Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Ответ дляAestas
При будь якому розвитку подій економіка дуже постраждала. Тут і снів не потрібно щоб розуміти про невідворотність інфляції. Сподіваюсь, що сон чи то про звільнені окуповані території, чи про післявоєнну кризу. Ще в мене затик зі взуттям. Щось я не доганяю, тому що дуже часто це акцентується. Щось важливе не розумію про те взуття (
ви одружена ?
Ответ дляAestas
Дівчатка, я ок. Не пишу - дуже загружена. Зрідка сниться особисте. Для загалу нічого. Як і всі затамувавши подих слідкую за новинами. Вчора потрапило на очі відео зустрічі з Блінкеном. Зробила скрін. Біле світле приміщення як зі сну про нараду. Щось таки відбувається. Картинка як зі сну - дедлайну, важливого мозкового штурму. Таке відчуття, що там щось більше потім відбувалось ніж просто розмова про фінансування.
Щось більше, це гарно чи погано для нас, для звичайних людей, для України?
Дякую!
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 11 сентября 2022
Ответ дляAestas
Ще один знак. Помер Горбачов. Хтось писав, що почнуться незворотні зміни в кацапстані після того як покине світ вагома особистість епохи ссср.
Мне как раз напоминает падение старых книг. Ваш первый сон. Жирик, Горбачов, Королева....
Людочка19841• 11 сентября 2022
Ответ дляokksanka
А я все про той сон з 7 поверхом:
7 місяць війни, вискакують як ошпарені
Така сама асоціація, а по вулиці Шевченка подумала про Шевченкове на Харківщині
Ответ дляAestas
Як на мене - напевно все ж якісь території вони собі залишать на жаль. В моєму сні забрали чорний блокнот з валютою. Можливо мова йде про регіон з чорним золотом, вугіллям. Червоне віддали. Раніше мені червоним снився Харків, Одеса і взагалі увесь південь. Але це так, здогадки не більше.
Харьковскую область отдали. Не отдадут что-то возле Черного моря???
Ответ дляAestas
08.07. запит інформація про найближчі кілька місяців для України.
Вечір, заходить сонце. Мостом через широку річку йде родина з речами. Переселенці повертаються додому. Чоловік років 45, дружина до 40, двоє дітей шкільного віку. Усі з речами. Чемодани, пакети, рюкзаки. Міст вочевидь був зруйнований, на деяких ділянках зовсім вузький, так що може пройти лише одна людина, десь все наспіх збито з дошок, десь взагалі закладено гілками і фанерою, але вся конструкція тримається добре. Люди йдуть спокійно, не втрачають темп. Потім картинка як з коптера, зверху. І видно що таких родин багато і таких мостів також. Люди як тонкими струмочками рухаються на інший берег, усі з речами і усі додому. На іншому березі будинки, спальний район. Усі вглядаються, що там з їх квартирами. Чи цілі.
Родина за якою спостерігаю я - підходить до цегляної багатоповерхівки. Вона ціла крім побитих вікон. Йдуть в свою квартиру. Поверх не бачила, але йшли довго, ліфт не працював. Першим заходить чоловік. Оглядається, в квартирі все нормально. Йде на балкон. З балкона видно, що поверх високий не нижче 8-9. Дивиться вниз - біля під´їзду асфальтована ділянка. Зліва газон, квіти, кущі бузку, великий горіх. Все зелене, але деякі квіти вже посохли. Точно бачила троянди, айстри. Під горіхом лежали горіхи, що попадали в зеленій кожурі. Вересень?
Справа від під´їзду абсолютно гола земля, як зачищена чи після руйнувань, чи під будівництво. Вона дуже контрастує з тією зеленою ділянкою. Але в сусідні під´їзди також тягнуться ’струмочки’ людей і будинок на очах оживає. Чути голоси дітей, музику, в вікнах з´являється світло, чути як відкривають вікна.
Тим часом починає темніти, на небі з´являються грозові хмари, поодинокі блискавки і гримить грім. Звуки грому віддалені, наче гроза далеко. Ці звуки наростають і перетворюються в монотонний гуркіт, а на небі взагалі дискотека від блискавок. При цьому дощу немає і звуки далекі, я їх чула як крізь беруші. Ніхто з людей на те не звертав увагу. Чоловік сперся на перила виглянути чи є десь чисте небо без грозових хмар і блискавок, але небо затягнуло повністю. І коли він сперся - перила як запружинили, прогнулись. Чоловік відскочив і швидко закрив двері. Сказав своїм щоб не виходили на балкон, бо потрібен ремонт. Дома тим часом уже дружина розпаковувала речі, діти грались, світло, затишно, спокійно. Як дома ).
Очень похоже на то, что происходит сейчас: Харьковщина. Обсвобождают населенный пункт за населенным пунктом... Люди поедут домой, на освобождённые территории. Много чего разбито и уничтожено, не везде можно жить. И параллельно РФ обстреливает объекты критической инфраструктуры. Подстанции ТЭЦ. Взрыв за взрывом...
Ответ дляMasushki2
ви одружена ?
Розумію куди ви клоните), але це ’не мій’ сон. В особистих - я сама учасник подій, тобто були би мої ноги і моє взуття. Та ж історія зі знайомими чи близькими - вві сні задіяні ті особи яких це стосується. З початком війни з´явились подібні сни, де немає знайомих осіб, але оцю реалістичну специфічність мені ні з чим не сплутати. Було зрозуміло, що вони щось означають, почала записувати тут щоб знайти відповіді, почути інтерпретації від жінок, що краще розбираються в подіях. Особистих тут не викладаю.
Ответ дляAestas
Сон может переплетаться общее с частным.
Ох, как сочувствую вам .
Не хочу таких снов, только мечтаю, чтобы близкие приходили .
Но это редко случается и всегда перед событиями для меня .
Ох, как сочувствую вам .
Ответ дляруала
Дякую!
Гарно. У сні з нарадою приміщення було більшим, наче святковим, більше людей, військових. Стан втомлений але піднесений, відчуття надважливості моменту. Наче щось історичне вирішується. Я собі зрозуміла, що цей ’натяк’ - зустріч яку показали на загал - була не єдиною і в ширшому колі. Що підтримка насправді в рази масштабніша ніж ми можемо знати.
Ответ дляokksanka
А я все про той сон з 7 поверхом:
7 місяць війни, вискакують як ошпарені
Так! Все таки сьомий місяць війни. На цих фото вражає ЯК людям в такому пеклі вдалось сховати прапор. Дорогі наші, хоробрі, неймовірні!
Ви побачили Шевченкове, а мене як блискавкою вдарило коли потрапив на очі ролик про військових і білборд з Шевченком.
Якщо перші дні просто напружено спостерігала, то після Балаклії чітко зрозуміла - ВОНО !!! І так - скільки дивлюсь його - стільки ридаю, мем чисто про мене )
Ответ дляОха
Так, дуже схоже! 🙏💛💙
Ответ дляРаспродажа Цены Ниже Пролетов
Дякую, що нагадали про книги. Обидва сни наснились один за другим. Ще тоді я трохи сподівалась, що можливо щось повязане з їх книгами передуватиме победоносному відступу кацапні.
І ось 2го вересня бачу новину про 25 тонн книг. На фото скрін новини, але я натрапила на відео. Там в сонячному приміщенні якраз дкже подібна картина - гори книг і зловила себе на відчуттях як вві сні - шкода, там певно є ті, за якими колись на морозі в чергах стояли як мої батьки, бо хотвли знати правду про страну совєтов. І не всі зло - Бунін, Набоков, Пастернак, Солженіцин, Гінзбург. В мене дома це все було. Але зараз і вони сміття - бо написані мовою вбивць. Я така - треба не забути написати порадницям от це от все. Навіть заскрінила. Ну і забула ))
Думаю все ж сон якраз про пряму асоціацію, бо їх було дуже багато.
Ответ дляAestas
Дякую!
16.09. Сьогодні жах як ніколи ((. Масове отруєння дітей. Колектив діток різного віку від маленьких до підлітків. Займаються танцями, вистава чи можливо щось до свята. Велика зала, там здається був рояль - не впевнена, бо показали на секунду. Але діти наче танцювали. Там і попадали.⠀
⠀
Я спостерігала ситуацію уже після того як все сталось. Прміщення повне поліції. Розмовляли між собою тихо, не розібрати зовсім. Єдине що почула - говорили двадцять шість. Без уявлень що за цифра. Чи кількість дітей, чи номер аудиторії.⠀
⠀
Винна жінка 40-45 з персоналу. Саме за нею я спостерігала. Дурна халатність. Не диверсія, не теракт. Думати будуть на рашистів, але це тільки необачність, яка привела до страшних наслідків. ⠀
⠀
Вона переживала і боялась, що з нею буде. Шепче - це мабуть років 12 не менше.. Потім чує від поліції, що будуть застосовувати детектор брехні, пробує свій пульс і панікує ще більше. В відчаї, розуміє що їй хана. Затискає в кулаці якісь таблетки, блістер 10 шт. двох немає. Вона щось начудила з тими таблетками. Чи дозу не розрахувала, чи взагалі вони якось в їжу/воду/повітря потрапили випадково. Що за препарат не ясно, але постраждали усі діти хто був в тому приміщенні.⠀
⠀
Вона виходить в закуток, там вікно. Відчиняє наче подихати, йде дощ, викидає по одній таблетці в траву подалі. Вагається куди викинути блістер. Оглядається де його сховати в приміщенні. В істериці. Намагається себе опанувати, але погано вдається. Оточуючі її жаліють, вважають, що вона переживає сам факт трагедії.
⠀
Ответ дляAestas
⠀
А дети просто отравились или отравление привело к смерти?
Ответ дляMahatat
Блін, навіть не можу писати. Лежали без свідомості, без ознак. Але це була доля секунди, буквально один погляд в розчинені двері. Бачу різного віку і лежать від 6 до 14 приблизно. Це якраз сталось - повно нарооду поліція, медики. На дітях не акцентували. Чомусь мене за цією жінкою водило ((
Kolibri_18• 16 сентября 2022
Ответ дляAestas
Україна сама випадково щось зробить на своїй території? аварія на хімічному підприємстві?
Ответ дляAestas
Боже
Жахіття
Ответ дляЖули-ули
Може не справдиться сон
Дай Бог
Може зможуть запобігти тому жаху.
Дай Бог
Може зможуть запобігти тому жаху.
Дуже сподіваюсь, що дурне спить дурне сниться. Нехай буде просто попередження. Раптом хтось прочитає і буде уважнішим. І в кращі часи людський фактор давав збій, а зараз всі виснажені, без нормального відпочинку, без навіть перспектив відпочити. Дай Бог нам усім триматись скільки потрібно!
Alena5336623• 16 сентября 2022
Ответ дляAestas
Якось ви в одному iз повiдомлень згадали про сон, який не хотiли описувати, пов´язаний чи то з яскравим свiтлом, чи то сонцем. Може це якось пов´язано.
Ответ дляjuliet86
А мені сьогодні теж дуже важкий сон наснився. Про окуповане місто, схоже за відчуттями на Харків. Не кидайте помідорами, пишу як відчуваю.
Ніби там тримають у заручниках підлітків, зовсім молодих людей, хочуть перевести їх на свій бік, зазомбувати. Молодь має робити вигляд, що підтримає окупантів задля власної безпеки, проте насправді мріють втекти. Дівчат іноді змушують до сексу з деякими з верхівки. Ззовні все виглядає спокійно, але насправді це як концтабір. Закінчується звільненням міста, але бачу багато руйнувать, люди намагаються евакуюватися.
Нічого собі. Це Ви мабуть про Купянськ тоді написали. Там підлітків тримали у заручниках.