Девочки, может еть проверенный рецепт?Много горошка в этом году. Буду длагодарна за рецептик.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 30 июня 2022
Зерна горошку або кукурудзи варити до повної готовності, посолити та поцукрити за смаком. На дно банки 2 ч.л. оцету 9%, накласти в банки зерна і залити юшкою в якій варилося, зверху додати 2 ч.л. оцету. Порція на 0,5 л. банку. Стерилізувати 40 хв.
Горошок має бути молодий і чистий, а кукурудза десертна і не перезріла.
Оцет можна замінити на пів таблетки аспірину(ацетилсаліцилова кислота).
Рецепт старий та перевірений трьома поколіннями ґаздинь.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 30 июня 2022
Додаткова інформація.
Зерна засипати в киплячу воду.
Горошок або кукурудза має плавати в маринаді, не накладайте багато зерен в банку.
Зерна засипати в киплячу воду.