Паспорт Украины для немцев не основание для получения свидетельства о смерти. Уже две недели держат в морге. Требуют свидетельство о рождении и заключение брака. При себе не было. В Украине в архиве сказали дадут справку только через МЕСЯЦ. Что делать? Возможна ли кремация с последующим перевозом в Украину? И как это провернуть?
Это было в Германии. В название не влезло, а в описании забыла указать.
Ответ дляЗакусенец
В посольство обращайтесь
Подскажите, пожалуйста, номера телефонов! Те которые на сайте министерства закордонных справ не отвечают
Точно такая же ситуация сложилась месяц назад. Родственница окно умела в Германии в больнице. Кремировали( ждали очередь долго, около 2х недель), вывозом урны будет заниматься специальная организация. Она вдова, потребовали свидетельство о смерти мужа, мы передавали DHL, сейчас поставили на очередь на вывоз, сказали в Августе не раньше. Все информацию узнавать только через посольство. Не ждите справку, организовывайте отправку документов из Украины в Германию иначе это будет очень долго
Ответ дляAlika_1
Напишите в посольство Украины в Германии на их электронку, я писала по своему вопросу, мне ответили и помогли
consul_de@mfa.gov.ua
Большое спасибо!
Ответ дляЭйфик Х
Поедите на прием, без термина
Охраннику объясните
Ещё в Українську спілку зайдите
Там юристы итд
Охраннику объясните
Ещё в Українську спілку зайдите
Там юристы итд
Что за спілка? Это где? Можете адрес дать? Или это сайт?
Espresso_caffe• 02 июля 2022
Ответ дляLinoLenovaya
на сайте посольства гляньте
Espresso_caffe• 02 июля 2022
У разі смерті громадянина України за кордоном, дипломатичними та консульськими установами здійснюється комплекс заходів, спрямованих на з´ясування обставин смерті, інформування рідних померлих, оформлення необхідних документів та надання сприяння у репатріації труни з тілом або урни з прахом в Україну. У разі порушення кримінальної справи у зв’язку зі смертю особи, консул забезпечує контроль за ходом розслідування та про його результати інформує МЗС, яке, у свою чергу, доводить відповідну інформацію до зацікавлених осіб. Родичам померлого/загиблого або найближчим в Україні за ступенем спорідненості особам, після отримання відповідного повідомлення від органу МВС, пропонується діяти наступним чином:
— Встановити контакт з відділом оперативного реагування Департаменту консульської служби (працює цілодобово, 01018, м.Київ, Михайлівська пл. 1, тел. 238-16-57, ф. 238-18-24, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.) або дипломатичним представництвом чи консульською установою України на території відповідної країни для з´ясування обставин справи, вартості ритуальних послуг, у т.ч. витрат на транспортування труни з тілом або урни з прахом в Україну, а, в разі прийняття відповідного рішення, - порядку поховання тіла померлого на території країни перебування.
— На адресу Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України надіслати нотаріально засвідчену заяву, в якій має бути висловлене волевиявлення родичів щодо прийнятного способу та місця поховання померлого.