Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
_Annyshka____• 04 марта 2025
Ответ дляAestas
Можливо щось віддадуть. Маленьку, або недавно захоплену територію. Голки, заміновану напевно. Дівчинка в рожевому костюмчику, наче як підкреслювалась стать. Можливо територія чи місто жіночого роду.
Дякую, що пишете! А то дуже важко ці часи переживати. Таке враження, що в перші місяці війни повернулась, повна невизначеність.
cherry_colibry• 04 марта 2025
Ответ дляAestas
А можливо додадуть щось з притону біля курська. У них там правда все воно, середнього роду.
Saintpaulia• 04 марта 2025
Ответ дляAestas
Дівчата, сон. Початок весни. Тепло, сухо, але ще не дуже зелено. Місто, бачила таксі, тролейбуси, друга половина дня. Стоїть авто на узбіччі дороги, біля нього група жінок з дітьми. В автомобілі відчинені передні пасажирські двері. В кріслі дівчина юна років 19-20 бавиться з малям. Ноги на бордюрі, дитина на колінах. Інша жінка старша 35-40 (власниця авто, мама дитини) трохи далі, дивиться на них, усміхається. Хто дівчина в авто не знаю. Автомобіль старий.

Окрема група жінок з дітьми переглядаються з такими наче ухмилками ’непомітними’, долітають слова ’не сказали, не покликали’. Одна демонстративно дивиться годинник на телефоні, голосно каже 19.0...?(не чути) Ці цифри наче засвітились в повітрі 19.05/19.07. Цифри 5/7 наче змінювались, мерехтіли.

Жінка, що біля авто все це чує, емоції розривають- там сльози, відчай, гнів, стан афекту. Все разом. Вона секунду думає, влітає за кермо і з усієї дурі тисне на газ. Дівчина, що бавилась з дитиною шокована, ледве встигає захлопнути двері. Дитину садить на руки, але авто настільки мотає по дорозі, що дитя підіймає на руках щоб якось тримати рівновагу. Чомусь постійно акцентували дитину на трохи витягнутих руках.

Та, що мати за кермом плаче навзрид, мчить на максимальній швидкості. Авто б´ється об інші, скрежет, чути позаду потужні удари. Автомобілі навпроти намагаються уникнути лобового, трощать усе на тротуарах. Ці звуки і відчуття описати неможливо.
Цей сон дуже схожий на те, що твориться зараз, може розв´язка з цифрами пов´язана. Цікаво, що раніше була одна жінка, зараз у снах стабільно є дитина. Ніби вже та нова країна, тільки не зрозуміло, чи вік від початку війни рахується? Але ніби це вже дві різні країни, до і після..
cherry_colibry• 04 марта 2025
Ответ дляSaintpaulia
А може це Курська область? Бігає поряд тепер. І в нас можливо залишиться
бресточка• 04 марта 2025
Одесса женского рода.
natamala• 04 марта 2025
Ответ дляAestas
Нарешті вона прибуває на зустріч куди не чекали. Дівчина на пасажирському притиснула дитину до себе, аж пальці білі з ними все добре. Шепче яка ж ти су.., ти ж могла дитину покалічити. Та що була за кермом не реагує, опановує себе, розгладжує волосся, виходить. Усі навколо в діловому одязі, вона одягнута погано. Люди з презирством кидають погляди на потрощену машину, на неї, але розступаються. Заходить в приміщення. Темно сіре, великі чорні тоновані вікна. Листя на деревах навколо значно більше, наче літо.
Да, на зустріч Зе і Трампа схоже. Навіть одяг не той. Емоції перекрили здоровий глузд. Україна мчить на максимальній швидкості- в розпачі і сльозах.
Nonavlon• 04 марта 2025
Ответ для_Annyshka____
Аналогічно. Спіймала сьогодні себе на тому, що думки як і в перші тижні війни(( Страшно((
СИРЕЛИ• 05 марта 2025
Ответ дляAestas
а случайно шприцы и иголки не могут быть связаны с новым вирусом ?
автор Aestas • 10 марта 2025
Дівчата, я сьогодні з шок контентом. Мені нарешті приснилось так як я завжди прошу - як для тупих, максимально непідходящих для символізму, для тих хто поза марафоном і новинами, без медитацій і дихальних вправ. І ось. Пишу окремим постом. Усім відомого руде х&ло переговорщика позначаю Т. щоб не привертати уваги до теми на всякий випадок. А раптом правда )
автор Aestas • 10 марта 2025
Сидить людина в торговому центрі, острівець для перекусів після шопінгу. Поряд на стільчику пакети з покупками. Я навіть не бачу це чоловік чи жінка, наче дивлюсь її картинку десь поряд за плечем навіть чую дихання. Або як запис з бодікамери. На столі кава. Поряд екран, йдуть новини. Раптом все затихає, бариста робить тихо музику, голосніше новини. Повідомляють, що на день відклали поховання відомої людини, яка на днях раптово померла. Хто саме не розумію. Всі навколо зупинились, підходять ближче до екрану, людина дійсно дорога усім українцям.

Напевно у того, кого супроводжую поганий зір, на екрані все нечітко. Опишу, що роздивилась. Чоловік, що помер цивільний. На фото він в ділових костюмах, високий, вище інших на групових фото. Підтягнутий, спина рівна, усміхнений. Є сивина, вік можливо 60-70. Його всі любили, це щось дуже трагічне, щось як тоді коли загинув Кузьма. Судячи по фото можливо політик, науковець, висока посада. В новинах фото і єдине повідомлення, що поховання відкладають на день оскільки тисячі людей їдуть в Україну щоб з ним попрощатись.

Людина за столиком це слухає, допиває каву, бере речі, виходить з ТЦ. Поки йде викликає таксі в додатку. По дорозі затримується біля вітрин. Виходить з ТЦ - біля входу натовп, шум, всі дивляться доверху. На стіні ТЦ величезний екран. І там на повторі показують інший сюжет. Щойно сталось.
автор Aestas • 10 марта 2025
Сюжет на екрані після виходу з ТЦ:
Доверху вулицею тротуаром йде Т. в синьому костюмі, людям киває. Зйомка наче з телефону когось, хто в натовпі по інший бік вулиці. За кроків десять позаду Т. ще один чоловік нижче зростом, худіший. На натовп не зважає, розмовляє по телефону. Вздовж тротуару дерева. Друга половина літа або тепла осінь. Зелень темно зелена.

На пагорбі зверху показується величезна вантажівка,більша ніж я коли небудь взагалі бачила. Колесо вище людини. Особливості однотонний пісочний колір і величезна решітка спереду. Гігантський грузовик. Мчить на скаженій швидкості, все за долі секунди. В якийсь момент розвертається поперек дороги і як лавина зносить на своєму шляху людей, дерева, споруди. Ну і Т. само собою там же. Відео раптово закінчується, скоріше всього та людина що вела зйомку також постраждала. На фоні голос диктора - в страшній автотрощі загинув п.Т і ще називають когось важливого, так розумію мова про того чоловіка, що позаду йшов. В натовпі шум, не чути хто другий. Людина ’моя’ в шоці, важко дихає, всі шоковані, розгублені.
автор Aestas • 10 марта 2025
Загуглила цей грузовик. Він справді існує. Де воно взялось в моїй голові не розумію. Перша картинка наче фото зі сну.
sonechkook• 10 марта 2025
Мені чоловік висунув ідею, що помирає Порошенко
Alena5336623• 10 марта 2025
Ответ дляsonechkook
Він низького зросту.
cherry_colibry• 10 марта 2025
Ответ дляsonechkook
або Ющенко
sonechkook• 10 марта 2025
Ответ дляAlena5336623
Він низького зросту.
1,84 м
sonechkook• 10 марта 2025
Ответ дляcherry_colibry
або Ющенко
1,83 м
sonechkook• 10 марта 2025
А так серед політиків найвищий Віталій Кличко
Alena5336623• 10 марта 2025
Ответ дляsonechkook
1,83 м
Ви праві, в гуглі подивилася. Мене чомусь він низьким здавався.
sonechkook• 10 марта 2025
Он в паралельній темі пишуть, що якщо з Т. нічого не станеться 12 травня, то серпень буде дуже важким для нього
sonechkook• 10 марта 2025
Ответ дляAlena5336623
Та я взагалі про нього і подумати не могла, це чоловік дав ідею, так сказати. А може, то і не політик, видно ж погано було
Saintpaulia• 10 марта 2025
’Його всі любили, це щось дуже трагічне, щось як тоді коли загинув Кузьма.’ Я схиляюсь, що цієї людини ще немає навидноті, бо важко когось під таке притягнути зараз. Тому події, можливо, не найближчого часу
Mary8478580• 10 марта 2025
Ответ дляsonechkook
Но по возрасту молодой
OneTimeUser• 10 марта 2025
Ответ дляAestas
Прочитала, що загалом Берліє - французький виробник військової техніки. Можливо, це якась метафора? Що Т. переїде виробник(и) військової техніки? Зараз багато аналітиків прогнозують погіршення для американських зброярів. Через втрату довіри до їхньої надійності після наказів Т. ’вимкнути’ для нас той чи інший вид зброї.
Kolibri_18• 10 марта 2025
Ответ дляcherry_colibry
або Ющенко
теж про Ющенка подумала. Він реально дуже високий
cherry_colibry• 10 марта 2025
Ответ дляOneTimeUser
А я читаю зараз новини, що Алжир купив СУ в параші, забивши на санкції. Тепер відповідно штати або мають за це наказати, або мовчки обтікати, що не варіант, поскільки зараз кацапських літаків захочуть всякі Чад, Малі та всі інші їх прихлебателі. В обох випадках ситуація слизька. Т. зараз між двох вогнів з цим СУ.
Kolibri_18• 10 марта 2025
Ответ дляOneTimeUser
Цей варіант для нас теж був би чудовим :)
Хоча прямий сюжет, як зі сна Автора, звісно, виглядає ще краще. Правда, в такому разі Венс ніяк не кращий, така сама повора
cherry_colibry• 10 марта 2025
Ответ дляKolibri_18
Може це Венс ззаду йшов
sonechkook• 10 марта 2025
Ответ дляSaintpaulia
Ну чому ж? Нам так здається, але насправді багато кого можна згадати, якщо подумати. Я, наприклад, Кузьму слухала, але не фанат була, але, звісно, його смерть сколихнула дуже😪
sonechkook• 10 марта 2025
Ответ дляMary8478580
Но по возрасту молодой
Автор написала ’можливо’, сивина може і у 20, і у 30 бути(. Тут, мабуть, відштовхуватися треба від ділового костюма і відомості