Путіну поставили пам‘ятник під Ніжином. Правда гарненький?
Kristal2013• 04 июля 2022
Таких по всей стране уже сотни у нас. Уже Кобзон с Жириновским заждались его, а он все никак
Rikitikitavi_2022• 04 июля 2022
ого, не хватает картины с янтарем и Яныком с Виолити, ее задаром отдавали в свое время, никто не брал даже ради янтаря.
freedom_2015• 04 июля 2022
я вже писала ,що хуйло треба підкласти в мавзолей до іншого вови ,а потім коли вишикується черга з довбнів щоб попрощатися і подивитися на святіє мощі -їбанути по ним ракетою .Оце буде достойно ,а в землі нема чого цій отруті лежати