Бусурманша• 02 июля 2022

Пам´яті зовсім немає, соображалка погана( що робити?

Хто ще з такою проблемою. Після першої корони у 2020у мене сильно постраждали як зараз кажуть когнітивні здібності, реально - сама відчула що пам´ять стала як в золотої рибки 3 секунди, погано стала соображать. По мірі того як постковід пропускав ставало наче краще, і пила й вітамін д, і с, і ще там різне згідно даних аналізів. Гемоглобін сильно впав, то залізо пила. Стала стійкіша по здоров´ю, і здається соображать стала нормально. Потім знову корона в жовтні 2021, в грудні пішла на роботу в нову сферу. Теж відчувала що впала пам´ять, уважність то взагалі тема для сліз, ну таке. Зараз знову переживаю, походу тупизна моя не виліковна. Забуваю деякі речі, а все ж не напишеш. І страждає робота - роблю помилки на зразок того, що моя колега зробила клієнту попередній розрахунок на певну кількість опцій, і попросила мене через три тижні перерахувати станом на те число. Я перерахувала у вказаний день, дала клієнту дані, а там виявляється я вказала дещо більше ніж треба, а все тому що прочитала в листі колеги але забула, і не записала, що розрахунок то треба зробити в певну дату, але беручи дані на три тижні раніші. В моїй роботі багато нюансів та дрібних мікросправ, які забирають багато уваги, все записувати нереально, а пам´яті не маю (( відчуваю себе тупою. На вітаміни б, с і д вже трохи алергія. Що пити не знаю. А працюю, на хвилинку, в страхуванні колективів, хто в темі той знає що що помилятись практично не маю права.
Хелп будь ласка. Що пити, які вправи робити щоб "розкачати" мозок?
Язвочка• 02 июля 2022
Я пила полтора месяца нейроксон
parele• 02 июля 2022
Попробуйте попить гинкго билобу. Ну и стихи учите, много. Моей памяти помогло.
Плюс в напоминалки ставьте триггеры. Например, поставили себе задачу «сделать клиенту перерасчёт, смотри письмо Наташи 01.07.2022».
Ручки-Крючки• 02 июля 2022
Гинкго билоба.
Нк или погуглить/ спросить в аптеке препараты для лучшей раьоты мозга
Ms. Dolly• 02 июля 2022
Ответ дляЯзвочка
Я пила полтора месяца нейроксон
А по сколько пили?
автор Бусурманша • 02 июля 2022
Ответ дляЯзвочка
Я пила полтора месяца нейроксон
Вам призначали чи Ви самі?
Язвочка• 02 июля 2022
Ответ дляMs. Dolly
А по сколько пили?
Утром и вечером по 1т
Даю справку• 02 июля 2022
Я пила магне б6 и циннаризин месяц
Язвочка• 02 июля 2022
Ответ дляБусурманша
Вам призначали чи Ви самі?
Сама, но маме назначали при проблемах с мозговым кровообращением, у неё на этом фоне как раз память и мышление страдают. И ей отлично пошло.
автор Бусурманша • 02 июля 2022
Ответ дляparele
Спасибі
От саме неприємне для мене те, що я читаю наприклад того листа про якому треба зробити роботу, і тупо не бачу деяких деталей. Вже почала перечитувати по кілька разів (((