Цибуля, морква, рис. Цікавить чи треба яйце, зелень, часник? Може ще є якісь секрети? Поділіться, будь ласка)
Bambi-kids• 30 июня 2022
Рис фарш подрібнені цибуля петрушка корінь та зелень морковка укроп томат паприка перечь чорний молотий
Вэнди Стар• 30 июня 2022
у меня - фарш, пассерованый лук и морковь, риса немного басматти, и изюм. Много зелени - кинзы и базилика зеленого .. и тушу не в пасте, а в свежем томатном соке или просто в соусе из мелконарезанных помидор + сливки.
Ответ дляАдюла
Вместо риса чечевица? Интересно,расскажите,пжл,как делаете
Да, красная вместо риса. Хорошо промываю и добавляю сырую в фарш. Пропорции примерно как и с рисом, она быстро готовится, в отличие от риса не липкая, а наоборот более рассыпчатая и начинка получается воздушнее что ли) Можно зелёную, но у нее более интенсивный вкус и лучше все же замочить перед использованием
kirpichenko• 30 июня 2022
Ответ дляIvanna1977
Я готую завжди з грибами.
Рис трохи приварить, фарш, зажарка з цибулі та моркви, обсмажені шампіньони
Часник та зелень не додаю, максимум трохи кропу
Тушила завжди виключно в Краснодарському соусі Чумак (трохи розведеному водою), точніше навіть не тушила, а томила - голубці в духовці стоять мінімум 3-4 години ) Тоді вони чудового кольору і дууууже смачні )
Але зараз в магазинах соусу немає, нещодавно робила з іншим - трошки не те...
В Велика Кишеня есть паста пару видов,в банке какая-то и типа разовый пакетик,
А соусов Руна много всяких.
Такой не подходит?он вроде есть везде. Киев.
А соусов Руна много всяких.
Ответ дляАлeнь
Спасибо,надо попробовать, как раз она есть. Вообще неоправданно забытая каша, раньше же ели
kirpichenko• 30 июня 2022
Ответ дляEm1liya
А я сметана +томат. Колись мама так навчила, доволі смачно
У меня тоже мама,сметана+томат,да и побольше,я люблю разрезать ложкой голубец и налить туда кучу этой подливы,а ещё много зажарки во внутрь и побольше сверху.
kirpichenko• 30 июня 2022
Ответ дляjannjann77
Голубці з грибами це вже не їжа.
Це оргазм!
У мами в селі рядом ліс і там купа грибів,у нас з опеньками смаженими були голубці. Ох я то давно було, бабусі вже давно немає.
Ivanna1977• 30 июня 2022
Ответ дляkirpichenko
А соусов Руна много всяких.
Та їх багато різних, але мій улюблений був - саме Чумак, а їх немає зараз (це ж Херсонська обл)...
Саме такого соусу не було, то взяла інший, теж непогано вийшло ) Головний поціновувач моїх голубців (брат) зацінив )))
kirpichenko• 30 июня 2022
Ответ дляEm1liya
А з таким соусом хтось пробував робити?
Ооо я теж такий купила,тіпа по знижці у Великій кішені,по 32 гривні.Він у нас замість кетчупу,чоловік усе поливає їм,і діти потроху.
kirpichenko• 30 июня 2022
Ответ дляIvanna1977
ого! про гірчицю і не чула навіть )
Це мабуть як борщ - у кожної хазяйки свої секрети )
Мене в темі про борщі,здивував борщ з жареними карасями,і борщ з пельменями.
kirpichenko• 30 июня 2022
Ответ дляВэнди Стар
У вас как всегда шедевры.

Вэнди Стар• 30 июня 2022
Ответ дляkirpichenko
У вас как всегда шедевры.

спасибо.
Просто не люблю все как у всех, и потому выходят эксперименты
А мясо с изюмом - это очень интересное сочетание. Даже от вида изюма зависит конечный вкус. Отлично с изюмом без косточки длинным, черный или светлый - и уже вкус разный.
Попробуйте.
Ответ дляkirpichenko
Борщ з жареними карасями , це стародавня укр.страва.
старий дід сусід варив борщ, то підсмажував картоплю для борщу і в сезон цвітіння гарбузів, варив з гарбузовим цвітом борщ, казав, що так ще його баба варила.
Вэнди Стар• 30 июня 2022
Ответ дляkirpichenko
У вас как всегда шедевры.

я сейчас подсела на карпаччо - хорошо кстати для похудения)и готовить не нужно целый день))
как раз ’ рублю’ новые порции
Не_в_вашем_вкусе• 30 июня 2022
Ответ дляEm1liya
А з таким соусом хтось пробував робити?
він споганився
несмачний((
kirpichenko• 30 июня 2022
Ответ дляВэнди Стар
как раз ’ рублю’ новые порции
Как всегда супер фото,как картинки.
И не сомневаюсь что очень вкусно.

Вэнди Стар• 30 июня 2022
Ответ дляkirpichenko
Как всегда супер фото,как картинки.
И не сомневаюсь что очень вкусно.

спасибо