леончия• 10 июля 2022

Девушки - львовянки, подскажите кто делает качественные и свежие съедобные букет

marata• 10 июля 2022
Не варто! Літо, спека, брудні руки тощо
Oksana0612• 10 июля 2022
У Львові і так їжа на кожному кроці, ще й букети їсти.
автор леончия • 10 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Букет це більш як знак уваги
nabludatel• 10 июля 2022
Я в таких темах завжди запитую чи впевнені ви, що такий подарунок сподобається. Бо я не знаю жодної людини, якій це подобається. Виглядає оригінально, а споживати з тих шпажок - бридко.
marata• 10 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Я взагалі в шоці з таких подарунків і дуже цікаво, хто їх їсть потім )
автор леончия • 10 июля 2022
Ни одного ответа по делу)) все еще жду)
inna5577• 10 июля 2022
Ответ длялеончия
Букет це більш як знак уваги
Это ерунда, а не знак уваги, дурной вкус, сорри, передумаете в пользу чего то другого
inna5577• 10 июля 2022
Ответ дляnabludatel
И я