Дверной_Проем• сегодня в 16:28
Какой у вас тип фигуры?
Ангелок з ріжками• сегодня в 16:30
Был перевернутый треугольник
На спорте стал прямоугольник
А сейчас пузо и яблоко хотя сама худощавая)
Трансформер)))
На спорте стал прямоугольник
Трансформер)))
Само_достаточная• сегодня в 16:31
Ответ дляАнгелок з ріжками
Был перевернутый треугольник
На спорте стал прямоугольник
Трансформер)))
На спорте стал прямоугольник
Трансформер)))
Те саме)
Помилуйте мадам• сегодня в 16:32
завжди думала, що я яблуко, бо в мене пузіко, але у мене є талія.
оце дивлюсь Зважених і щасливих, то там одна дівчина ну мега-товства в стегнах, а живота немає взагалі. а решта всі без талії, з великими животами. зразу видно, хто яблуко, хто груша.
пісочних годинників нема серед них.
Ракета Ариана• сегодня в 16:33
Не знаю как это называется: широкие плечи, грудь между 2 и 3, широкие бедра, талия есть.
Прямоугольник?
Ангелок з ріжками• сегодня в 16:34
Ответ дляПомилуйте мадам
пісочних годинників нема серед них.
У мене сусілка повна але пісочний годинник. Якось все так гармонійно і немає живота при вазі десь 90 кг
А у мене 55 кг і пузо
Один вік -49, у обох зріст 169
А у мене 55 кг і пузо
Один вік -49, у обох зріст 169
Дверной_Проем
• сегодня в 16:35
Ответ дляПомилуйте мадам
пісочних годинників нема серед них.
Какой сезон?
Само_достаточная• сегодня в 16:35
Ответ дляПошаманю
Золотий годинник з діамантами
В яких місцях камінці?
Помилуйте мадам• сегодня в 16:39
Ответ дляАнгелок з ріжками
А у мене 55 кг і пузо
Один вік -49, у обох зріст 169
А у мене 55 кг і пузо
Один вік -49, у обох зріст 169
от і я така, худа, але поправляється в першу чергу живіт. і потім вже зникає талія, якщо набрати зайвих 10 кг.
Ангелок з ріжками• сегодня в 16:42
Ответ дляПомилуйте мадам
От я наче й без зайвих, Але живіт після 40 років є
При вазі 50 кг був, і 53 був. При цій вазі я здихота як з концтабора, але як вагітна здихота.
Зараз наче норм, якби не живіт.
Мурзилка• сегодня в 16:48
Ответ дляАнгелок з ріжками
Был перевернутый треугольник
На спорте стал прямоугольник
Трансформер)))
На спорте стал прямоугольник
Трансформер)))
Пузо и у прямоугольника и у яблока бывает. Разница больше всего в верхней части фигуры: прямые неузкие плечи и небольшая грудь - прямоугольник. Покатые плечи с возможно большой грудью - яблоко. Ну и прямоугольник кроме пуза расширяется пропорционально, а у яблока ноги до последнего тонкие
Мурзилка• сегодня в 16:50
Ответ дляАнгелок з ріжками
Зараз наче норм, якби не живіт.
Діастаз? Бо у мене теж живіт першим росте, але коли здихота, то і його нема
Ангелок з ріжками• сегодня в 16:53
Ответ дляМурзилка
Точно трансформер.
Я всегда была худой, сейчас наконец-то набрала вес, но все ушло в живот и грудь (и так не маленькую)
В юности был четкий перевернутый треугольник - узкие бедра и широкие плечи, как у пловцов.
Потом стали шире бедра после родов и на спорте. И стало больше похоже на прямоугольник.
А после 40 грудь Д/К размер, живот и талии нет. А плечи как были не покатыми и широкими так и остались, просто на фоне живота и груди стали менее заметны.
Ангелок з ріжками• сегодня в 16:59
Ответ дляМурзилка
Не знаю діастаз чи ні.
По тестах зрозуміти не можу - нічого не провалюється бо пузо заважає, воно упруге. Як ще визначити ще не знаю.