Люди приехали с Харькова, в Киев.область.
Барабан для взрослых• 07 июля 2022
Ответ дляtremiz
А можно вопрос еще, можно заиегестрироваться как ВПО без владельца жилья?
Так, просто адресу називали і все. Власник не потрібен був. Може, зараз щось змінилося. У квітні точно не треба був власник
Мядуза аля моргонер• 07 июля 2022
Ответ дляtremiz
Странно как то , без собственника жилья регистрировать.
Спасибо за ответ
Ну вы же могли проживать как ВПО и в общежитии, и в спортзале.
Уси-пуськи• 07 июля 2022
Ответ дляtremiz
Там владелец и не нужен.
Чеширская кошечка• 07 июля 2022
Ответ дляtremiz
Спасибо за ответ
Просто в Цнапе говорите по какому адресу будете жить и все, собственник квартиры нужен, если хотите льготы по коммуналке платежам
Барабан для взрослых• 07 июля 2022
Ответ дляir.zhuck
Так, можна. Потрібно в ЦНАПі зареєструватись як тимчасово переміщена особа. Ця реєстрації займає 5-10 хвилин і зразу видають довідку.
І потім оформлюють вже ВПО. Бо реєстрація ВПО у мене, наприклад, зайняла 3,5 тижня...
Мені видали довідку про ВПО одразу в цнапі, подали доки і нам роздрукували
После 18• 07 июля 2022
Дівчата, хто ВПО напишіть, будь ласка, чи потрібні речі бу, бо я збираю, а сама думаю, може це і не треба нікому. Я була в Польщі з дітьми, то брала в таких центрах одяг собі і дітям, (дуже вдячна тим людям, хто приносив(, бо їхали в зимовому. Зараз повернулася і думаю, може хтось потребує, як я тоді. І чи вже потрібно теплі речі збирати?