Сонька• 29 июня 2022

136 гімназія чи Домінанта? Київ. Які ваші враження від цих закладів?

Планували на 5 клас йти у 136, знайомі порекомендували Домінанта на юності. Яку обрати...
Leshkatr• 29 июня 2022
Ого! Це ж різні райони …

автор Сонька • 29 июня 2022
Різні, але ми живемо однаково далеко від обох, тому возити всеодно потрібно буде. Тому до району не привязуємося
Leshkatr• 29 июня 2022
136 гарні відгуки, ми плануємо переходити сюди в 5-й клас. Про іншу гімназію не скажу, не наший район … ще гарна гімназія (на нашому районі) 208 - математичний уклін.
K_Lyuda• 30 июня 2022
Домінанта - гуманітарний напрямок, а 136 - математичний і іноземні мови. Дивлячись в яку сторону бажає розвиватись дитина. В 136 наразі є вільні місця, там дивляться лише на атестат, але мій син пройшов конкурс в 208 ліцей, йде в 5 клас.
OlenaS• 30 июня 2022
208 - це не гімназія. І щоб там вчитися, необхідно дуже багато працювати. Вступ туди не дуже простий.