vityska.d• 10 июля 2022

Сезон огурцов, подскажите рецепт

Подскажите, пожалуйста, проверенный рецепт маринованных огурцов, что бы были сладковатые. Спасибо!
Капитошка81• 10 июля 2022
А мама ваша не знает? Мне просто все рецепты мама передала

чаревна• 10 июля 2022
Ответ дляКапитошка81
Автор спрашивает конкретно про сладкий
Потом человек может быть сиротой или оставил рецепты в оккупации .....
ancha1• 10 июля 2022
Ответ дляКапитошка81
А мама умерла когда мне было 11. Еше вопросы есть?
Леска• 10 июля 2022
Я квашені можу підказати
DamianaD• 10 июля 2022
Трошки пізніше скину, але оцет теж має значення (виробник)
OOH• 10 июля 2022
Ответ дляКапитошка81
А что, все мамы готовят?

У меня лично ни мама, ни бабушка готовить не умели. Максимум - что то простое.
Я - единственная из кучи родственников, кто с удовольствием готовит. И умею шить, вязать.
DamianaD• 10 июля 2022
Ответ дляЛеска
Я квашені можу підказати
Поділіться , будь ласка.
lenakarp• 10 июля 2022
Можете в интернете с кетчупом поискать рецепт,они будут сладковатые
чир• 10 июля 2022
Делайте заливку соль-сахар по своему вкусу, в отдельной кастрюле с кипяченой, немного остывшей водой, а уже уксус по рецепту, в каждую банку.

Леска• 10 июля 2022
Ответ дляDamianaD
Поділіться , будь ласка.
В 1 л банку зонтики укропа, корінь та листя хрону, кілька горошин чорного перцю, якщо любите гострі-то гострий перець ( не кладу) , чосник 3-4 зубка порізати, листя горіха, дуба, вишні, смородини-що є. Складати огірки, 1 ст.л. солі нейодованої, залити холодною водою. Лишити при кімнатній темп. На третій день злити воду. Зазвичай огірки всідаються і є ще місце, тож щ 1 б подокладати ,в інші, ущільнити. Закипятити росіл, додавши трохи свіжої води на випадок якщо випарується. Киплячу залити в банки, закрити капроновими кришками, перевернути і утеплити
Леска• 10 июля 2022
Ответ дляDamianaD
Поділіться , будь ласка.
Цього року купили дубові діжки, тож огірки, помідори та каусту буду в них квасити.
Таня Кузнецова• 10 июля 2022
Я делаю уже много лет с кетчупом Чили . Вкуснее рецепта пока не нашла .Они не острые получаются .
Ш.а.л.у.н.ь.я• 10 июля 2022
Ответ дляЛеска
Де вони будуть стояти, і як їх будете обробляти перед закладкою? Ви в курсі що вони можуть підтікати?
lecaa• 10 июля 2022
Посмотрите на ютубе- огурцы по польски. Всю жизнь так делаю-сладковатые и вкусные.
IlonaMask• 10 июля 2022
Ответ дляЛеска
І вони стоятимуть до зими, я просто з оцетом не хочу огірки, а квашені теж шукаю рецепт.
Дякую.
Леска• 10 июля 2022
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
Погріб є.
А як їх треба обробляти? Планувала так само як в банку.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 10 июля 2022
Ответ дляЛеска
Погріб є.
Коротше до сюрпризів ви зовсім не готові.
Леска• 10 июля 2022
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
Нєа, це перший раз як будем робити. А ви знаєте? Поділіться, бдлс
Ш.а.л.у.н.ь.я• 10 июля 2022
Ответ дляЛеска

Це для початку

Ш.а.л.у.н.ь.я• 10 июля 2022
Ответ дляЛеска
І це вам згодиться
https://www.pseudology.org/science/SolenieKvasheni...
Леска• 10 июля 2022
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
https://youtu.be/sJ7_sFdqbZA
Це для початку
Дякую, вивчатимемо
автор vityska.d • 10 июля 2022
Ответ дляКапитошка81
У меня, мама, делает более соленые. Моя семья, любит сладковатые. Вот и все.
автор vityska.d • 10 июля 2022
Ответ дляТаня Кузнецова
А рецепт не подскажите?
Таня Кузнецова• 10 июля 2022
Ответ дляvityska.d
А рецепт не подскажите?
Чуть позже скину ) могу даже угостить если в Киеве 👌
DamianaD• 11 июля 2022
На 3 л води

3 стак цукру
2 стак оцту
4 ст л солі

На дно банки
Порізана кільцями цибуля
3 зоб часнику
Петрушка
Перець горошок
Лавр лист

Стерилізувати помідори 15 хв, огірки 7-10.
Закриваю так огірки, помідори, кабачки.
DamianaD• 11 июля 2022
Рецепт з кетчупом (не соус) ’Чилі’.
Якщо тісно скласти огірки, то маринаду вистачає на 5 літрових банок.
І додаю фото оцету, який використовую при консервуванні.
автор vityska.d • 17 июля 2022
Девочки! Спасибо большое за рецепты!