановитесь• 27 июня 2022
Якщо взагалі не плануєте -то вже краще вазектомію. По темі штука цікава, але в Україні я його не знайшла, хто б поставив. В Чехії так само не ставлять. Сестра каже, що в Польщі ставлять, але їй так само порекомендували кільце для початку, в містечку де вона живе нема гінекологів які ставлять. Подруга ставила в США, каже що супер. Перед тим приймала таблетки, потім спокійно вийняла і народила двох діток
Ух ты какая Я• 27 июня 2022
Ответ дляФедорино Горе
Зацікавила ця тема.
Мене теж бісить про таблетки пам‘ятати. Спіраль не можу поставити, на жаль. На 3 роки імплант - я б з радістю
автор Федорино Горе • 27 июня 2022
Ответ дляАстановитесь
В Києві ставлять. Є клініка. Тому і цікавлюсь
автор Федорино Горе • 27 июня 2022
Ответ дляУх ты какая Я
10тис грн
Астановитесь• 27 июня 2022
Ответ дляФедорино Горе
А де? І скільки коштує?
Астановитесь• 27 июня 2022
Вже бачу ціну . На три роки норм. Але в Польщі трохи дешевше. Матнусь певно туди, колись
автор Федорино Горе • 27 июня 2022
Ответ дляАстановитесь
А де? І скільки коштує?
10тис грн

автор Федорино Горе • 27 июня 2022
Ответ дляАстановитесь
А де? І скільки коштує?
Астановитесь• 27 июня 2022
Але препарат не зареєстрований в Україні. Виходить як контрабанда? Трохи стрьомно таке собі вводити
Ух ты какая Я• 27 июня 2022
Ответ дляФедорино Горе
10тис грн
280 грн/міс виходить. Так навіть дешевше, ніж таблетки
Нежная Лапка• 27 июня 2022
Ответ дляФедорино Горе
Зацікавила ця тема.
Ну ось до цього не готова. Щоб було щось в руці. І спіраль не хочу.
А щодо таблеток,то в мене там по дням, я бачу пила чи ні, та й нагадування стоїть.

Цікаво, а як дізнатися,що дія закінчується цієї імплантації? Треба здавати аналізи чи воно працює рівно три роки день в день
автор Федорино Горе • 27 июня 2022
Ответ дляНежная Лапка

Я зрозуміла що день в день. Незнаю мене більше цікавить, як при цьому веде себе менструальний цикл. Бо на таблетках, то капець. Я звикла 3-4дні, тампон на 2краплі, максимум на 3. І взагалі не відчувала. А з теблетками, 5-7днів, боляче, та й значно рясніше, вже на 2кр тампон ніяк. Мені таке не підходить. Да й лібідо на таблетках на 0 було. Кинула я їх пити. Забувала. Нагадування теж не допомогло. Не мій це засіб.
Вазектомію чоловіку вмовляти буду.
Нежная Лапка• 27 июня 2022
Ответ дляФедорино Горе
Вазектомію чоловіку вмовляти буду.
Мене зацікавила Ваша тема. Можливо, колись теж прийду до цього.

В мене,навпаки,місячні заливали,так боліло,що ледве йшла на роботу. І так з 9 років. І після пологів не пройшло. Мені рекомендували таблетки,але я не хотіла. Почала пити тільки,щоб не завагітніти Але з таблетками не багато крові і не боляче. Видно, кому що підходить.
Мені зараз 30, казали,що через роки таблетки не так діють і що треба ставити спіраль. А її не хочу. Тому,буду вивчати цю тему)