Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
sonechkook• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
Выборы в этом году
Россия сначала обстреляет сильно, потом согласится
И в целом. Извини, а какого ко мне претензии, как не знаю к кому? Я тоже вижу сны, и вероятность их сбывания далеко не 100%!
Согласится путин на без огня с вероятностью 80% остаются 20, из них может 5% на то, что у него инфаркт будет. Но нет, обязательно надо написать, что со мной что-то не так. А Ваши сны мы услышим? Или Вы В АВГУСТЕ писали, о перемирии в марте?
Конечно обязательно плеваться и делать из меня врага народа, а не из путина. Более того!!!я нигде не пишу. И не уверенна, что прекращение огня это хорошо. Так как процентов 30% вероятность после гораздо больше эскалации!! Но я, просто хочу верить в 70% нормального, на том уровне, на котором возможно, развитии событий. Как и любой человек. Я хочу верить в хорошее.
Вибач, а якого категорично заявляти про припинення вогню у березні? І на ’ти’ не переходили, здається. Своє бачення перемир´я з серпня можете засунути, сама знаєте, куди, бо це ще ВИЛАМИ ПО ВОДІ ПИСАНО!
sonechkook• 11 марта 2025
Коротше, лише один раунд перемовин пройшов, подальший хід від нас геть зовсім не залежить. Ми тільки можемо чекати, і лише потім робити висновки, бо зараз це гадання на кавовій гущі. І навряд чи буде так, як хочеться нам, знаючи ту сторону
Ответ дляsonechkook
За август я писала на счёт Курска
Сейчас, к сожалению, выйдем практически полностью с Курской области
sonechkook• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
За август я писала на счёт Курска
От Ви завжди пишете так категорично, як істину прямо, а воно потім завжди не так відбувається. Чому так? Я навчилась свої думки при собі тримати щодо подій, бо все настільки непередбачувано: навіть за один день може з десяток разів перегратись. Я ще зрозуміла б, якби був рівень Несміян хоча б, та теж така категорична, але ж у неї Таро і спілкування з потойбічною силою, і досвід. А Ви, як Берлінська, стверждуєте, а там коли справдиться, Ви така: а я ж казала.
Ответ дляsonechkook
Категорично, потому что такие ответы
В любом случаи, берегите себя
Для Украины я хочу как лучше, к сожалению, даже прекращение огня это не как лучше (ни о каких границах и речи нет) и за такое меня тут тоже бесконечно гнобили. К сожалению, я сама могу очень мало сказать хорошего. И мне самой это более чем не приятно.
Ладно. Не буду и далее никого ’загружать’
В любом случаи, берегите себя
cherry_colibry• 11 марта 2025
Ми всі зараз на нервах, ще й ці перепади температури, місячне затемнення, ретроградний меркурій
Нехай збудеться все позитивне для України, а парашу і союзників накриє карма.
Ответ дляLife-game
Выборы в этом году
кожного разу ми пишемо, що це темка іншого автора((( і вже час свою зробити і підтягувати туди коментаторів
ми тут з початку минулої темки автора і чекаємо її снів
Ответ дляLife-game
Выборы в этом году
Після повернення в тему ви несете сплошну рашу пропаганду. Ваш аккаунт вкрали чи шо?
Дівчата) ну ви чого)) на справді у Live-game багато чого збувається, просто вона писати не вміє, формувати думки у текст (вибачте мене дописувач з назвою Live-game)
Майте на увазі, доступ до інформації такого характеру у всіх через призму свого розвитку, саме тому і сни різні, але про одне і те саме.
Тому основний сон «дівчина зливає воду восени» про закінчення війни - на жаль, ще не справдився бо ще не час
Підтримаю тему
Я з автором з січня 2022 року, думаю навряд чи хто уявляв ЩО на нас чекає
Дуже запам´яталися її слова про 3 поверх,на який не можна було піднятися.
Потім були ще декілька знакових снів особисто для мене, а зараз якось все знову незрозуміло чого ще чекати, бо насправді, чекаємо тільки миру.
Сподіваюсь щодня що насниться саме такий сон, без іносказань, без підтексту, можливо вже цієї ночі🙏
Так що чекаємо, сподівємося, підтримуємо одне одного бодай добрим словом, бо в це завжди важливо, а зараз особливо.
_ЯгодаМалина_• 18 апреля 2025
Ответ дляcherry_colibry
Галикс вчера написал про окончание боевых действий в 2025 🙏
А кто это?
Mary8478580• 18 апреля 2025
Ответ дляcherry_colibry
Угу, тоже читала
Ответ дляСИРЕЛИ
та вже сил не лишилося чекати. наче гірше й гірше стає. зовсім мерзотники оскаженіли. спокою ні вдень ні вночі нема.
Рівно 3 роки тому теж тут сиділи і так само писали , не знаючи скільки ще всього страшного попереду...
Але пишу що читала, слухала
Деякі пишуть що ось-ось, а деякі кажуть що травень буде страшніший за квітень
Але все ж таки до осені типу має все вщухнути
Там в світі нова війна почалася, і втягується все більше країн, можливо ці події і призведуть до миру в нас
Бажаю всім нам дочекатися миру живими і здоровими
Але пишу що читала, слухала