Персонаж Аноним• 08 июля 2022
Почему у мужчин кожа лучше, чем у женщин?
Вот реально у женщины умывалка, тоники, кремы, сыроватки, маски, патчи, тоналка, ботокс, татуаж и т.д......
Мужчина мылом умылся и красивый. И морщины у них позже начинаются. И с волосами та же ерунда.
Почему так?
Не любовница• 08 июля 2022
Что-то я особо не вижу мужчин 35-45, например, с красивой кожей на улицах))
Персонаж Аноним
• 08 июля 2022
Ответ дляНе любовница
Ну она и не хуже, чем у женщин с кучей ухода
Герцогиня• 08 июля 2022
гормоны другие.
ну и далеко не у всех мужчин хорошая кожа. я мужа регулярно чем-то подмазываю от высыпаний.
ну а из разряда ’умылся и красивый’ - вообще не знаю мужчин))))))
Не любовница• 08 июля 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Я бы так не сказала, женщин много ухоженных
Пошаманю• 08 июля 2022
Ответ дляМотористка
Шкіра в них грубша і елементарно повільніше зношується
Да и другой гормональный фон, по этой же причине целлюлит у них намного реже чем у женщин, даже при большом весе и отсутствие спорта.
100pudov• 08 июля 2022
Как раз потому, что не пользуются всеми этими разрекламированными средствами с кучей химии. Неужели Вы не понимаете?)
Герцогиня• 08 июля 2022
Ответ для100pudov
ну по такой логике, если женщина ничем не будет пользоваться - то она тоже будет красивая:)
100pudov• 08 июля 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Як раз тому, що вини не мазюкають її з десяти років.
Именно!)
СтрашнаяНаташа• 08 июля 2022
В мене аж очі закровили...
’...Мужина мылом умылся и красивый...’ Серйозно? У вашому оточені існують красиві чоловіки 35+ віком? Покажіть, умоляю! Хоч подивиться. А що з волоссям у них? Нема волосся - нема проблем? Не старіють? Впевнені?
Ото у вас культ чоловічої статі.
’...Мужина мылом умылся и красивый...’ Серйозно? У вашому оточені існують красиві чоловіки 35+ віком? Покажіть, умоляю! Хоч подивиться. А що з волоссям у них? Нема волосся - нема проблем? Не старіють? Впевнені? Ото у вас культ чоловічої статі.
СКИБИДЫШь• 08 июля 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
В мене аж очі закровили...
Ото у вас культ чоловічої статі.
Красивых полно. Мы кожу обсуждаем)
Мотористка• 08 июля 2022
Ответ для100pudov
Админко• 08 июля 2022
Нет связи.
Все это генетика, уровень жизни, работа, образ жизни.
Все.
Если мужчина не следит за собой, курит, имеет нервную работу, у него будут морщины, уставший вид, плохое состояние кожи.
Все.
Ms. Любмая жена• 08 июля 2022
Зависит от гормонального фона. У дочери бывают высыпания, у сына практически идеальная кожа
СпайдерВумен• 08 июля 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
В мене аж очі закровили...
Ото у вас культ чоловічої статі.
В мене в оточеннi наприклад е чоловiки 35+ дуже симпатичнi на мiй погляд, хоча комусь може й фу такi типажi. Фото нема правда. I декого з них стрижка майже в ноль не портить. Та ще й може в них уже пойшов перiод пiдлiткових гормональних стрибкiв.
А по темi - я зараз перейшла на мiнiмальне використання всяких тонiкiв i вмивалок, i не бачу радикального погiршення стану шкiри обличчя.
100pudov• 08 июля 2022
Ответ дляГерцогиня
Красивая, может, и не будет, но не превратится в нечто, что не может выйти на улицу без кучи тоналки.
Некоторые мои подруги в 20 лет делали всевозможные уходовые процедуры утром и вечером, угадайте, как они выглядят в 32? - Как ухоженные холёные женщины, но один минус - лица у них, как у 45-летних.😳
Клептоманка• 08 июля 2022
гормоны наверно, им не надо ни умываться, ни пилинговаться, ни увлажняться в основном
Блинчик Мой• 08 июля 2022
Не всегда. У меня хорошая кожа, а вот у брата с детства себорейный дерматит и на лице тоже, сайчас в армии и просто хлопья, чем-то мажется, но все это временно дает эффект(
Просто Филя• 08 июля 2022
думаю, справа в гормонах і товщині самої шкіри. в них природою закладено-полювання ці всякі і тд, от шкіра й більш загартована, витривала. Хоча, не знаю чоловіків прям із ідеальною шкірою.Таких, що не заморочуються-повно, а от без зморшок і прищиків якихось-мало.
СтрашнаяНаташа• 08 июля 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Да везде)
Я вже сто разів писала про те, що останні роки ми з коліжаночкою знайшли для себе розвагу - намагатися вишукати красивих чоловіків віком 35-40+. Знаєте які у нас успіхи? 0. У обох. А ми працюємо на металургійному підприємстві і 70-80% оточуючих нас колег - саме чоловіки. Ми вишукуємо претендента на те щоб не втриматися і затягнути у кущі згвалтувати не тільки на роботі, а і по дорозі зі стоянки, на прохідній(а це величезний потік чоловіків усіх рангів і навіть національностей, адміністративний блок містить і іноземців), і безпосередньо на роботі(а я сиджу у прийомній і з слюсарями і токарями майже не контактую, це у більшості адміністрація).
Ні, якщо для вас критерій красоти чоловіка - умылся и красивый, то так, не буду сперечатися, бо дійсно, тоді більшість прям красавци. Але для мене чоловік красивий, якщо в мене, вибачте, труси мокріють від думки про нього. А просто підстрижений, чисто одягнений і у достатньо модному одязі, ні, це не красивий, це звичайнісінький.
Galyna1211• 08 июля 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Де? Покажіть!
Не покажуть. Або покажуть таке, що ну сильно на любителя. Насправді реально естетично красивих чоловіків (за західнокультурним сформованим ідеалом) у нас майже немає. Хоча це не означає, що наші чоловіки погані.