29 июня 2022

Які документи потрібні, щоб відправити дитину в табір в Болгарію?

Донька дуже хоче в табір в Болгарію, а я не знаю, які документи для цього потрібні. Чи вистачить нотаріально завіреного дозволу одного з батьків? Хто знає, підскажіть, будь ласка? Дякую всім за поради.
показать весь текст
автор mamaVary 01 июля 2022
Ответ дляЕllena
Біометричний паспорт дитина повинна мати обов’язково при перетині кордону по довіреності
Дякую.