КартаБезКомиссий• Изменено 08 мая в 14:08
Нормально допомагати дорослим дітям?
Часто чую від колег, родичів, що ті до помагають вже давно повнолітнім дітям, яким років 20-25. Платять за навчання, речі купляють, дають грошей. Я своїй доньці не допомагають з її 18 років, вважаю, що це не норма, що батьки допомагають дорослим дітям. Моя дитина живе окремо і сама себе забезпечує з 18 років, 2 роки живе в іншому місті, я навіть в гостях ніразу не була - навіщо заважати. А Ви як думаєте, це нормально, що батьки допомагають вже давно дорослим дітям?
5
2
5
99
Братья Капли• 08 мая в 14:09
Бідна дитина
Мати не розуміє різницю між утриманням і допомогою
Мати не розуміє різницю між утриманням і допомогою
93
3
1
Цигарний шланг• 08 мая в 14:09
Якщо діти самі не справляються, то це батьки їх зробили такими. Тому тепер їх обов´язок платити за свої помилки, усе логічно.
5
2
22
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:09
Ответ дляБорщик
А чим ваша донька заробляє? Чому ви не були в неї?
Працює старшим менеджером
9
19
БершкомангоЗар• 08 мая в 14:09
Если есть возможность - нормально, а если родители отдают все, а сами бедствуют - нет, не нормально
28
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:10
Ответ дляБратья Капли
Бідна дитина
Мати не розуміє різницю між утриманням і допомогою
Мати не розуміє різницю між утриманням і допомогою
Чому бідна? Навпаки молодець
1
2
12
Борщик• 08 мая в 14:11
18 років - це другий курс університету. Цікаво, де працює дитина, на кого навчається, щоб вистачило і на зйом житла, і на комунальні, і на їжу, і на одяг. Та й молодість, хочеться щось ще купити. Думаю, автор, вашій доньці нелегко. Або ви щось не до кінця дописали.
54
66сезон666серия• 08 мая в 14:11
Странная мамаша. Вы образование должны давать ребенку и слдержать ее в этом возрасте. А не помогать
34
1
1
БершкомангоЗар• 08 мая в 14:11
Ответ дляСмурфик
Да, если хотите сделать медвежью услугу
Почему услуга медвежья? Оплачивать маникюр, педикюр, покупать одежду, оплачивать кафе и рестораны - может и медвежья. А оплатить учебу, курсы иностранного, помочь с первым взносом на ипотеку - вполне не медвежья
1
36
3
Цигарний шланг• 08 мая в 14:12
Ответ дляSvitlo_
Допомагати один одному - це про любов. І це норма в сім´ї.
Допомога у дорослих, це не про гроші, а про підтримку, віру у сили дорослої дитини
3
8
Сегодня я не я• 08 мая в 14:12
Если у ребенка все хорошо, то он и не нуждается в помощи. Если же что-то случилось, то как можно не помочь? Речь о помощи, а не о содержании.
6
Повелитель бітка• 08 мая в 14:12
Ну я відверто не хочу допомогати
Вірніше дитина виросла, вивчилась. Живе окремо. Всьо.
От заробляє 20000 нехай на них і живе.
Я заробляю 40000 і маю право жити на свої 40 тисяч
Звісно подарунки.
За потреби можу позичити гроші.
Вірніше дитина виросла, вивчилась. Живе окремо. Всьо.
От заробляє 20000 нехай на них і живе.
Я заробляю 40000 і маю право жити на свої 40 тисяч
Звісно подарунки.
За потреби можу позичити гроші.
7
2
14
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:12
Ответ дляБорщик
18 років - це другий курс університету. Цікаво, де працює дитина, на кого навчається, щоб вистачило і на зйом житла, і на комунальні, і на їжу, і на одяг. Та й молодість, хочеться щось ще купити. Думаю, автор, вашій доньці нелегко. Або ви щось не до кінця дописали.
Донька підробляли в універі фрілансером - робила на замовлення різні роботи. Влітку працювала машиністом на заводі, кухарем. За гуртожиток, їжу, одяг платила сама.
2
42
5
Борщик• 08 мая в 14:12
Ответ дляКартаБезКомиссий
Працює старшим менеджером
Їй зараз 20? А з 18 ким працювала та де навчалася, щоб за все платити? Чи вона вийшла заміж, та чоловік утримує (або жених та батьки жениха)?
3
Повелитель бітка• 08 мая в 14:13
Ответ дляБершкомангоЗар
Почему услуга медвежья? Оплачивать маникюр, педикюр, покупать одежду, оплачивать кафе и рестораны - может и медвежья. А оплатить учебу, курсы иностранного, помочь с первым взносом на ипотеку - вполне не медвежья
Але ж ці кошти можна позичити.
Смайлик• 08 мая в 14:13
И ваша крайность плохо и полное содержание взрослых детей плохо. Нужна самостоятельность, но вы как мать можете переодически радовать даже взрослого ребенка.
13
Цигарний шланг• 08 мая в 14:13
Ответ дляSvitlo_
В 18 - це доросла людина?
Ну я особисто не хочу, щоб моя донька в 18-20 років жила лиш роботою.
Ну я особисто не хочу, щоб моя донька в 18-20 років жила лиш роботою.
Автор пише про 20-25
1
автор
КартаБезКомиссий
• 08 мая в 14:13
Ответ дляБорщик
Їй зараз 20? А з 18 ким працювала та де навчалася, щоб за все платити? Чи вона вийшла заміж, та чоловік утримує (або жених та батьки жениха)?
Їй вже 25. Раніше працювала фрілансером, машиністом на заводі, кухарем, касиром.
21
1
1
Борщик• 08 мая в 14:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Донька підробляли в універі фрілансером - робила на замовлення різні роботи. Влітку працювала машиністом на заводі, кухарем. За гуртожиток, їжу, одяг платила сама.
Це не від гарного життя. Впевнена, що донька не відмовилася би від допомоги. І ви самі це розумієте. Або ви троль.
23
Братья Капли• 08 мая в 14:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Чому бідна? Навпаки молодець
Як людина може і молодець
А як ваша донька- бідна і нещасна
А ви- сподіваюсь, троль
А як ваша донька- бідна і нещасна
А ви- сподіваюсь, троль
19
1
Скокмоно - стокнуно• 08 мая в 14:14
Ответ дляПовелитель бітка
Але ж ці кошти можна позичити.
де і в кого? дурні люди,що живуть на позичках. ні в кого не позичаю і нікому не дам.
2
6
66сезон666серия• 08 мая в 14:15
Ответ дляКартаБезКомиссий
Донька підробляли в універі фрілансером - робила на замовлення різні роботи. Влітку працювала машиністом на заводі, кухарем. За гуртожиток, їжу, одяг платила сама.
Надеюсь она урок усвоит (как к тебе так и ты) хорошо встанет на ноги, а вы будете сидеть сама и голодать в старости
10
1
Повелитель бітка• 08 мая в 14:15
Ответ дляКартаБезКомиссий
Їй вже 25. Раніше працювала фрілансером, машиністом на заводі, кухарем, касиром.
Насправді це чудово. Ваша донька має вже нормальний такий досвід. І вона вже точно знає чого варта її праця і де не потрібно працювати
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу