Бывает и такое• 07 июля 2022
Відправляю доньку на роботу
Дівчата, декілька питань.
Донька з подругою їде в Іспанію працювати з нашими дітками. Проживання, харчування безкоштовно.
Добратися треба самостійно. Донька зараз до істеріки боються літаків. Знайшла прямий автобус до Іспанії. Забронювали. Але щось мене бантежить питання. Автобус відправляється в 22 години. В комендантську годину. Хіба можна?
Я тут Живу• 07 июля 2022
яких літаків? тріль перемудрив із історією, бо якщо кг, то пишете з України, а у нас аеропорти закриті. в 22 відправка, пасажири сідають раніше. йди ще строчи і тренуйся
Борец за справедливость• 07 июля 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Та з Польщі запросто можна летіти
Бывает и такое
• 07 июля 2022
Ответ дляЩас ухожу
*Донька боїться літаків*-
Що вас дивує? В мене є доросла людина, яка подорожує тільки машиною, автобусом, поїздом. Маніакально боїться літати.
Бывает и такое
• 07 июля 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Зовсім ви подуріли чи шо.
Автобуз з Києва відходить в 22 години.
А можно була літаком з Варшави, наприклад.
Автобуз з Києва відходить в 22 години.
Прасковична• 07 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Зовсім ви подуріли чи шо.
Автобуз з Києва відходить в 22 години.
кг з 23,00
Щас ухожу• 07 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Я о том,что из Украины самолёты не летают
Комендантский час с 23 ч.в Украине
Обижулька• 07 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Алла Пугачёва ваша родственница? ездит в персональном вагоне, бо предсказали что погибнет в авиакатастрофе.
месяцкие• 07 июля 2022
Ответ дляОбижулька
А как она в Израиль добралась?
Идущаяповолнам• 07 июля 2022
Я тоже была уверена что до истерики боюсь самолётов, ничего, села и полетела
Бывает и такое
• 07 июля 2022
Ответ дляПрасковична
кг з 23,00
Я знаю. То КГ по всій Україні. А вони виїзжають з Києва. За годину ж не доїдуть…
Отчебучкина• 07 июля 2022
Ответ дляБывает и такое
Днями їхала автобусом в Кишинів. Автобус їде з вечора всю ніч. Зупиняє лише на заправках і на кордоні. Проблем не було. Думаю, щодо пасажирських дальніх автоперевезень - кг не діє.
Бывает и такое
• 07 июля 2022
Ответ дляОтчебучкина
Дякую, вже зрозуміла