Кукуша• 30 июня 2022
Я така щаслива!
Ось )
Молчавочка• 30 июня 2022
Ответ дляНа перекуре
мне кажется у автора свой цвет, не крашенный. Интересно угадала или нет
Нет,свой цвет таким ярким не бывает.
Жерица ночи• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
У мене дуже не чисто . Але я все одно щаслива
Ой, ужас какой...Лестница без перил, у меня аж ноги похолодели.
На перекуре• 30 июня 2022
Ответ дляМолчавочка
О, нас с вами ждали;)) вы в курсе;))??
конечно)) мы ж всегда приходим туда, где нас ждут
Rikitikitavi_2022• 30 июня 2022
Ой, а що за рослинка гарнюня, що за сорт та вид, монстерка якась чи ні?
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляМолчавочка
Нет,свой цвет таким ярким не бывает.
Колір свій то фото при лампі
Молчавочка• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
Колір свій то фото при лампі
Да? Тогда я такой цвет вижу впервые.
Молчавочка• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
Колір свій то фото при лампі
По фото 1 видно, что свой.
А по фото ниже цвет мовсем другой. Даже с учетом солнца.
Сметчица• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
Очень красиво у вас в доме! И цветок красивый, у меня такой же был, пока кошка-поганка не повадилась прудить в вазон.
Та легко!• 30 июня 2022
Ви у себе в домівці? Тоді так, це найбільше щастя. Вазон, затишок, чайок на ніч☕
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Яка саме ?
Платье Длинное бальное• 30 июня 2022
Зачем состригли😩вот я пикси полгода назад с вашей длины сделала. Жалею ппц
пу_пугренчик• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
І нащо виставили ці срачі, а так було горно...
Rikitikitavi_2022• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
Яка саме ?
та що на фото з вашою новою стрижкою з великими листями, де купували, за скільки? дуже подобаеться)
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Довго сохне волосся , а ванну приймаю вечором. Дуже не комфортно спати з довгим волоссям. І хотілось змін , 8 років +- така довжина. Я б і пофарбуватися хотіла але час + гроші на то тратити не хочеться. Вже пройшло 5 годин і не пошкодувала. Значить все ок.
А одразу ви шкодували чи з часом ?
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляИнтимная
Ну Ви даєте
Та якою хвалитесь )
Ааа ) то алоказія .їх багато видів є. І всі дуже красиві . Це алоказія крупнокоренева.
Україна_понад_усе• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
А одразу ви шкодували чи з часом ?
Волосся не зуби,відросте, а час на зміни теж повинен бути,заодно і побачите як комфортніше для вас
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
350 грн на базарі , жінка з Закарпаття яка продає помідори на базарі сьогодні мала два таких вазонки.
Платье Длинное бальное• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
А одразу ви шкодували чи з часом ?
Сначала вроде в новинку было, а потом чувствую не мое и все, как кто-то чужой это. А теперь такое чувство, что не растут вообще😢
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
От в мене так постійно було , то потім і стригтись перестала. Але шкодувала моментально , вийду з перукарні і плачу.
Я не знаю чи воно мені помогло але часто роблю маски з репяхової олії. Волосся росте добре.
Фрося_Бурлакова• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
Новий вазонок 😍🌱 і нова стрижка.
Сьогодні волосся було до талії
Даже по фрагменту фото видно, что волосы шикарные, а вы - стройняшка.
Сколько вам лет? И почему такие шикарные волосы захотели обрезать? :)
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Тому що я не комплексую з цього приводу. І не хочу ,щоб хтось думав ,що без порядку в квартирі нема більше чим себе потішити . А прибирати і гарні фото робити залишу для блохерів
Rikitikitavi_2022• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
ооооо!!!! то вам щастя, а жіночці той вітання від мене, хай в неї все буде добре і ще краще, а у вас за рік - два таких вазона виростуть!
Фрося_Бурлакова• 30 июня 2022
Ответ дляНервогенератор
Моему мужу 40 лет и я понимаю, что старость бежит за нами
Мне 39 и тоже какие-то такие мысли. Да ещё и худеется сложно, чтобы рука была как у автора :)
Сумчатая кошка• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
Дякую , вже сивина є за два роки +80 волосків. 34 роки . За роки два буду фарбуватись
Вы считаете седые волосы??
Ms. Android• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
фото
Тюль старомодна))) колір волосся чудовий, як і квітка)
Кукуша
• 30 июня 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
У мене таке від природи. Руки худі і шия грудна клітка. Але я точно не худа. Розмір м . Сало є . То мабуть в зал іти треба але я лінива
Ms. Android• 30 июня 2022
Ответ дляКукуша
Які небезпечні сходинки