СМСница• 05 июля 2022
Работа. Восстребованность психологии
Работала преподавателем в лицее, выдохлась, хочу сменить сферу деятельности.
Вот выбираю между право и психологией. Важно общение и помощь людям, но вот начиталась и тут и мнение есть что психология никому не помогает, что это разводняк на деньги и ерунда.
Хочется услышать мнение, кто пробовал? Помогла ли вам психология или наоборот? Проходили терапию?
Результат:
вже голосів:
22 (55%)
Я за Право
10 (25%)
Лучше психология
4 (10%)
Мне психология не помогла
4 (10%)
Довольна результатами терапии
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляИрэн1983
Как по мне то с точки зрения заработка хрень, что то, что то
А что то?
Кроме айти, приведите приведите пожалуйста)
Леплю из пластилина• 05 июля 2022
Для того чтобы стать хорошим психологом не достаточно получить ВО. Нужно еще тонну всяких тренингов.
Оловянный_Прагматик• 05 июля 2022
Нічого не зрозуміло. Ви викладали що саме? Щоб стати психологом толковим - треба самому спочатку пройти курс психотерапії та закрити усі власні проблеми, щоб не перекладати їх на клієнтів. Тому я за право. Пошукайте роботу секретарем юриста або в суді, якщо вам освіта дозволяє такі напрямки.
Бабка в тапках• 05 июля 2022
Без образ. Вважаю, що приватну практику психологів, потрібно заборонити. Вони мають працювати лише в медзакладах.
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Освіта не дозволяє, тому збираюсь йти на бакалавра
Або психологія, або право.
Леплю из пластилина• 05 июля 2022
Ответ дляСМСница
Або психологія, або право.
Тоді краще право. Однак ви повинні розуміти, що на старті вам мільйони платити не будуть. Скільки вам років?
Оловянный_Прагматик• 05 июля 2022
Ответ дляСМСница
Або психологія, або право.
Тоді однозначно право.
Шаманю второпях• 05 июля 2022
Юристов сейчас очень много.
Если вы хотите быть секретарем то можно идти в юристы. Если кем то типа нотариус судья то это образование дорогое и место работы плюс опыт работы как раз лет 20 сможете устроиться, это если у вас денег нет
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Это я знаю, конечно)
И пройти специализацию
Просто инетересно, хороших специалистов люди встречали или такое вообще не помогает?
Я обращалась, мне было не о чем, у других людей были серьезные инсайты, мне это все знакомо да и проблем нет больших
И пройти специализацию
Леплю из пластилина• 05 июля 2022
Ответ дляСМСница
Это я знаю, конечно)
И пройти специализацию
Мне психологи в свое время не помогли.
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляБабка в тапках
Так медзаклад це лікарі, наскільки я знаю.
В медичних мало приділяють увазі і психічному і психологічному здоров´ю
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так я не за мільйонами, я за реалізацією)
25 років
Леплю из пластилина• 05 июля 2022
Ответ дляСМСница
25 років
Тогда я за право. Сама в профессии с 27 лет (сейчас мне 37).
Бабка в тапках• 05 июля 2022
Ответ дляСМСница
Я висловила свою позицію. І вибачте, не зрозуміла. На Вашу думку, чому саме приділяють увагу лікарі психіатри і психологи? Вони Вам горло будуть лікувати?
Кукуша• 05 июля 2022
Право, конечно. Можно работать на многих должностях: юрисконсульт, гос.исполнитель, помощник судьи, секретарь судебного заседания, судья, прокурор, работник правоохранительных органов, помощник нотариуса, нотариус, секретаре, деловод, инспектор отдела кадров, специалист в исполкоме, и т.д., и т.п. Широкий спектр, поверьте.
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляБабка в тапках
Я спілкувалась з КПТ терапевтом, вона за освітою і спеціалізацією психіатр, так ось вона казала що тільки маленьку частину приділяють психіатрії.
А психологів з ВО у іншому закладі навряд чи будуть працювати у мед закладах
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляКукуша
Ось і я чомусь до права більш схильна, а в магістратуру на міжнародне хочу поступити, щоб не прив´язуватись тільки до України
Але треба почати з бакалавра
Леплю из пластилина• 05 июля 2022
Ответ дляСМСница
Але треба почати з бакалавра
Это не поможет вам работать за рубежом)
Бабка в тапках• 05 июля 2022
Ответ дляСМСница
Тоді поясніть, чому приділяє увагу психіатр, якщо не психіатрії? З Вами дуже важко розмовляти, бо Ви не даєте прямих відповідей. Ви запитали - я відповіла. Мені геть все рівно, де хочуть, або не хочуть працювати психологи, я все так же вважаю, що приватну практику потрібно заборонити.
Ответ дляБабка в тапках
Психологія і психіатрія - різні речі. Психолог з гарними знаннями може класно полікувати душу. Психіатр випише таблетку або вдягне гамівну сорочку)
СМСница
• 05 июля 2022
Ответ дляБабка в тапках
Так я з вами в діалог майже і не вступала
Просто цікаво, ви вважаєте що повинні працювати тільки психіатри у мед заклади чи будь які психологи з вищою освітою, але все рівно тільки в мед закладах? Але якщо у психолога не має диплому медичного, то він не зможе працювати. Психіатр допомагає виключно людям з психічними проблемами, а психолог з ширшим аспектом
Просто практику треба легалізувати і перевіряти освіту психологів більш детально, а не просто курси