Стебель_березы• 27 июня 2022

Питання про зір

Якщо гострота зору 0.03 та 0.04 можуть забрати до армії?
автор Стебель_березы • 27 июня 2022
У кого у чоловіків проблеми зору серйозні, поділіться досвідом.
Тамбовский мел• 27 июня 2022
Берут всіх. Вчора спілкувалась з військовим, який пішов добровільно з більш серйозними проблемами.
автор Стебель_березы • 27 июня 2022
Ответ дляТамбовский мел
Добровільно це трохи інше, але дякую за відповідь.
Тамбовский мел• 27 июня 2022
Ответ дляСтебель_березы
Залежить ще де проходить комісію. Коли мало хлопців з району чи області, міста, а потрібна кількість, то мед комісію практично ніхто якісно не проходить. Можуть же брати на напрямок де не дуже потрібен зір. Робити фізичну роботу, наприклад.
Ось кум пройшов мед комісію, сказали, якщо потрібен буде - позвуть. Пройшло вже 2 чи 3 тижні, мовчать. Мій чоловік теж проходив комісію якраз перед самою війною - дали білий білет (не встиг забрати, так як почалася війна).
Интернет Бродилкин• 27 июня 2022
0,03 - это глаз всего 3% видит? даже таблицу с трудом видно, не то что строчки на ней((
автор Стебель_березы • 28 июня 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Да