Моя донька 6 років має проблеми зі шлунком ( за симптомами). Лікувалися але не допомогає лікування. Дільничий лікар пішов у відпустку на місяць. Я хотілаб обстежити дитину. Скажіть чи існує УЗД шлунку (саме шлунку , а не підшлунової, жовчного )? Якщо існує, то в яких містах центральної України можна пройти таке обстеження
Разачаровусь_очень_быстро• 01 июля 2022
Ні, на узд нічого не побачать. Ні гастрит , ні язву. Тільки ендоскопія
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ви лікар?
Бо я читала, що існує таке дослідження, тому цікавить думка саме професіонала
Разачаровусь_очень_быстро• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
Ви лікар?
В мене з дитинства проблеми зі шлунком, я цю тему знаю до ниточки. Бо сама ненавиджу проходити цю процедуру. Тому як людина яка була у дуже багатьох лікарів, повторю вам слова професіоналів, Узд шлунку не існує. Існує капсульна ендоскопія, якщо маєте 20 тисяч на таку штуку , розкаже потім як пройшла процедура )))
бифидобактерияЖоржик• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
Ви лікар?
Є таке обстеження. Після нього мене все рівно відправили на гастроскопію. Навіщо його тоді взагалі робили, хз.
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А під час УЗД знайшли якісь проблеми чи нічого не побачили?
бифидобактерияЖоржик• 01 июля 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ну, мені робили, принаймні, направлення було саме на узд шлунку. Інша справа, що нахіба воно було треба, як на ньому нічого не видно.
бифидобактерияЖоржик• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
Сказала, треба робити гастроскопію, все.
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Дякую.
Пончик Солнечный• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
Ви лікар?
Так вы бы и сходили к профессионалу, гастроэнтерологу, а не узи ненужное искали. По теме- узи желудка не информативно. Пс врач
Мастер Пис• 01 июля 2022
Такое обследование есть, но видны на нем весьма редкие патологии.
Обычно интересует состояние стенок желудка, у большинства людей именно там проблемы.
И , увы, кроме гастроскопии ничто другое не имеет и приблизительно такую точность.
Пончик Солнечный• 01 июля 2022
Ответ дляМастер Пис
Автор лечится у участкового врача, это бред, она даже до гастроэнтеролога не дошла, далеко не факт, что там желудок, тем более, не факт, что фгдс надо, сама придумала про узи, ну, такое...
Ответ дляПончик Солнечный
Дякую за відповідь. Якби в нашій місцевості був такий , я б відвела дитину. Ми лікувалися у педіатра, але він пішов у відпустку, а чекати більше місяця це дуже довго. От я і думала про такий не шкідливий метод дослідження
Ответ дляМастер Пис
Дякую
Разачаровусь_очень_быстро• 01 июля 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я написала що на ньому нічого на видно, не інформативне. А зробити звісно можете , але все одно треба ендоскопія
Пончик Солнечный• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
А если б вашей мисцевости вообще не было врача или был бы только гинеколог, у него б лечили) ? Странный подход, едьте в область, ищите в профильном отделении специалиста
Ответ дляПончик Солнечный
Направлення до вузьки спеціалістів повинен давати педіатр. Я не сиділа на місті, а звернулася до лікаря і лікувала за схемою прописаною лікарем. Звичайно, я буду шукати вузького спеціаліста. А у Вас , мабуть, великі проблеми, якщо Ви так агресивно відповідаєте на запитання. Бажаю Вам щастя і успіхів.
Счастливый магазинчик• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
Ви лікар?
Есть рентген с контрастом. Я когда лежала в больнице, женщина не могла сделать гастроскопию, и ей назначали именно рентген.
Пончик Солнечный• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
И вам того ж, але до чогу тут направленная, кому вони потрібні? Шукаєте лікаря, платите цілому і консультуєтесь, і ніякої агресії, ви лікувались не у фахівця, тому і результатів немає
Солнечный день• 01 июля 2022
На гастроскопия сейчас делают под медикаментозным сном. Насчёт детей не знаю
Редисочка• 01 июля 2022
Ответ дляЕлена-1516
Може в приватну? Там гастроскопію під седацією можна зробити
Ответ дляsky-labs
Что именно с желудком у ребенка?
Болит, постоянно тошнит, спазмы в горле, отрыжка