Оловянный_Прагматик• Изменено 29 июня 2022

Розподіл майна подружжя після 10 років спільного життя

Якщо подружжя проживає у законному шлюбі понад 10 років - навіть якщо один з подружжя не купував житло - він має право на частину цього житла? У подруги була подібна ситуація, житло було придбане нею, але чоловік після розлучення вимагає половину, зараз судяться і подруга каже, що рішення буде не на її користь...
І на яку частину від майна мають право діти?
Чи мають вони право на долю від продажу авто, якщо авто було придбане у шлюбі ? Сума ділиться навпіл між чоловіком та дружиною чи на всіх членів родини (чоловік, дружина, діти) порівну ?