Миссис Буркул• 30 июня 2022
Це всі підлітки такі?
Донька. Єдина. 13 років. З її років 10 почалися підліткові проблеми. Зараз маємо - практично не спілкується з нами, відповідає односкладно, весь час у телефоні, щось там собі сміється, пише. Нормально не їсть, найчастіше не їсть вдень, наїдається на ніч. На вулицю не виженеш. Правда, вчиться. Але практично не розповідає, як у неї справи. Скажіть мені, як було у ваших дівчат? Тому що я вже кинула переживати, як іде, так і іде.
Морковна• 30 июня 2022
Все именно так, 2 июля 13 лет. Бывает ругаемся, но чаще мне некогда я на работе. И пытаюсь её не грузить, перерастет.
Хи хи, ну ну• 30 июня 2022
Моя нет.. В телефоне сидит, да, но и пообщаться любит и я люблю... Сегодня учились стрелки рисовать, наржались.. Капец...
#Пойду_кгадалке• 30 июня 2022
Дочке уже 16, таких проблем не было, очень близка и со мной, и с мужем. Но были другие
Майор Медуза• 30 июня 2022
все точно так же, + и ругается со всеми
по дому сделать ничего не хочет, надо сказать раз 100 чтоби что то сделала, с собакой гулять не xочет
тянитолкайка• 30 июня 2022
Моїй 12. Так, багато часу проводить за телефоном. Але, багато чим ділиться зі мною, ходить з нами на прогулянки (з молодшою сестрою), часто беремо її подругу. Апетит хороший останнім часом. Є група в вайбері з найближчими подружками, часто з ними спілкується.
Миссис Буркул
• 30 июня 2022
До цього ми з нею були дуже близькі. А о зараз вона ніби відстоює свою незалежність. А я вже так втомилася від усього, що відпустила її. Ось, наприклад, питаю її - їсти будеш? Ні. Добре. Тепер намагаюся не пропонувати їй, а почекати, коли сама спитає чи попросить.
На границе• 30 июня 2022
можливо втратили з нею контакт? питали її щось на рахунок цього ? телефон краще врізати , наприклад , можна з 12 до 16 і все.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 июня 2022
У меня трое ( старшим 18 и 12)
В телефоне часто ( в принципе как и мы с мужем)
На улицу ходим ( завели собаку),много общаемся,я не ’напрягаю’ домашними делами,у нас с началом войны вообще нет завтрака, обеда и ужина - каждый кушает когда хочет))
Спать ложимся поздно)
Любавишна• 30 июня 2022
Старшей 16. В телефоне зависает конечно, но общительная). Поговорить со мной любит. И погуляет с удовольствием. Спрашивает всегда, нужна ли помощь. Учится, что то там пишет/сочиняет, рисует. На улицу правда одну не выгонишь( может целую неделю дома сидеть( . Младшей 14. Никаких проблем. Гулять любит сама, рано утром, потом весь день может вышивать, а может в телефоне с друзьями переписываться. По дому помогает, не грубит, любит обнимашки). Ест правда много( борюсь потихоньку. Никаких проблем с детьми нет, надеюсь и не будет
Миссис Буркул
• 30 июня 2022
Ответ дляНа границе
Так, звичайно. Я ж про це і пишу, що закрилась від усіх, живе, як у скорлупі якійсь. Практично ні з ким не виходить на контакт. Переписується з подружками. І все. Сподіваюсь, переросте.
Миссис Буркул
• 30 июня 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У меня трое ( старшим 18 и 12)
Спать ложимся поздно)
Ми теж сови, спать вкладаємося опівночі. Я теж на неї зараз не давлю. Нам, дорослим, важко, а як дітям?
Миссис Буркул
• 30 июня 2022
Ответ дляЛюбавишна
Дай Бог. А до моєї з минулого року просто не можна доторкнутися, не те що обійняти.
Кукусик• 30 июня 2022
у меня сын 16 лет, таких проблем нет, у подруги дочь, у нее есть(( почти все, как вы описали
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Не переживайте, всё будет хорошо!
ПуГоФФка• 30 июня 2022
Две девочки двойняшки 13 лет.Одна такая же,ещё и хамит,дерзкая.Вторая-идеальный ребёнок
Любавишна• 30 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Это пройдет. Я такая была( и родителей считала доставучими занудами и все по вашему списку, только без телефона, но я книги читала, очень много, и бесилась когда меня от этого занятия отрывали. Потерпите немного.
Марічка• 30 июня 2022
Не, мои не такие. Едят хорошо, на улицу просятся, я не пускаю, смотрим вместе фильмы, сериалы, обсуждаем потом.
На границе• 30 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Моя сестра молодша теж такою була. Переписувалась з інтернет - подругами постійно. З батьками перестала спілкуватись. Перестала їсти нормально. Потім батьки від неї відчепилися. В класі була одна з тупих, хоча за репетиторів батьки платили з 4 класу і по багатьох предметах. Через роки 2 вона стала супер - агресивною і кидатися на маму, постійно відкоркувати в хаті, нікого не поважати. Це тільки дома така крута була, а на вулиці її і діти менші могли на місце поставити, вона боялась їм слово сказати. Тепер їй 19 і нічого не змінилось. Тільки стала великою лінивою бабою, яка не хоче ні з ким спілкуватись. Краще займіться дитиною, поки вона мала і не пізно. Бо якщо упустите шанс, може чекати таке саме
Мания-Величия• 30 июня 2022
У мене син 15 років. Раніше більше розповідав, але й зараз частіше за все розповідає про друзів, дівчат, обговорюємо новини, відео в Тік Току. Але коли є у нього настрій. З початком війни почав гірше навчатися...
Мальчун-задирун• 30 июня 2022
Ответ дляАлгонавт
В мене така ж, 13 років. Хлопці є, два, старші і спокійніше.
А мене хлопець такий. 13 років. Старшій 17. Зовсім не було проблем.