Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Жули-ули• 17 февраля 2025
Ответ дляБайрактарочка
така можливість була ще в 22 😔
Ну тоді було не така позиція як у 2023
Зараз це вже все минуле, заднім числом ми всі розумні(
Life-game• 17 февраля 2025
Ответ дляЖули-ули
Тоді в мене були контакти людей які тямили та були посвячені в ці події. Але як завжди, гроші затьмарили все.
Зараз вже нічого не знаю, бо більше схоже, що ситуацією вже ніхто не володіє.
Была, и естественно сейчас, большая вероятность ’смерти’ зе, не важно, будет ли он на самом деле жив, или нет. Но объигрывания её есть вариант.

Самое ближайшее время покажет. Главное, что мы почти на финише. Все, кто верующий, серьёзно, просите хороший исход, благоприятный стране. Не диктуя какой инмено, а просто самый наилучший.
DamianaD• 17 февраля 2025
Ответ дляLife-game

В якомусь ’рілсі’ я вже це чула. Майже дослівно 🤔
Life-game• 18 февраля 2025
Ответ дляDamianaD
Сбрасывайте
podzem79• 18 февраля 2025
Ответ дляLife-game
Да и я написала, что из-за захода в августе в Курс, следующая возможная дата, не конца войны!а остановки огня, она в марте, примерно.
И это при выборе хорошего ’пути’
Немного с хорошим путем у нас сложновато, к сожалению.
Опять же, я не в коем случаи не пишу от себя, или своё мнение, как многие считают, что Я плохая. Пишу как оно будет.
Уранус максимально прав. Оптимистичный путь, март/апрель. Средний путь, скажем ’надежда’ это лето. И плохой путь, он не озвучивает, но это сдача страны практически по рос.требованиям, по Винницу, скажем.

Пишу сейчас, так как многие очень не любят меня читать. Исключительно для того, чтобы никто не ходил ни на какие митинги, сборы, и даже возможно выборы (если они будут срочными). Чтобы избежать опасности для собственной жизни. А на ’выбираемый’ сценарий оптимистичный или нет, мы можем влиять, разве что молитвой. Я надеюсь и верю, что нам, хоть в этот раз повезёт с мартом, а там....как Бог пошлёт
А кто такой Уранус? Где почитать?
iryna _b• 18 февраля 2025
Ответ дляpodzem79
А кто такой Уранус? Где почитать?
podzem79• 18 февраля 2025
Ответ дляiryna _b
фото
Дякую
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 19 февраля 2025
Дівчатка, бачили нові заяви Трампа? Згадала останні сни автора, де жінку не запрошують кудись і вона потім їде на авто з дітьми((
sonechkook• 19 февраля 2025
Ответ дляAestas
Тут напишу останній епізод, він також неоднозначний, але жінка врятувалась. ⠀
⠀
Жертві вкотре вдалось втекти. Біжить неосвітленою широкою дорогою. Ніч. Кричить допоможіть. Розуміє, що відлік йде на секунди, істерика. Поодинокі авто її минають, набирають швидкість. Якісь перехожі попереду також лякаються криків, біжать вперед. ⠀
⠀
Раптово посеред траси виникає величезна яскрава карусель. Гарно оздоблена. Подібна до паркових, де на ланцюгах гойдалки розкручують. Але тут ланцюги закінчуються не сидіннями, а платформами на які можна наступити і рухатись стоячи. Карусель вражає масштабом. Займає увесь простір дороги. Зрозуміло якщо потрапити на іншу сторону дороги - можна врятуватись або виграти багато часу. ⠀
⠀
Люди що бігли попереду заскочили на платформи. Жінка чіпляється за поручень, але щось її тягне назад. Бачить що край сорочки затягнуло в механізм, жернова що обертають карусель. Починає плакати, але не витягнути ніяк, знімає. Сорочка темнозелена в клітинку. В останній момент чіпляється за поручень і навіть не ногами стає, а тільки руками висне, намагається ноги закинути. Поки вона намагається видертись - поворот на той бік дороги відбувся, тобто на безпечну сторону вона таки потрапила.
Мені здається, зараз цей сон починає програватись
cherry_colibry• 20 февраля 2025
Ответ дляAestas
Сьогодні приснилось. Жінка йде темним пустим містом. Бачу лише силует в довгому чорному. Йде без ліхтарика в темряві швидко і впевнено. Переходить дорогу, наближається до освітленої вітрини. В цей момент видно взуття - ідеальні лаковані чорні туфлі на височенних підборах. Наче щойно з червоної доріжки. Нереально красиве взуття, захват.⠀
⠀
Наближається до широкого перехрестя, їй потрібно на іншу сторону. На дорозі якісь дивні зебри в різні сторони, деякі практично непомітні, витерті. В темряві нізвідки миттєво пролітають авто. Вона завмирає на тротуарі, не наважується зробити крок. Тут раптово мовчки навколо жінки прямокутником стають ’випадкові’ перехожі. Іноді так роблять флешмоби коли з натовпу виходять наче випадкові люди і разом щось грають, співають. В даному випадку вони роблять ’прямокутник’ навколо - троє попереду, троє позаду, по 4 з боків.⠀
⠀
Прямокутник наче ’веде’ жінку через автомагістраль. Вони то зупиняються, то рухаються по діагоналі, назад відходять. Все це в темряві, авто пролітають на скаженій швидкості - просто світло і свист. Їй дуже страшно, і мені дико страшно, що вона по суті вручила свою долю групі незнайомих людей. До того ж враження, що вони і між собою не знайомі, але діють усі злагоджено врешті переходять куди потрібно без пригод. Знову розходяться усі в різні сторони. ⠀
⠀
На тій стороні також темно, але рух на магістралі уже спокійний, починає повільно їздити міський транспорт, бачила яскраво освітлений новенький тролейбус. І навколо трохи сіріє наче світанок починається.
бресточка• 20 февраля 2025
Ответ дляcherry_colibry
фото
Вовремя
OneTimeUser• 24 февраля 2025
Мерц, який переміг в Німеччині на виборах, - це часом не водій автобуса? Пора року, ніби, теж схожа.
cherry_colibry• 24 февраля 2025
Ответ дляOneTimeUser
І я так подумала коли фото побачила
DamianaD• 24 февраля 2025
А я згадала папу римського з голубами ’миру для України’. Тоді на них кинулись чайка і ворон. Я спочатку думала, що то путін і лукашенко, а тепер здається, що то путін і трамп :(
okksanka• 26 февраля 2025
Аж страшно навіть надіятися на щось, але так хочеться.....
бресточка• 26 февраля 2025
Ответ дляokksanka
Европе нравится Война на нашей территории.
Только они спят спокойно в теплой кровати, а мы под обстрелами.
Не верю ни одному слову.
Life-game• 28 февраля 2025
Увы....опять выбираються худшие сценарии
Не понимаю, почему всегда они, худшие ???((((
бресточка• 28 февраля 2025
Кому то дороже власть, чем жизни людей.
Кажется мы сейчас мчим на полной скорости с завязанными глазами.
Nata2907• 28 февраля 2025
Там сон был из недавних, где жених на алтаре ушел. Походу вот оно...
Life-game• 28 февраля 2025
Ответ дляNata2907
Вот и жених ...
cherry_colibry• 28 февраля 2025
Мерц одразу відписався, відчуває, що півпорадниці тепер тільки на нього сподівається. Ну і всі інші також. Може вже встрепенуться, коли хуйло прямо в потилицю дихає. Як же це все страшно.
Жули-ули• 01 марта 2025
Ответ дляLife-game
А мне вот кажется, что нет
Все идет в лучшую в итоге сторону
Жаль, что через боль и войну.
Но, Европа долго «долго» спала

И да. 3я мировая с ракетами и ядеркой будет(
Но потом, будет все хорошо - жаль, не с нами
Life-game• 01 марта 2025
Ответ дляЖули-ули
А мне вот кажется, что нет
Все идет в лучшую в итоге сторону
Жаль, что через боль и войну.
Но, Европа долго «долго» спала

В лучшую сторону без ядерки и третьей мировой. По крайней мере этот вариант был
Теперь шанс на остановку огня в марте, стал практически нереален. Только если что-то изменится
А дальше, как вы пишите, даже если будет остановка огня, то после неё неминуемо 3 мировая, или страны Балтии, Молдова, включение Беларуси и, со временем Польша. Так как я думаю Трамп, не будет называть это третья мировая, а как бы ’много маленьких’ войн.
Или не после остановки огня, а где-то осень, практически тоже самое, но без малейшей передышки. И, лично я в Днепре, на очень хорошую прямо весомейшую вероятность, вчера стала ’ближе к россии’ И как бы меня тут не хейтили, да, мне страшно от этого.
Жули-ули• 01 марта 2025
Ответ дляLife-game
Я тоже с Днепра
И все будет хорошо
Alya91• 01 марта 2025
Довго не хотіла писати, але залишу тут, вибачайте, бо постійно ця картина в голові.
Перед вчорашніми перемовинами наснився сон, що людина за столом з колишніми колегами і її там не хочуть бачити і слухати, а відійшовши трохи в бік, відкрилась тій людині картина перед очима - вітрина магазину, на ній зображена дівчина у червоному віночку, замість сорочки на ній листя червоного кольору і вся вітрина, майже до полонини вздовж червона і зверху жовта полоса. Людина дивиться і каже, що це ж не українська символіка, на що їй відповідає інша людина схожа на Комарова (стояв спиною, потів повернувся і обличчя було схоже на ведучого), що тепер це наша символіка і при цих словах, те листя на дівчині почало, наче ворушитись і падати вниз - виглядало моторошно. Попросила gpt чат намалювати, щось схоже, трохи домалювала (позаду червоних квітів не було і на дівчині були не квіти, а листя ). Ще мова йшла про Херсон чомусь.
P.s. То, або ж моя фантазія, або ж дуже кровава ціна за нашу свободу. 😢
автор Aestas • 04 марта 2025
Маю два сни дівчата. Перший був на минулому тижні до візиту в штати. Снилось, що жінка їде тролейбусом ввечері і наче пропускає свою зупинку. Літо, тепло, спокійно. Вона виходить, розуміє, що зовсім далеко, не знає як повернутись. Випадкова перехожа років 35 з дівчинкою до 5 років пропонують показати дорогу. Ведуть якимись провулками, тунелями, навіть переходять через чиюсь квартиру. Це все трохи тривожно для тієї, що заблудилась, але дитина йде так впевнено, бавиться, видно що вони не раз тут ходили. Врешті виходять на людну площу. Жінка, що пропустила зупинку дякує: до дому ще далеко, але я тут уже все знаю.
автор Aestas • 04 марта 2025
Схоже переговори продовжаться і таки прийдуть влітку до якогось варіанту, що влаштує обидві сторони. Загрози, тривоги в фіналі нічого такого не було - звичайна площа великого міста влітку. Коли блукали тими переходами так, було моторошно. І там не було людей до речі. Йли пустим містом - попереду перехожа з дитиною, позаду та, що зупинку пропустила.
автор Aestas • 04 марта 2025
І сьогодні. Жінка заходить в квартиру брудну типу притон чи щось таке. Там все старе, засмічено, розруха, в кутку грається дівчинка 4-5 років. Дитина чисто одягнута, акуратна, грається. Жінка підходить ближче, присідає на підлогу поряд. Дитина повертається, видно, що у неї щоки як у хом´ячка. Жінка питає, що це в тебе, дитина відкриває ротик, а там.. повно шприців і голок ((. Різні і більші і тонкі. Голки деякі в захисних ковпачках, деякі без. Жінка бере дитину на руки, обережно все витягує. Дитина терпляче чекає. Остання голка дівчинку трохи ранила, заплакала, все інше прибрали досить легко.
Sakura-18cb• 04 марта 2025
Ответ дляAestas
Ось це саме путе місто я вже у когось теж читала
автор Aestas • 04 марта 2025
Можливо щось віддадуть. Маленьку, або недавно захоплену територію. Голки, заміновану напевно. Дівчинка в рожевому костюмчику, наче як підкреслювалась стать. Можливо територія чи місто жіночого роду.