01100110• 09 июля 2022

Ванси Vans де купити в Києві? Оригінал

Питання зрозуміле)
дуже хочу, але з США і тд буде йти до кінця літа, а хочеться носити вже
Можливо, хтось купував або бачив останнім часом?
Була в Республіці на днях, не знайшла.

І ще питання: модель на платформі дуже важка, порівняно зі звичайними? Конверси на платформі, наприклад, дуже важкі
Мария10• 09 июля 2022
Есть 2вида вансов тяжелые и нет, цена разная,на вид одинаковые, если брать классическую модель. В интертопе брала сыну Вансы, там оригиналы

автор 01100110 • 09 июля 2022
Ответ дляМария10
В мене були кілька років тому - дуже зручні, не важкі. Купувала в Італії, здається і супер приємні спогади від них (відбігали/відгуляли не один км)

В Інтертопі в Республіці зовсім не було, шукаю на сайті, але краще б в реалі купила.
Мария10• 09 июля 2022
Ответ для01100110

Можно заказать на магазин, но придется оплатить. Если Вам не подойдут-оформите возврат.
Я сыну легкие тоже покупала за границей, тогда в магазине мне консультант поставил на руки 2 с виду одинаковых кеда,но была разная цена и разный вес.
Но в интертопе я покупала сыну еще 2 пары, все были любимые. 2 пары уже продал, нога выросла. А в одних еще бегает,вернее катает
kirpichenko• 09 июля 2022
В Интертопе гляньте на их сайте.
автор 01100110 • 09 июля 2022
Ответ дляМария10
Я колись уже замовляла на магазин. Хотіла дитині в поїздку купити взуття. Замовила за більш ніж тиждень - доставили на другий день, після того, як ми купили за кордоном інші. І це було до війни, на хвилинку

Тому мені потрібно не так)
автор 01100110 • 09 июля 2022
Ответ дляkirpichenko
В Интертопе гляньте на их сайте.
Гляну, якщо будуть в магазині. Думала, є інші магазини з vans, які зараз працюють
Таня Кузнецова• 09 июля 2022
Вы заходили в республике отдел интерспорт ?
kirpichenko• 09 июля 2022
Ответ для01100110
Мы заходили на сайт, искали определенную модель и потом смотрели в каком магазине Киева она есть,потом ехали в тот магазин на примерку и покупали.