Посмотрела в телеграмме его изречения новые. Что-то как-то дёргается, с листика читает. Ощущение, что текст впервые видит.
Вам не кажется, что все таки поведение его стало странное ?
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляsobacura
Те, що ми і робимо. Воювати.
Сьогодні знову захопили нове село, я розумію, що найкраще для нас перемогти і що переговори не дадуть чарівного результату,але я не хочу втрачати рідних людей, а до перемоги дуже довго і не факт,нажаль(
Ответ дляValli-valli
Я також не хочу, але і переговори нічого не дадуть. Це ті самі смерті будуть.
Птица-синица• 07 июля 2022
Ответ дляpeterman
Кстати,да) Ротару прям девочка,блин)))
Но для фото гриммировать - это одно. Но он на видео прям красавчик,блин
Как у них так получается?
Это ж не женщина все-таки
Как у них так получается?
Это ж не женщина все-таки
Пугачеву и Ротару для видео отлично гримируют. Какая разница какой пол, тон лица выровнять можно, пигментные пятна прикрыть, а морщин у хуйла нет, там сплошные филеры и ботокс.
Mariya Prokhorova• 07 июля 2022
Ответ дляsobacura
Не годуйте троля )
Ответ дляsobacura
А якщо підем на переговори то все здамо. А ну да, все буде ціле і всі будуть живі. Так?
Вони ж сказали, що дещо помилялись і що в Україні виявилось більше нацистів, ніж вони думали, десь 70%. Беручи до ували, що заявлнена головна мета війни - ’денацифікація’, виникає логічне питання, як саме вони збираються денацифікувати 70% населення.
Ответ дляValli-valli
а дехто вже втратив і домівки і рідних, і що їм змиритися і жити далі заради Вашого спокою, який продлиться недовго, лише сил знову пінокопичуть і вдарять з окупованих територій !
Чи Ви ще вірите, що на цьому усе і закінчиться, і Ви заживете зі своєю родиною щасливо !
А ті, хто там залишився в окупаціїї, то як хочуть так собі і живуть, аби Вас війна не торкнулася !
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляолябабич
Ви звісно зараз будете кричати що я обманюю, але я говорила з жінкою з херсону, і вона сказала,що процентів 10 чекає на деокупацію.
Ответ дляValli-valli
я з Херсону !
Не буду з Вами сперечатися, бо і так розумію з ким Ви спілкуєтесь !
Але я скажу про своє оточення !
У мене інша статистика !
В точності, та навпаки !
Але я скажу про своє оточення !
У мене інша статистика !
В точності, та навпаки !
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляrivara
Она всех опросила? Вот прям весь Херсон?
Не думаю, але це те ,що я чула.
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляолябабич
я з Херсону !
Але я скажу про своє оточення !
У мене інша статистика !
В точності, та навпаки !
Але я скажу про своє оточення !
У мене інша статистика !
В точності, та навпаки !
Я спілкуюся з людьми, які приїхали і живуть поруч зі мною. Але я ніколи не висловлюю негативу до інших, ні через одяг,вигляд ,мову чи навіть погляди і переконання. Тому мені кажуть те,що думають.
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляолябабич
це називається ОДНАЖЕНЩИНАСКАЗАЛА
це називається так, як є , я не написала 10 чи 100, я написала те,що мені сказали
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляолябабич
ті хто звідти виїхали, то так говорити не будуть !
Якщо будуть боятися, то не будуть. Двоє навіть повернулися назад, а ця живе в мами, її діи розбито і повертатися нема куди. І вона не проросійська, вона навпаки.дуже переживає і допомагає зсу
Ответ дляValli-valli
А кто все эти люди, в большом количестве, в Херсоне которые выходили на митинги? А кто все эти люди с Херсона в темах тут и они за украинский Херсон? Ну реально? Почему вы не успокоили хотя бы этим ’ такуюхорошуюженщину’. Или то вы ее запугали, что она вам про 10 процентов говорит?)
Ответ дляГвая
Больной бункерный дед выступил с новыми заявлениями:
• мы всерьёз ещё даже не начинали воевать в Украине
• нас хотят победить на поле боя, ну, что тут сказать, пусть попробуют
• Запад готов воевать до последнего украинца
• рф не отказывается от мирных переговоров, но чем дальше, тем сложнее будет с нами договариваться.
Ахаха - ещьоі нє начіналі, в же десятки тисяч кацапських трупаков :))
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляrivara
Ніколи не залякувала людей) вона просто жалілася,що певертатись нема куди,що знайомі перейшли на бік окупантів,про чоловіка, він доречі військовий, і тоді сказала це. І вона дійсно хороша жінка. Про мітинги не спитала, але зараз їх нема вроді, тому навіть і не подумала.
Ответ дляfrolik
Так. задача рашки - знищення України і українців. Тобто - звичайний нацизм.
Ответ дляValli-valli
Не вроді, а точно нет, потому что стрелять начали по мирным митингующим(
Ответ дляValli-valli
Якщо жінка поціновувачка руського міру, то хто ж їй скаже, кооо вони чекають) а навіть як і не поціновувачка, то в окупації краще більше мовчати, бо скажеш, а за тобою через дві години прийдуть. У вашу статистику ніхто не повірить, навіть не намагайтесь)
Valli-valli• 07 июля 2022
Ответ дляkuskus
Я не навязую вам те, що почула, ви можете вірите в будь що і будь кому.
Ответ дляkuskus
Та ця тралі-валі завжди ниє «ми всє сдохнем» і топить за договір з рашкою.
І ще пів порадниці заблокувала, щоб не могли їй відповісти.