Пенять на зеркало• 28 июня 2022
Дитяча стоматологія в Києві за адекватною ціною, бажано лівий берег
Підкажіть будь ласка.
Дитині треба пролікувати 3 зуби і підрізати уздечку верхньої губи.
Пішли в стоматологію,де був вільний час. Ціни , вибачте, але просто неадекватні.
Може хтось може порадити хорошого стоматолога за помірні гроші. Дякую
Пенять на зеркало
• 28 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
До речі, вам призначили проби на анестезію?
Так.
Пенять на зеркало
• 28 июня 2022
Ответ дляVirgin
а что для вас неадекватные цены? мы ставили дочке пломбы по 700 грн за каждую
500 чистка зуба і таблетка в зуб,500 пломбування каналів,1000 пломба,300 анастезія,
Підрізати уздечку 2500
500 один зуб покрити ізоляцією
Підрізати уздечку 2500
500 один зуб покрити ізоляцією
Ответ дляПенять на зеркало
Підрізати уздечку 2500
500 один зуб покрити ізоляцією
Підрізати уздечку 2500
500 один зуб покрити ізоляцією
да, дороговато. в моей клинике анастезия 150, пломба молочного зуба 700, изоляция 500.
могу дать контакты клиники, доктор хорошая.
Пенять на зеркало
• 28 июня 2022
Ответ дляVirgin
Дякую, дайте, будь ласка