Моніторю сьогодні на ФБ ситуацію на кордоні і цілий день на пропускних пунктах з Польщею пишуть, що пусто. 0 машин і 0 автобусів. А колега їхала в суботу і стояла 12 годин.
Яка реальна ситуація? Чому така різниця в даних ? Невже від дня так сильно залижить?
Oktabrinka• 04 июля 2022
Їздила в Польщу минулого тижня, автобусом через Ягодин.Перед нами було 2 автобуси, за 3 год. проїхали)
Але це як пощастить)наприклад, можуть затримати автобус, якщо в когось із пасажирів проблеми з документами чи штрафами