mamma nast• 07 июля 2022

7 липня Ганна Маляр, заступниця міністра оборони України, заявила, що найближчим часом можливий наступ рф у бік Запоріжжя.

Девочки, запорожанки, прочитала эту новость и просто земля из под ног. Все время писали, что особых новостей по нашему направлению нет и активности вражеские войска не проявляют.
Елена1265• 07 июля 2022
А заявила-то что?
Femyda• 07 июля 2022
Что именно? Не понятно из поста
автор mamma nast • 07 июля 2022
галлея• 07 июля 2022
Автор вносите поправку в тему- дополяйте
галлея• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
Ей путин доложил?
katy_kea• 07 июля 2022
Ответ длягаллея
Ей путин доложил?
Британская разведка!
Finetouch• 07 июля 2022
Эти новости как качели. С утра Данилов сказал, больше никуда они не пойдут, нет ресурсов. Маляр другое чуть позже сказала. Вот и кого слушать?
автор mamma nast • 07 июля 2022
Інформацію оприлюднено під час брифінгу в Українському медіацентрі.

Чиновниця стверджує, що на Запорізькому напрямі ворог готується до наступу у двох ймовірних напрямах:

пряма атака на Запоріжжя по лінії Новопавлівка-Запоріжжя;
обхід українських позицій східніше Запоріжжя у напрямку Велика Новосілка – Покровське (з боку Донеччини). У цьому випадку ворог може спробувати оточити підрозділи ЗСУ.
Міноборони стверджує, ворог підсилює своє угрупування на Запорізькому напрямі. Сюди перекинути 5 батальйонно-тактичних груп противника.
Nataliiaz• 07 июля 2022
Если следить за ежедневными новостями, то видно, что в сторону ЗП и не прекращалось ничего и постоянно усиляют усиляют
L-moda• 07 июля 2022
Конашенков, глашатай РФ, заявил сегодня, что их войска берут ’оперативную паузу’.
Болаболик• 07 июля 2022
По новостям если мусор отфильтровать , ничего хорошего ((( Ещё и Джонсон ушёл ((
автор mamma nast • 07 июля 2022
Ответ дляNataliiaz
В новостях читала, что ведут активные действия на Донбассе. А в нашей области только укрепляются. Я имею ввиду рф.
So_so• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
Запорожье и так одна из ближайших целей. Для этого не нужна Ганна Маляр, достаточно следить за картами.
Не зря эти уроды военную базу на ЗАЭС базу делают, по ней не будут стрелять.
Nataliiaz• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
А то, что ежедневно гатят по Гуляйполю и др не видели? Все запорожские новостные чаты об этом пишут
irina2005• 07 июля 2022
ничего хорошего - очень мягко сказано....
L-moda• 07 июля 2022
Сегодня Жданов у Латыниной в прямом эфире на Ютубе. Пишите ей в чат (она его смотрит), попросите Жданова прокоментировать слова Маляр. Если Вас интересует его мнение, конечно
автор mamma nast • 07 июля 2022
Про Гуляйполе и Пологи знаю хорошо. В соседней квартире беженцы живут. А до них были из Херсона. И почему-то с ЗУ вернулись назад и поехали опять в Херсон.
Nataliiaz• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
Ну тут такое, деньги у людей тоже имеют свойство заканчиваться, видимо потому и поехали обратно
Лизочек• 07 июля 2022
Ответ дляFinetouch
сложите все вместе и поделите на два, получится реальность
Элли Иванова• 07 июля 2022
Они заявляют столько херни, надоело слушать. Все нормально будет с ЗП.
галлея• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
Потому что это надолго. Я тоже выехала.. тяжело.. дом есть дом
Капитошка81• 07 июля 2022
Ответ длягаллея
Ей путин доложил?
Шойгу и Басков
автор mamma nast • 07 июля 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Как приятно такое читать. Хоть кто-то с позитивом.
Безимени890123• 07 июля 2022
Машовець на фб все доволі чітко розклав і проаналізував. Пише, що Запоріжжя дуже малоймовірно що спробують атакувати. Він розписує де які ворожі сили, так на запорізькому напрямку нема сил.
Виктория_1807• 07 июля 2022
Арестович говорит все зашибись
Соната любви• 07 июля 2022
РФ нарощує систему вогневого ураження на Чернігівському та Сумському напрямках. Очікуємо збільшення артобстрілів прикордоння, - Генштаб

РФ нарощує систему вогневого ураження на Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямках, очікується збільшення артобстрілів.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил України Олексій Громов,
’На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямах активність противника протягом тижня характеризувалася нанесенням авіаційних ударів, обстрілами позицій наших військ, зокрема тих, що виконують завдання на кордоні.
За наявною інформацією, противник здійснює нарощування своєї системи вогневого ураження. Так, протягом тижня він перемістив на сумський напрямок батарею 152-мм самохідних установок ’Гіацинт-Б’ та реактивну батарею БМ-21 ’Град’ у напрямку населеного пункту Шостки’, - зазначив Громов.

Він додав, що надалі очікується збільшення артилерійського обстрілу позицій українських військ та населених пунктів прикордонних районів, а також проведення демонстраційних дій уздовж державного кордону України.
автор mamma nast • 07 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
СПАСИБО!!!
Безимени890123• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
СПАСИБО!!!
Він так без емоцій, чітко з цифрами, де і скільки.
Пряма мова
Вэнди Стар• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
Та ладно, наступ...сегодня эксперты в топ теме на советчице утверждали, что два месяца стоят на прежних позициях и не продвигаются.. слушайте их - они ’ лучше ’ знают..и брехать не будут!!
nabludatel• 07 июля 2022
Ответ дляmamma nast
Пологи окуповані. Гуляйполе дуже обстрілюють. Але щось за 4 місяці ніяк не прорвуться. Гуляйполе обороняє Азов. Так що х*р русня що отримає