solnyshko78-78• 09 июля 2022

Склад NP Shopping в Испании

Впервые заказала именно на испанский склад, долго нет подтверждения, что посылка у них. Уже неделя прошла. Это у них так всегда или начинать искать посылку уже?
Monro_o• 09 июля 2022
Начинать искать. У меня 2 посылки в США и 1 в Испании «не получены» на складе за последние 3 недели. У них, похоже, это схема такая

автор solnyshko78-78 • 09 июля 2022
Ответ дляMonro_o
С америкой впринципе проблемы очень редко бывают
Папина лапочка• 09 июля 2022
Вони зробили рекламу нових країн, з яких можна робити замовлення. Але, насправді, не справляються з ними. У НП працюють нормально лише старі склади, найкраще в США. Решта-проблемні.
По трекінгу магазину отримуєш інформацію, що відправлення вже отримано і написано навіть прізвище відповідальної особи, а у НП-тиша багато тижнів. Потім лежить до місяця на складі і ще місяць йде в Україну. У мене таких проблемних 3 замовлення ще з весни ’висять’. Перше я отримала найшвидше - за 3 місяці, решта-невідомо коли будуть. Вони, мабуть, не можуть набрати достатньо замовлень, а одиничні їм невигідно доставляти. Так що можете написати в службу підтримки, але толку все рівно не буде.
kostyanych• 09 июля 2022
Польша норм работает. Из Европы. Остальные так себе, риск...
irina777mail• 09 июля 2022
Підкажіть, хтось замовляв недавно Юнікло з Європи через нову пошту?
автор solnyshko78-78 • 09 июля 2022
Вот что мне написали Також, прохання не здійснювати подальших замовлень на склади в Іспанії та Італії, оскільки, незабаром планується їх закриття.

Дякуємо за звернення!
-------------------------------------