Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
OneTimeUser• 10 марта 2025
Ответ дляKolibri_18
теж про Ющенка подумала. Він реально дуже високий
і мені він перший спав на думку.
Saintpaulia• 10 марта 2025
Ответ дляsonechkook
Ну чому ж? Нам так здається, але насправді багато кого можна згадати, якщо подумати. Я, наприклад, Кузьму слухала, але не фанат була, але, звісно, його смерть сколихнула дуже😪
Я про те, що це має бути особа, яку більшість сприймає або нейтрально, або позитивно. Зараз не знаю, хто б високий, старший, відомий викликав подібні відчуття. Політики швидше всі повз, навряд чи смерть будь кого з них викликала б національний смуток, кожен має купу ненависників. Які інші відомі більшості особи підходять? Я не знаю
sonechkook• 10 марта 2025
Ответ дляSaintpaulia
Треба подумати
Soon_moon• 10 марта 2025
Ответ дляSaintpaulia
Залужний?
sonechkook• 10 марта 2025
Ответ дляSoon_moon
Залужний?
Він не цивільний, хоча зараз вже так
Saintpaulia• 10 марта 2025
Ответ дляSoon_moon
Залужний?
Не високий і не цивільний
Павлик Равлик• 10 марта 2025
Ответ дляSaintpaulia
Не високий і не цивільний
185 см і вже цивільний
koma• 10 марта 2025
Я взагалі про Леся Подервʼянського подумала ( не питайте чому :))
Ющенко і По - то мої два улюбленця. Ще Кулеба високий сивий. Більше не придумаю.
Saintpaulia• 10 марта 2025
Ответ дляПавлик Равлик
185 см і вже цивільний
Зріст не буду брати до уваги, бо для мене високі то 190 і далі, я чіпляюсь, але глядач тої ’події’ мав би все одно бачити фото в мундирі, він відомий все ж як військовий діяч, не могли б таке оминати
sonechkook• 10 марта 2025
Мені чат gpt накидав і Скрипку, і Данилка, Усика, Шовковського, Кличків, Пономарьова. Я питала про старше 50ти. За Усика написав, що, хоч він не підходить за віком, але його тренер Ломаченко - так)
СИРЕЛИ• 10 марта 2025
Ответ дляsonechkook
кличко любили абсолютно все. пока в политику не поперся и не стал посмешищем.
бресточка• 10 марта 2025
Я тоже за Ющенко
Mary8478580• 10 марта 2025
Ответ длябресточка
Я тоже за Ющенко
И мне так кажется, он больше остался как положительный персонаж, если это о политике таки
Masushki2• 10 марта 2025
Ответ дляcherry_colibry
А я читаю зараз новини, що Алжир купив СУ в параші, забивши на санкції. Тепер відповідно штати або мають за це наказати, або мовчки обтікати, що не варіант, поскільки зараз кацапських літаків захочуть всякі Чад, Малі та всі інші їх прихлебателі. В обох випадках ситуація слизька. Т. зараз між двох вогнів з цим СУ.
Моя первая мысль, что его снесет ’ авто’ , которое добывает нефть в Сахаре , т.е будет добываться нефть в огромных объёмах.
И начнутся настоящие торговые войны , соответственно будет Майдан .

Все названия условны.
sonechkook• 11 марта 2025
Ответ дляMasushki2

Все названия условны.
Я теж схиляюсь до думки, що вантажівка - це метафора у сні. Тому що біля людини такого рівня завжди купа охорони, тому фізично збити неможливо. А от під вантажівкою може матися на увазі країна-агресор, бо вона найбільша за площею у світі, і Т не зможе побороти її, а його торгівельні війни і зближення з руснею призведуть до імпічменту. Якось так
1oksana1• 11 марта 2025
Ответ дляAlena5336623
Він низького зросту.
він 1,84))) не аткий вже і низький
1oksana1• 11 марта 2025
Ответ дляsonechkook
Он в паралельній темі пишуть, що якщо з Т. нічого не станеться 12 травня, то серпень буде дуже важким для нього
це в тіктоці якась блогерша-таролог чи астроог таке видала, то всі вже розтягнули на цитати
1oksana1• 11 марта 2025
Ответ дляMasushki2

Все названия условны.
так, виглядає реалістично
саудівська аравія буде макс видобувати і америка ( у вигляді трампа) вмре в кризі економічній.
1oksana1• 11 марта 2025
але хотілось би фізичної(( бо пенсіонери при владі - то біда
Kolibri_18• 11 марта 2025
Ответ для1oksana1
ну, дивіться, Венс - далеко не пенсіонер. Маск - те саме
Гадаєте, було би краще, якби у керма були вони? Не у віці справа. Вік просто погіршує людей ще більше, якщо вони і до того були з ’гівняшками’. А поганцем можна бути і в молодому віці
Masushki2• 11 марта 2025
Ответ для1oksana1
так, виглядає реалістично
🗽🥂
Masushki2• 11 марта 2025
Ответ дляKolibri_18
+1000000
Masushki2• 11 марта 2025
Ответ дляsonechkook
Щось в мене враження , що його залюбки розхитають і знесуть.
Занадто багато незадоволенних.
І я маю на увазі не амерів.
Доречі і рабсіянам будуть непереливки.
От тоді точно керуватиме Китай і до нього всі підуть на підлиз.....
Нам трохи на руку, здається .
Life-game• 11 марта 2025
Всё. Без огня всё таки с огромной вероятностью будет в марте.
Дальше только молится...и выборы ещё будут
sonechkook• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
Можна подумати, русня радо погодиться. Вони ще мільйон раз нас обстріляють, Одеса зараз прямий доказ. Несміян каже за 13-14 березня. І вибори протягом 30ти днів перемир´я🤦‍♀️? Що ви палите?
Life-game• 11 марта 2025
Ответ дляsonechkook
Выборы в этом году
Россия сначала обстреляет сильно, потом согласится
И в целом. Извини, а какого ко мне претензии, как не знаю к кому? Я тоже вижу сны, и вероятность их сбывания далеко не 100%!
Согласится путин на без огня с вероятностью 80% остаются 20, из них может 5% на то, что у него инфаркт будет. Но нет, обязательно надо написать, что со мной что-то не так. А Ваши сны мы услышим? Или Вы В АВГУСТЕ писали, о перемирии в марте?
Конечно обязательно плеваться и делать из меня врага народа, а не из путина. Более того!!!я нигде не пишу. И не уверенна, что прекращение огня это хорошо. Так как процентов 30% вероятность после гораздо больше эскалации!! Но я, просто хочу верить в 70% нормального, на том уровне, на котором возможно, развитии событий. Как и любой человек. Я хочу верить в хорошее.
Байрактарочка• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
Выборы в этом году
а для чого писати сни у яких ймовірність збутися не 100%?
у авторки сни, які ми читаємо вже три роки, збуваються. а Ваші «вродє тіпа как будто» всі мимо. хоч один сон, який Ви тут написали, здійснився? 🫠 хоч на 50%
оце бажання натягнути сову на глобус… віщування кінця війни в кінці серпня 2024
sonechkook• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
Выборы в этом году
На повному серйозі пишу: пропийте вітамінок, попустить зі своїм месіанством лізти до авторської теми. Де обіцяна рік тому власна? Читачів не буде, хайпу?
Байрактарочка• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
Выборы в этом году
і Ви наче обіцяли створити свою окрему тему)
Life-game• 11 марта 2025
Ответ дляБайрактарочка
Простите, я бы ответила, но не хочу обидеть автора.
Только прошу не ходить на митинги и массовые мероприятия политического характера