10 июля 2022

Доставка води. Чому солодка вода на смак?

Можливо дивне запитання, але думаю може хтось стикався з таким.
Замовляю воду по 18 л, і помітила, що вода на смак така наче ледь-ледь але солодка.
Таке взагалі можливо?
І цікаво чи є сенс здавати воду на аналіз?
Somik 10 июля 2022
Я на работе пила и впечатление , как шампуня хлебнула. Приношу теперь с собой
Lelena80 10 июля 2022
У меня такого не было. На работе одно время воду заказывали, так её вообще не хотелось пить, вот пьёшь, а она не лезет просто.
А какую воду заказываете?
KatrinkaSh 10 июля 2022
Взагалі, якщо вода солодка то там багато нітратів. Але ж це не з колодязя,хоча хто знає де вони її набирають.
Стрекозявка 11 июля 2022
Замечала такое, не знаю почему