Не можу зрозуміти ,тюрма?Чи як рахується кримінальна відповідальність? Невже всі ті,що не являються будуть арештовані?
Я не осуджую нікого,вже стільки відео і форумів ,щось так і не розумію, беруть як в лото,кому повезе?
арина-ветерок• 29 июня 2022
Ответ для@ альонка@
Та ви що?!
Писали, що вимели з Донбасу всіх чоловіків під нуль, і якщо подивитись яких наші у полон беруть, то мабуть правда. Для цього і потрібні вони були, щоб тепер поперед себе під кулі пускати.
Ответ для@ альонка@
Щось плакати хочеться....жопа якась....скрізь все погано...щось зовсім...
Зачем же сюда это несете, хотите всех этой депрессией заразить? нет, чтобы поддержать людей, а вы наоборот
вы же не ребенок.
Вон, люди своих близких потеряли, дети гибнут под бомбами орков, а вы...
Не пишите такого, это позор для украинки.
Украинцы очень сильная нация и все выдежат и победят эту плесень на теле Земли
вы же не ребенок.
Не чіпай - вб ю• 29 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Як підуть на загальних умовах- буде справедливо, чи не так?
Звісно справедливо, але що це змінить? Ті +100-200 чоловіків аж ніяк не вплинуть на хід війни. Хоча може дотувати стали більше ЗСУ.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Цікаво))) як ІТ кластер бронювати- то ай-ой, як можна))) як за гроші чоловіків випустити- ай-ой, не можна. А ті най сидять
То не Вам особисто питання, якщо що, риторичне.
yuliya3101• 29 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну підуть депутатські синки, це якось змінить ситуацію та відмінить мобілізаціию чи що?
так хоть какая-то справедливость будет
Ответ дляЖулька1
Яку? Про нього особисто?? Чесно, розумію, що з нього мало толку буде. Але ж не питають у інших, на жаль.
Про 95 квартал. Не думаю, что мало, во всяком случае не меньше тех, которые точно также ничего не умеют и не служили. Моим знакомым пришли повестки, они тоже не служили, военной кафедры не было.
Ответ дляsnejs
Ага, таки створили. Ну правильно.
У мене також є знайомі, що пішли і без кафедри, і без досвіду. Та чесно, ну наприклад людині 50 років, була 30 років тому та кафедра і все. Що він з неї пам‘ятає? Аж нічого. Та йдуть. А той- не, не збираюсь. Тьфу
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Та звісно нє, хай прості хлопці воюють, калічаться і вмирають, а оте продажне кодло сидить собі у безпеці, набиває кармани і чайок потягує на шезлонгу біля басіка, як обдристович.тьфу
Ответ дляSpring8
вы же не ребенок.
Человеку плохо. И она имеет на это право. И делиться на форуме - это нормально.
Нормальные люди поддержат, а токсики начнут обесценивать чужие эмоции, кудахтать и возвышаться за чужой счёт, тыркая человека, которому и так паршиво.
Не можете поддержать, идите мимо. Нафига тыркать-то? Тьфу.
Ответ дляSpring8
вы же не ребенок.
Можливо ви й сильна,я ні.
Нікого не засудила,можливо й тому нікого не засудили, а ви знаєте що хтось втрачає свідомість від крові ,а комусь палець відірве терпить? Чому всіх судите?
Ответ дляlesmille
Господи, дякую вам що зрозуміли 💖Дай Боже вам щастя!
Ответ для@ альонка@
Спасибо огромное за добрые слова. И вам всего-всего самого -самого доброго. Не слушайте токсичных людей, они тут есть и портят воздух, но их меньшинство.
Я была в таком же состоянии как вы. Тоже решила выговориться. Одна особо ’умная’ начала тыркать, а другие девочки и выслушали, и поддержали, и успокоили и развеселили. Спасибо им за это. Реально легче стало.
Женщина женщине - поддержка, а не змея, которая норовит ужалить.
Ответ дляlesmille
Обіймаю, ну просто до сліз ,таке тепло від ваших слів💖💖💖Все буде добре якщо є такі люди!