Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
juliet86• 18 сентября 2022
Ответ дляzag
Нічого собі. Це Ви мабуть про Купянськ тоді написали. Там підлітків тримали у заручниках.
Ні, не бачила тієї теми та не чула про Купянськ, новини тільки на порадниці читаю. Мені продовжуються сни на тему дітей/підлітків у неволі. Сьогодні знову снилися, після пробудження півдня не можу відійти
автор Aestas • 20 сентября 2022
Ответ дляAlena5336623
Якось ви в одному iз повiдомлень згадали про сон, який не хотiли описувати, пов´язаний чи то з яскравим свiтлом, чи то сонцем. Може це якось пов´язано.
Ні, це не мій сон. Хтось інший тут писав.
автор Aestas • 20 сентября 2022
Щойно прислали цікаві скріни про дрон. Перше фото сон, в наступних скрінах волонтер ’пояснює’ що він означає ). Якби в нашій темі були військові - ми би могли зрозуміти, що наші війська добре забезпечені технічно. Так що можуть собі дозволити тримати дрон в повітрі тривалий час. Спостерігати за окремим об´єктом.

А xxl можливо означало значну чисельність технічних одиниць. На той момент в серпні можна було б розцінити як гарний знак. Зараз уже не те, цінна ложка до обіду, але все одно цікаво. І окрема радість взагалі дана інформація, бо дійсно не знаю нікого, хто б не донатив на дрони )
Alena5336623• 20 сентября 2022
Дiвчата, може я щось плутаю, але здаэться, що чи то автор чи хтось iнший писали про цифру 26. Не можу знайти той пост.
Saintpaulia• 20 сентября 2022
Ответ дляAlena5336623
Останній сон автора про дітей
Alena5336623• 20 сентября 2022
Ответ дляSaintpaulia
Останній сон автора про дітей
Дякую
Marimarina89• 20 сентября 2022
Снилося моїй сестрі. приїхала наша тітка з росії і привезла дуже багато грошей(самих грошей сестра не бачила у ві сні),тітка була в дуже паганому стані,а мого дядька взагалі застрелили і ще одного чоловіка,особа якого у ві сні невідома.Не знаю,можливо це просто сімейний сон,але сняться вони нам дуже рідко.З початку війни,дядько лише раз запитав у повідомленні «як ми» і все. Взагалі «родич» працював у міністерстві транспорту в москві,як зараз не знаю.Подробиць більше ніяких сестра не казала.До чого цей сон навіть не знаю.
Сподіваюсь то їхнє намагання відкупу за їхні гріхи.
ZhukOlena• 21 сентября 2022
Ответ для Marimarina89
Репарації
koma• 22 сентября 2022
Прочитала і чогось сни Ваші згадала...не може бути про підлітків?
Marimarina89• 22 сентября 2022
Відрізок зі сну.
Я у своїх батьків у дворі,під ногами опавше листя,я та діти навколо в куртках. Підіймаю голову вверх і в голубому небі(без єдиної хмарини) дуже високо,бачу сірий літак,який в сторону півдня запускає 4 ракети. Самих ракет,я не бачу,але видно 4 білі смуги,які від них лишаються. В мене невелика паніка,так як думаю,сигналу тривоги я не чула і лише думка, зібрати всіх дітей до купи. Біля під‘їзду стоїть мій чоловік,у формі,спокійний «кажу йому давай швидше»,він далі продовжує стояти спокійно. Я відвертаюсь від нього і намагаюся йти за дітьми і з мене злітає взуття(чорні шльопки,одягнені на босу ногу,холоду не відчуваю),я одягаю його і лишаюся стояти на місці,наче мене тримає якась сила.Все
juliet86• 22 сентября 2022
Ответ для Marimarina89
Відрізок зі сну.
Чотири напрями, схоже на Донецьку, Луганску, Херсонську область та Крим. На жаль, ваш сон сходиться з деякими невтішними прогнозами про перемовини та заморозку. Чоловік не йде нікуди, але у формі. Мабуть, він уособлює собою нашу армію.
ZhukOlena• 22 сентября 2022
Ответ дляjuliet86
А що за невтішні прогнози?
juliet86• 22 сентября 2022
Ответ дляZhukOlena
А що за невтішні прогнози?
Читала прогноз, що якщо московіти проведуть ’референдуми’, то згідно з їхніми законами вони зможуть застосувати ЯЗ якщо ми будемо намагатися повернути свої території воєнним шляхом після оголошення результатів.
Тому наші можуть піти на мирну угоду щоб не провокувати скаженого з кнопкою.
Це лише припущення, звичайно, що насправді буде, знає лише Бог 🙏
Жули-ули• 22 сентября 2022
У снах автора, десь, глубока осінь і буде велика добра новина
От і побачимо
Alya91• 23 сентября 2022
А ось і дрони((
sonechkook• 23 сентября 2022
Ой, дівчата, у мене горе величезне. Зателефонував тато сьогодні, вбили брата мого у вівторок при артобстрілі. А мені сон під ранок наснився, що мама помирає. Я прокинулася і подумала, хоч би з братом все добре було, бо у понеділок ввечері вони поїхали на завдання бойове. Мами вже 24 роки немає і сниться рідко дуже. Як же це все жахливо. У новинах пишуть, що звільнили Яцківку, а він там і поліг при звільненні.
СИРЕЛИ• 23 сентября 2022
Ответ дляsonechkook
Прийм1ть щир1 сп1вчуття. На кол1нах дякую вашому герою що став на м1й особистий захист 1 захист м1льон1в укра1нц1в. Шкода величезна. Сум 1 жалоба за кожним 1з них. Схиляю голову. Слава героям !
Filomena• 23 сентября 2022
Ответ дляsonechkook
Прийміть співчуття! Вічна пам‘ять і дяка. Ми не знаємо їх особисто, а болить за кожного.
Наші янголи, цвіт нації, наші захисники!
Жули-ули• 23 сентября 2022
Ответ дляsonechkook
Боже мій
Дуже співчуваю… дуже, тримайтесь
Як то пережити…
sonechkook• 23 сентября 2022
Дякую, дівчатка. Тяжко все це. Але ми обов´язково рано чи пізно виженемо всю нечисть з нашої території!
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 23 сентября 2022
Ответ дляsonechkook
Боже, яке горе... Прийміть будь ласка співчуття та нашу підтримку( Гинуть кращі чоловіки Украйни...
1oksana1• 23 сентября 2022
Ответ дляsonechkook
Співчуваю🙏Царство небесне
sonechkook• 24 сентября 2022
Дякую всім за співчуття. Мені ще похорон пережити у понеділок.
автор Aestas • 24 сентября 2022
Ответ дляsonechkook
Яке горе. Страшна ціна перемог ( Найщиріші співчуття. Ви тепер назавжди під захистом свого янгола. А від нас навіки шана за його святий подвиг 🙏. Вічна пам´ять і Царство Небесне!
sonechkook• 24 сентября 2022
Ответ дляAestas
Дякую
Katya009• 25 сентября 2022
А кто знает, что может значить этот сон?
Снилось много-много черепах среднего размера на огороде. Они сидят возле кабачков/тыкв и кушают их, а я за ними длительное время наблюдаю. Потом вдруг появляется моя покойная бабушка, хочет мне что-то сказать важное, но у меня в руках возникает змея и кусает меня. Я пугаюсь и просыпаюсь. С бабушкой были в хороших отношениях.
Вот почему-то мне кажется, что это важный сон. Правда не пойму что к чему
Life-game• 25 сентября 2022
Ответ дляsonechkook
Примите наши искренние соболезнования
Держитесь
Life-game• 25 сентября 2022
Ответ дляKatya009
У меня был сон про змею еще и окраса черно желтого.
Кто-то предпологал, что радиация.
Кто-то, что просто враг
Я еще думала, о медицине, змея всегда символ аптек

У вас как-то выглядет печально сон, как будто бы, пока все копаються, как черепахи, на вас нападают...
Если предпологать, что сон не лично к вам, то выходит мы медленые. Пока мы, черепахи, копаемся в поисках, что поесть, как прокормится... враг, змея, уже кусает((((
Жули-ули• 25 сентября 2022
Ответ дляKatya009
Якась людина що до вас близька, вжалить вас. І перед цим, вас будуть попереджати. Ви не повірите.
Тому слідкуйте за своїм колом спілкування.

Не пам’ятаєте яка була змія?
Жули-ули• 25 сентября 2022
Ответ дляKatya009
Поясню ваш сон строчки зору психіки.

Черепахи та те що ви спостерігаєте говорить про те, шо ситуація у вашому житті вже давно, ви й забули може, на задній план відправили. Може щось із здоров’ям. Ви спостерігали, можливо якась дієта ( ну то я вже тут домислюю)
Покійна бабуся, то ваш зв’язок з родом, вашою кров’ю, ви буди близькі, тому мозок фігуру бабусі сприймає як щось хороше та намається попередити.
Отже змія.
Дійсно, чи то медицина, чи то людина.
Вона з’являється наче незвідкилля. Але, полягавши увесь сон. Повторююсь. Чи хвороба за якою спостерігали, чи то людина.
Те що мозок показує змію у ріці свідчить про близькість з змією.