sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_41
КартаБезКомиссий• Изменено 08 мая в 14:08

Нормально допомагати дорослим дітям?

Часто чую від колег, родичів, що ті до помагають вже давно повнолітнім дітям, яким років 20-25. Платять за навчання, речі купляють, дають грошей. Я своїй доньці не допомагають з її 18 років, вважаю, що це не норма, що батьки допомагають дорослим дітям. Моя дитина живе окремо і сама себе забезпечує з 18 років, 2 роки живе в іншому місті, я навіть в гостях ніразу не була - навіщо заважати. А Ви як думаєте, це нормально, що батьки допомагають вже давно дорослим дітям?
like 5 dislike 2 face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 99
277 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
anonim_112
Смурфик• 08 мая в 14:08
1
Да, если хотите сделать медвежью услугу
dislike 5 like 5 woman_facepalming 31

anonim_219
Борщик• 08 мая в 14:09
2
А чим ваша донька заробляє? Чому ви не були в неї?
like 35
anonim_116
Братья Капли• 08 мая в 14:09
3
Бідна дитина
Мати не розуміє різницю між утриманням і допомогою
like 93 woman_facepalming 3 crying_face 1
anonim_68
Цигарний шланг• 08 мая в 14:09
4
Якщо діти самі не справляються, то це батьки їх зробили такими. Тому тепер їх обов´язок платити за свої помилки, усе логічно.
heart 5 dislike 2 woman_facepalming 22
anonim_41
автор КартаБезКомиссий • 08 мая в 14:09
5
Ответ дляБорщик
А чим ваша донька заробляє? Чому ви не були в неї?
Працює старшим менеджером
woman_facepalming 9 face_with_tears_of_joy 19
anonim_215
БершкомангоЗар• 08 мая в 14:09
6
Если есть возможность - нормально, а если родители отдают все, а сами бедствуют - нет, не нормально
like 28
noavatar
Svitlo_• 08 мая в 14:09
7
Моїй буде влітку 20. Допомагаю і буду допомагати чим зможу. Хоч в нас заробітки плюс мінус одинакові. Але в неї витрати більші.
like 41 dislike 2 woman_facepalming 4
anonim_41
автор КартаБезКомиссий • 08 мая в 14:10
8
Ответ дляБратья Капли
Бідна дитина
Мати не розуміє різницю між утриманням і допомогою
Чому бідна? Навпаки молодець
like 1 crying_face 2 woman_facepalming 12
noavatar
Svitlo_• 08 мая в 14:10
9
Ответ дляЦигарний шланг
Якщо діти самі не справляються, то це батьки їх зробили такими. Тому тепер їх обов´язок платити за свої помилки, усе логічно.
Допомагати один одному - це про любов. І це норма в сім´ї.
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 3 like 47

noavatar
Svitlo_• 08 мая в 14:10
10
Ответ дляБершкомангоЗар
Если есть возможность - нормально, а если родители отдают все, а сами бедствуют - нет, не нормально
100%
anonim_219
Борщик• 08 мая в 14:11
11
18 років - це другий курс університету. Цікаво, де працює дитина, на кого навчається, щоб вистачило і на зйом житла, і на комунальні, і на їжу, і на одяг. Та й молодість, хочеться щось ще купити. Думаю, автор, вашій доньці нелегко. Або ви щось не до кінця дописали.
like 54
noavatar
Svitlo_• 08 мая в 14:11
12
Ответ дляКартаБезКомиссий
Чому бідна? Навпаки молодець
Бо не відчуває підтримки і любові матері.
woman_facepalming 2 like 25
anonim_43
66сезон666серия• 08 мая в 14:11
13
Странная мамаша. Вы образование должны давать ребенку и слдержать ее в этом возрасте. А не помогать
like 34 dislike 1 heart 1
anonim_215
БершкомангоЗар• 08 мая в 14:11
14
Ответ дляСмурфик
Да, если хотите сделать медвежью услугу
Почему услуга медвежья? Оплачивать маникюр, педикюр, покупать одежду, оплачивать кафе и рестораны - может и медвежья. А оплатить учебу, курсы иностранного, помочь с первым взносом на ипотеку - вполне не медвежья
heart 1 like 36 woman_facepalming 3
noavatar
Svitlo_• 08 мая в 14:11
15
Ответ дляКартаБезКомиссий
Чому бідна? Навпаки молодець
Бо з юності має лиш пахати.
like 17 dislike 2
anonim_68
Цигарний шланг• 08 мая в 14:12
16
Ответ дляSvitlo_
Допомагати один одному - це про любов. І це норма в сім´ї.
Допомога у дорослих, це не про гроші, а про підтримку, віру у сили дорослої дитини
heart 3 woman_facepalming 8
anonim_51
Сегодня я не я• 08 мая в 14:12
17
Если у ребенка все хорошо, то он и не нуждается в помощи. Если же что-то случилось, то как можно не помочь? Речь о помощи, а не о содержании.
heart 6
anonim_53
Повелитель бітка• 08 мая в 14:12
18
Ну я відверто не хочу допомогати
Вірніше дитина виросла, вивчилась. Живе окремо. Всьо.
От заробляє 20000 нехай на них і живе.
Я заробляю 40000 і маю право жити на свої 40 тисяч
Звісно подарунки.
За потреби можу позичити гроші.
woman_facepalming 7 dislike 2 like 14
anonim_41
автор КартаБезКомиссий • 08 мая в 14:12
19
Ответ дляБорщик
18 років - це другий курс університету. Цікаво, де працює дитина, на кого навчається, щоб вистачило і на зйом житла, і на комунальні, і на їжу, і на одяг. Та й молодість, хочеться щось ще купити. Думаю, автор, вашій доньці нелегко. Або ви щось не до кінця дописали.
Донька підробляли в універі фрілансером - робила на замовлення різні роботи. Влітку працювала машиністом на заводі, кухарем. За гуртожиток, їжу, одяг платила сама.
heart 2 crying_face 42 woman_facepalming 5

anonim_219
Борщик• 08 мая в 14:12
20
Ответ дляКартаБезКомиссий
Працює старшим менеджером
Їй зараз 20? А з 18 ким працювала та де навчалася, щоб за все платити? Чи вона вийшла заміж, та чоловік утримує (або жених та батьки жениха)?
like 3
noavatar
Svitlo_• 08 мая в 14:13
21
Ответ дляЦигарний шланг
Допомога у дорослих, це не про гроші, а про підтримку, віру у сили дорослої дитини
В 18 - це доросла людина?
Ну я особисто не хочу, щоб моя донька в 18-20 років жила лиш роботою.
woman_facepalming 3 heart 1 like 34
anonim_53
Повелитель бітка• 08 мая в 14:13
22
Ответ дляБершкомангоЗар
Почему услуга медвежья? Оплачивать маникюр, педикюр, покупать одежду, оплачивать кафе и рестораны - может и медвежья. А оплатить учебу, курсы иностранного, помочь с первым взносом на ипотеку - вполне не медвежья
Але ж ці кошти можна позичити.
anonim_34
Смайлик• 08 мая в 14:13
23
И ваша крайность плохо и полное содержание взрослых детей плохо. Нужна самостоятельность, но вы как мать можете переодически радовать даже взрослого ребенка.
like 13
anonim_68
Цигарний шланг• 08 мая в 14:13
24
Ответ дляSvitlo_
В 18 - це доросла людина?
Ну я особисто не хочу, щоб моя донька в 18-20 років жила лиш роботою.
Автор пише про 20-25
like 1
anonim_41
автор КартаБезКомиссий • 08 мая в 14:13
25
Ответ дляБорщик
Їй зараз 20? А з 18 ким працювала та де навчалася, щоб за все платити? Чи вона вийшла заміж, та чоловік утримує (або жених та батьки жениха)?
Їй вже 25. Раніше працювала фрілансером, машиністом на заводі, кухарем, касиром.
woman_facepalming 21 crying_face 1 like 1
anonim_219
Борщик• 08 мая в 14:14
26
Ответ дляКартаБезКомиссий
Донька підробляли в універі фрілансером - робила на замовлення різні роботи. Влітку працювала машиністом на заводі, кухарем. За гуртожиток, їжу, одяг платила сама.
Це не від гарного життя. Впевнена, що донька не відмовилася би від допомоги. І ви самі це розумієте. Або ви троль.
heart 23
anonim_116
Братья Капли• 08 мая в 14:14
27
Ответ дляКартаБезКомиссий
Чому бідна? Навпаки молодець
Як людина може і молодець
А як ваша донька- бідна і нещасна
А ви- сподіваюсь, троль
like 19 woman_facepalming 1
anonim_153
Скокмоно - стокнуно• 08 мая в 14:14
28
Ответ дляПовелитель бітка
Але ж ці кошти можна позичити.
де і в кого? дурні люди,що живуть на позичках. ні в кого не позичаю і нікому не дам.
woman_facepalming 2 like 6
anonim_43
66сезон666серия• 08 мая в 14:15
29
Ответ дляКартаБезКомиссий
Донька підробляли в універі фрілансером - робила на замовлення різні роботи. Влітку працювала машиністом на заводі, кухарем. За гуртожиток, їжу, одяг платила сама.
Надеюсь она урок усвоит (как к тебе так и ты) хорошо встанет на ноги, а вы будете сидеть сама и голодать в старости
like 10 woman_facepalming 1
anonim_53
Повелитель бітка• 08 мая в 14:15
30
Ответ дляКартаБезКомиссий
Їй вже 25. Раніше працювала фрілансером, машиністом на заводі, кухарем, касиром.
Насправді це чудово. Ваша донька має вже нормальний такий досвід. І вона вже точно знає чого варта її праця і де не потрібно працювати
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff