мадам Везувий• 12 июля 2022

Контурна пластика і ботокс

Дівчата, питання до тих, хто робив контурну пластику обличчя і колов ботокс, щоб зробити ліфтинг і покращити вид обличчя, кому за 45+, ви задоволені процедурою , як часто робити уколи і які є нюанси? Хочу вперше зробити ці процедури для обличчя. Питання тільки до тих, хто колов , а не просто так розмірковує і робить припущення ))
ротцвеники• 12 июля 2022
Колю ботокс раз в год. Губы один раз колола, тоже на год хватило. Филер в подбородок и углы ставила перед войной,еще рано говорить на сколько хватит.
Био курсом колю раз в год, пилинги сама делаю
Результат вижу,результатом довольна.

Смячиком• 12 июля 2022
Ботокс ( диспорт) убрала гусиные лапки… косметолог рекомендовала и пигментацией занчться, и радиес рассмотреть на перспективу.. изменения? Кожа ( область глаз) стала более напитанной что ли.. ну и лапки ушли,, говорят что это всего лишь на время
Додекаэдр• 12 июля 2022
Я делала себе ботокс. Особого омоложения нет, но мне 30. Просто от солнца, что б не морщиться. Эффекта она 3-4 мес. Мне кажется, что 45+ ботокс уже поздно, морщины уже сформированы.
Контурный пластику не делала. Но смотрю работы Золотухина. Больше нравится радиэсс.
А вообще, для лица заметила эффект скребок гуаша.
Делала увлажнение лица гиалуроновой кислотой, так зона под глазами уже год нормальная. И лучше чем в 26
всегдаДаДа• 12 июля 2022
Мне 47. Две недели назад уколола ботокс в область глаз. Эффект слабый, щуриться не получается, но вот при улыбке морщины все равно есть. Возможно, поздно уже колоть ботокс, а может просто ’не берет’ меня этот токсин:) Первый раз колола 2 года назад - эффект был нулевой вообще.
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Ответ дляДодекаэдр
Масаж гуаша і я роблю , мікротоки, пілінги, скраби, це все має свій результат, але зараз хочу вже більшого. Хвилююсь , щоб не стало гірше , але ж багато хто колись і з 30, і навіть з 20 років, а мені вже далі нікуди тягнути ))) вирішили спростувати
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую за відповідь , я ще не дуже то і в темі, що можно колоти, в суботу піду на консультацію та рішусь на щось ))
РокерША• 12 июля 2022
Ответ дляСмячиком
не поняла,извините от чего кожа стала напитанной и от чего лапки ушли
от диспорта?

Смячиком• 12 июля 2022
Ответ дляРокерША
от диспорта?
Да
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Мені лікар в телефонному режимі запропонувала вколоти 3 мл і плюс ботокс 3 зон, вийшло 20 тис , піду на консультацію, узнаю більше
ФруктЕщеТот• 12 июля 2022
Ответ дляДодекаэдр
Купила я собі цю кислоту і не знаю що з нею робити
Напишіть будь ласка
ротцвеники• 12 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
Очень дорого
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Ответ дляротцвеники
Очень дорого
Це ви по прайсу бачите що дорого? Лікар косметолог , місто у нас невелике , обл центр, записуватися до неї треба тижнів За три
Дядя Жора• 12 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
У вас худе обличчя?
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Ответ дляДядя Жора
У вас худе обличчя?
Ні, середнє, не худа і не товста
Додекаэдр• 12 июля 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Напишіть будь ласка
Я наверное не корректно написала, биоревитализация у косметолога.
А так обычная гиалуронка есть, на влажное лицо она идет, а сверху крем
Дядя Жора• 12 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
Ні, середнє, не худа і не товста
Про вилиці подумайте. Вони яскраво виражені гарно лише на худому обличчі
Дядя Жора• 12 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
Це не дорого по препаратам. Людині мабуть дорого
Додекаэдр• 12 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
Якщо ви з Києва, подивіться роботи Золотухіна. Ось, так має виглядати вікова косметологія.
Головне не роздувати усе гіалуронкою.
Ще подивіться в інстаграм на Наталію Коробко, імпонує її вигляд і догляд за собою
ФруктЕщеТот• 12 июля 2022
Ответ дляДодекаэдр
Це на ніч треба
І на все лице, чи вона тільки під очі
Підкажіть скільки капель потрібно
Намазала , висохло, а потім крем?

автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Ответ дляДодекаэдр
Головне не роздувати усе гіалуронкою.
Я не з Києва, але подивлюся , дякую
Фиона Шрековна• 12 июля 2022
Мені 41, роблю ботокс (саме його) раз в 4-5 місяців, та радієс раз на рік. Ідеально ще б було біоревіталізацію навколо очей пару раз на рік та мезо 2-3 раза на рік, але маємо що маємо.
Лице худе (і сама також), вилиці видно, кожа жирна і товста, ще й постакне.
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Подивилася інсту Золотухіна, вражає дуже ! Моя лікар теж на нього підписана , але це ж нічого не означає ((((
Дядя Жора• 12 июля 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Зустріла нещодавно свою знайому в якої. м´яко кажучи, було обличчя не дуже. А воно ідеальне. Була дуже здивована. Вона після здачі аналізів і під наглядом лікаря приймає роаккутан.
Дядя Жора• 12 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
Приїдьте на день)
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Ответ дляДядя Жора
Приїдьте на день)
Нажаль зараз не вийде, може потім , як буде перемога. Якщо почну колоти препарати, це ж на постійній острові треба буде , потім і поїду в Київ до нього )))
Гравицапа• 12 июля 2022
Подскажите, как сделать скулы? Это подымет овал, если он поплыл?
Фиона Шрековна• 12 июля 2022
Ответ дляГравицапа
Це вам косметолог скаже, саме про ваш випадок (шкіра, вага). В вилиці колять філер, або радієсом надають об´єм (якщо лице худе).
Танцепесенная• 12 июля 2022
Я бы сделала филлер но не stylage . У меня он продержался месяц максимум. Очень не довольна. Буду делать радиесс.
Обратите внимание на Profilo, Rejuran
Тот же пилинг biorepill сами дома сделаете.
Почитайте про полинуклеотиды
И полимолочную кислоту.
Для кожи дом уход это ретинол
автор мадам Везувий • 12 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Обратите внимание на Profilo, Rejuran
Почитайте про полинуклеотиды
И полимолочную кислоту.
Для кожи дом уход это ретинол
Да мне предлагает колоть стилейдж, вот теперь думаю что выбрать ? Радиес лучше наверное будет
Беговая дорожка для носа• 12 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
stylage это классика Фоанция, никакой аллергии и др реакций на него нет, а Корею я лично вообще не рассматриваю

Но дорого конечно вам насчитали
Я в Польше тут все косметические услуги дорогие
stylage М 550 злотых
1 зона ботокса 200 злотых
Результатом очень довольна
У вашего косметолога цены очень завышены