Накладная• 29 июня 2022

Вперше оплачую комунальні на орендованій квартирі. Підкажіть чайнику

Вперше оплачую комунальні на орендованій квартирі. Питання таке, в мене є особовий рахунок. Якщо в терміналі вводжу місто і цей рахунок, там підтягує одразу всі заборгованості. То відповідно це і треба оплатити, вірно? Чи я щось не так розумію?? Вказано відповідно до даних на 31.05
автор Накладная • 29 июня 2022
Підкажіть, будь ласка, хто знає, питання термінове
В терміналі вказана одна сума, а орендодавець каже про майже вдвічі більшу. Хоча до цього оплачував чоловік так, як писала вище і все було ок. Не розумію, чому зараз так.
Чижик Пижик• 29 июня 2022
На основании чего вы делаете платежи? Квитанции есть у вас?
Чижик Пижик• 29 июня 2022
Я оплачивала четко по квитанции, долги до моего заселения меня не интересуют, их должна хозяйка гасить.
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ дляЧижик Пижик
на основі підрахунків орендодавця по показниках.
Вони зараз за кордоном, тому доводилось оплачувати самим. А зараз вона хоче оплатити, просто щоб ми скинули кошти їй, типу щоб ми не ходили.
Тому квитанцій і немає.
Оплата звісно за час поки ми тут живемо.
Просто не можу зрозуміти, в терміналі одна сума, а вона пише про більшу, бо вона так порахувала (фото показників їй скидали) То, або я щось не розумію, або хтось дурить.
младокошкина• 29 июня 2022
Ответ дляНакладная
Тому квитанцій і немає.
Может она еще какие то комиссии докинула? Спросите у нее прямо ’чего 5000, а не 4600?’ (К примеру)
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ длямладокошкина
Тобто в терміналі таки вірна сума по ідеї? Я просто в цьому нічого не розумію. До цього чоловік оплачував і все було ок, нічого не казали.
А зараз думаю або вона щось там не так порахувала, або дурить. Сума відрізняється 2500 і 4000.
младокошкина• 29 июня 2022
Ответ дляНакладная
Ого.. ну у меня обычно в приват24 и то, что я насчитала сходилось. Может иногда где то в какую то сторону 20/50грн загуляло, но в основном сходилось. А у Вас большая разница. Тут даже комиссии столько не затянут
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ длямладокошкина
Так, якби різниця невелика - без питань. Ітак чоловік вже хотів оплачувати, не заморочуватись, але я така стоп, як так може бути? До цього ж наче оплачували і ок було. І от думаю, що робити тепер
dreamsunny• 29 июня 2022
В терминале сумма к оплате. Но могла быть переплата на начало месяца. Надо видеть начисления в личном кабинете.

Попросите хозяйку скинуть скрины личных кабинетов с начислениями за май.
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ дляdreamsunny

Хмм дякую, попрошу
Про передплату нічого не говорила, казала просто, що за електроенергію наче багато вийшло по показниках
А може бути передплата 1500 ?
dreamsunny• 29 июня 2022
Ответ дляНакладная
Хмм дякую, попрошу
А може бути передплата 1500 ?
Электроенергия относительно недорогая, 1,68 или 1,44 за кВт, почти 1000 кВт нереально переплатить.

Если это за свет, то пусть сделает скрин личного кабинета Облэнерго. Там будут показатели счётчика и сумма начислений за месяц. Сверите тогда, там же и остаток задолженности либо переплаты будет виден .. ещё ,как вариант, она накосячила с передачей показаний и вам насчитали лишнее.

На будущее советую фотографировать счётчик, чтобы не было разногласий и было ясно чей косяк.
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ дляdreamsunny

До цього фотографувала завжди і скидала їй, але після 24.02 ні нас, ні їх тут не було..наступний показник скинула виходить в травні, + контролер в травні сам приходив і писав. За цей час ну могли нарахувати лишнє, не знаю
Але хай буде нарахували б, воно б і в терміналі мені підтягувало.. Чого сума по її даних не збігається з тією, що в терміналі? До мене це не доходить Не думаю, що передоплата аж 1500
dreamsunny• 29 июня 2022
Ответ дляНакладная
В любом случае в терминале реальный долг. Сфоткайте ей то, что показывает терминал. Я бы написала, что готова оплатить реальную задолженность, а не ту,что она называет без документального подтверждения.
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ дляdreamsunny
От і я так розумію, що це борг, який є по факту. Але думаю може є ще якісь нюанси, перепитаю тут
Дякую Вам велике за відповідь!)) так і зроблю, вже все пофоткала
Подмигашка• 29 июня 2022
Ответ дляНакладная
У нас Ясно, постачальник електроенергії, хоче аванс, таку саму суму, як нарахована за попередній місяць. Я не плачу аванс, тільки за спожите. Може, вам цей аванс порахували? У вас є ключ від скриньки поштової, щоб подивитися паперові квитанції?
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ дляПодмигашка
На жаль, немає
Ось це можливо, дякую, що підказали. А якщо в банку піти оплатити в касу, то вони скажуть чи це з передоплатою чи суто заборгованість? Чи вже може почекати квитанцію і тоді з нею піти оплатити🤔
Подмигашка• 29 июня 2022
Ответ дляНакладная
На жаль, немає
Під час війни квитанції погано носять. Якщо у вас нормальні стосунки з хазяйкой, попросіть розшифровку платежів, як вам вище радили. За холодну воду сума, за гарячу воду сума і т.д. В банку не бачать розшифровку суми, чи є там борги або переплати. Спробуйте вести якусь табличку з показниками лічильників і тарифами, завжди можна порахувати і звіритися.
автор Накладная • 29 июня 2022
Ответ дляПодмигашка
Хоча ні, тепер підрахувала, все одно щось не те, навіть якщо з передоплатою за останній. Якщо передоплата за декілька місяців хіба що, тоді так, зійдеться
Одним словом, скинула їй фото з привату, і проситиму фото з кабінетів.
Ніколи цим не займалась, а сьогодні все наважилось я трохи в шоці 🤪🤯 буду вести розрахунки тепер і надіюсь може таки квитанції принесуть, щоб глянути точно
Дякую Вам!)
Подмигашка• 30 июня 2022
Ответ дляНакладная
Дякую Вам!)
Потихеньку розберетеся. Удачі вам!