Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
sonechkook• 25 сентября 2022
Ответ дляLife-game
Примите наши искренние соболезнования
Держитесь
Дякую
Katya009• 25 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Якась людина що до вас близька, вжалить вас. І перед цим, вас будуть попереджати. Ви не повірите.
Тому слідкуйте за своїм колом спілкування.

Не пам’ятаєте яка була змія?
Дякую.
Точно не памятаю. Спочатку здалося, що вона не отруйна, наче як удав вцепилася, але потім стала як отруйна гадюка.

Але посил щодо людини я зрозуміла, є думки щодо однієї близької людини, тому точно буду з нею дуже обережною.
bespe4na_mavpa• 25 сентября 2022
Ответ дляKatya009
Дякую.

Мне тоже недавно снилась черно-желтая змейка, спустя неделю вдрызг разругалась с отцом
автор Aestas • 26 сентября 2022
26.09.⠀
Жінка 30-35 у себе вдома, вечір. За вікнами темно. В кімнаті дуже світло. Аж занадто. На стелі точкові світильники. Кімната затишна, але пуста. Лише невеликий диванчик біля вікна. В центрі кімнати розгорнута дитяча залізниця. Іграшка дуже крута, деталізована, якісна. Рельси розкладені практично по всьому периметру кімнати. У вагончиках рухаються фігурки, все сяє, світиться. Грає якась весела дитяча музика наче різдвяна. Фігурки всередині усміхнені, але музика і все це сяйво якесь дуже недоречне в пустій кімнаті з темрявою за вікном без штор. Яскраве освітлення якесь агресивне, не затишне, а біле, прожектором.⠀
⠀
Жінка дуже втомлена. Рухи виснаженої людини. Переступає через рельси і сідає на диванчик. Мовчки спостерігає як їздять вагончики. Дуже сумна, видно, що хоче спати, намагається якось закритись рукою від освітлення. В якийсь момент засинає.⠀
⠀
В кімнату заходить чоловік, його не бачу, просто чую кроки і голос. Від звуку відчинених дверей жінка прокидається і бачить, що залізниця щезла. Чоловік каже ’не могло все просто так пропасти, в домі хтось чужий’.⠀
⠀
Жінка налякана вибігає в двір, потім за ковані ворота. Спостерігає за будинком і територією. На дворі темно, будинок двоповерховий, в усіх вікнах світло. Вона видно, що замерзла, але повертатись не наважується. В руці стискає ключ. Раптом видно в вікні першого поверху як пробігає чоловік в чорному, на голові капюшон. Високого зросту, кремезний. Рухався як злодій, оглядався, але руки пусті. Чути стук дверей. Вибіг з дому. ⠀
⠀
Жінка обережно заходить на територію, зачиняє ворота. І потім з усіх сил мчить в будинок. Влітає, тремтячими руками зачиняється зсередини. Дивиться на вікна - вони зовні в металевих решітках. Вона все ще тремтить, але уже в безпеці. Сама себе наче заспокоює шепче ’все добре, все добре’.
Alya91• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
26.09.⠀
⠀
Автор, які ваші думки? Будуть нищити колії?
автор Aestas • 26 сентября 2022
Емоції - жах дикий, коли вона зачинялась. Наче злодій спостерігав десь з двору. Такі страшні відчуття наче от за ці півсекунди або встигне зачинитись або... Ключ повертається і одразу відпустило - наче як автомобіль чи лавина пролетіла в сантиметрі від тебе. І ще страшно також казати - мені здавалось, що не встигне.. Ті півсекунди ключа в замку як ціла вічність. На грані все.
автор Aestas • 26 сентября 2022
Ответ дляAlya91
Не маю відповіді, просто бігом записала всі деталі і відчуття. З інтерпретацією в мене не дуже. Залізниця 2 емоції - дуже дорога річ, коштовна, ексклюзивна, вишукана і друге - веселощі неадекватні, ’пир среди чумы’. Свято якесь недоречне, неприємні усмішки тих фігурок в поїзді. Не знаю чому. Так вві сні думала.
Alya91• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
На думку спадає, що ми готувалися святкувати перемогу на Різдво, наче «вкрадене Різдво».
Маняша28• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Недоречне свято,то можливо приїзд паломників в Умань?Я не можу зрозуміти,в нас війна,а по телевізору вчора показували як вони танцюють,святкують.
Маняша28• 26 сентября 2022
Ответ дляAlya91
Доречі,у вчорашньому випуску Жданов сказав,що після війни нам треба буде повністю замінювати залізну дорогу під европейську,міняти всі колії.А заодно і в рашки більше не буде можливості в майбутньому користуватися нашою залізною дорогою.
Alya91• 26 сентября 2022
Ответ дляМаняша28
Подивіться, як в нічних клубах танцюють.
Жули-ули• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Ви зловили потік почуттів
То не Україна) як гадаєте ? Може те все взагалі не про нас
leolin• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Блін, навіть не можу писати. Лежали без свідомості, без ознак. Але це була доля секунди, буквально один погляд в розчинені двері. Бачу різного віку і лежать від 6 до 14 приблизно. Це якраз сталось - повно нарооду поліція, медики. На дітях не акцентували. Чомусь мене за цією жінкою водило ((
Може, це не про нашіх, українських, дітей, а про те, що трапилося сьогодні в Іжевську?
автор Aestas • 26 сентября 2022
Ответ дляleolin
Так скоріше всього. Сьогодні 26. Чітко чула двадцять шість. Бачу вбивця психічно хворий, можливо його мама викинула таблетки чи щось таке.
leolin• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Так? А я не читала про 26. Чи Ви не писали? Чи то я неуважно прочитала?
iryna _b• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Ви багато снів тут опублікували. Ви аналізували чи шось ще збулося із того,що наснилось вам?
Filomena• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Добре, якщо сон не про Україну.
Діти з вікон стрибали. В лікарні ще якась кількість
автор Aestas • 26 сентября 2022
Ответ дляleolin
Так, було. Дуже боялась, що сьогодні. На щастя не наші дітки.
автор Aestas • 26 сентября 2022
Ответ дляiryna _b
Важливі мені особисто - початок війни, Москва, ракетний по Києву, Вінниця Ювілейний, 7 місяць війни і победоносний побіг орків. Найголовніше скоро перевіримо сподіваюсь 🙏.
автор Aestas • 26 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Ви зловили потік почуттів
Відчуття, що Україна. Ось що надумала. Якийсь знак буде чи то з боку залізниці - свято веселощі. Чи мова знову про ’іграшки’ зброю в переносному сенсі, що раптом зникне з нашого дому. Після цього можливо якийсь зрадник буде вимушений втекти і таким чином стане безпечніше (грати на вікнах). Але я часто накручую зовсім не в той бік. Це все чомусь інші краще розуміють.
leolin• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Так про залізницю вже є. В Луганській області влучили в потяг з першими ’частково мобілізованими’
leolin• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Може, він втік з лікарні або забуди йому виписати ліки або вколоти.
ZhukOlena• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Який найголовніший?
okksanka• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
26.09.⠀
⠀
’Жінка 30-35 у себе вдома, вечір. За вікнами темно. В кімнаті дуже світло. Аж занадто. На стелі точкові світильники. Кімната затишна, але пуста. Лише невеликий диванчик біля вікна. В центрі кімнати розгорнута дитяча залізниця. Іграшка дуже крута, деталізована, якісна. Рельси розкладені практично по всьому периметру кімнати. У вагончиках рухаються фігурки, все сяє, світиться. Грає якась весела дитяча музика наче різдвяна. Фігурки всередині усміхнені, але музика і все це сяйво якесь дуже недоречне в пустій кімнаті з темрявою за вікном без штор. Яскраве освітлення якесь агресивне, не затишне, а біле, прожектором.’
Про світло- знаєте, зразу проситься ’під софітам’. Наче тебе підсвічують. Знаєте, як ото бувать кафе з прозорими фасадами, коли гуляюєш по вулиці ввечері, то бачиш, що там люди їдять, як сидять спілкуються, що роблять. А коли ти в середині- то не бачиш , що робиться на вулиці. Або як телепередачі типу ’За склом’, або ’Дом -2’.
Мені асоціюється з тим, що Україна наче під мікроскопом, і всі бачать, всі знають що відбувається, всі про це говорять, але більшість дивиться це як шоу.⠀
Фігурки і музика в середині поїзда - це для мене то як той весь фон -’мемчики’ типу ’могилізація’, надмірний оптимізм, який межує з інфантильністю, коли ми наче вже перемогли, коли є реальна небезпека навколо. БЕЗТУРБОТНІСТЬ. Пустощі. Веселощі, безпідставні.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 26 сентября 2022
Ответ дляAestas
Мурашки по коже
Ответ дляAestas
Вы не поверите, те же мысли были. Неуместная радость, среди тревоги
Ответ дляokksanka
Описание света - похоже, но дальше - это то же что то конкретное, какие то действия. Скорее всего не мемчики.
Еще про дроны вспомнила. автор. Одессу дроны атакуют страшные
okksanka• 26 сентября 2022
’Жінка дуже втомлена. Рухи виснаженої людини. Переступає через рельси і сідає на диванчик. Мовчки спостерігає як їздять вагончики. Дуже сумна, видно, що хоче спати, намагається якось закритись рукою від освітлення. В якийсь момент засинає.’
Втомилася, втратила пильність, заснула.
Можливо, пропустимо чи пропустили щось важливе, упустили щось з виду, не продумали. Не по дурості, а від того, що втомлені, виснажені. Напр. як зараз з тими іранськими дронами. Теж скільки жартували що воно не вилетить, а вони реально б´ють і б´ють. Ну, але я думаю що тут не про дрони, а щось серйозніше, смертельно(для країни)небезпечне.
Я думаю, у сні той хто вкрав - хотів вбити або зробити щось дуже погане жінці, і жах не від того, що вкрали паровозик, а від того, що вона спала, а він був зовсім близько. Смертельна небезпека.
Але врятувалася. В останній момент.
okksanka• 26 сентября 2022
Ответ дляРаспродажа Цены Ниже Пролетов
Написала про дрони паралельно з вами.
Опублікувала і побачила, що і ви написали
Ответ дляokksanka
Написала про дрони паралельно з вами.
Да, точно. Но еще хотела добавить, что у девушки был отдельный сон про дроны. Это я к нему вспомнила. Там прямо конкретно они были