Olyana Oks• 12 июля 2022

Те женщины, которые с 1 октября станут на военный учет, не смогут уехать за границу.

Те женщины, которые с 1 октября станут на военный учет, не смогут уехать за границу, - Андрусив (да, тот самый, который неделю назад говорил обратное)

«Те женщины, которые с 1 октября будут на военном учете и многие уже там были, по тем профессиям, которые были ранее забронированы, подпадают под общие правила - они могут выехать только в соответствии с определенным разрешением. То есть это так же, как сейчас касается мужчин. То есть мужчины могут уехать, но им нужно для этого отдельное разрешение или внесение в специальную систему. Это будет касаться небольшого количества женщин: 2-3 тысячи человек. То есть это никто существенно не почувствует», - сказал уже экс-советник главы МВД и главы ОП Виктор Андрусив.

❗️Список военнообязанных женщин - на втором фото👆

🇺🇦 Украина Сейчас
tanysha777• 12 июля 2022
Ответ дляСтешк@
Та версий несколько:
1. слишком мало выехало, надо ускорить процесс
2. еще один способ коррупции, чтобы могли выехать
3. оставшихся - к ногтю (как именно не знаю)
С октября страна закрытой будет (прямо как СССР) и что нам придумали дальше?
Заморить холодом-голодом, выжившие - идеальные непритязательные жители страны?,,,
А електронну гривню коли вводять?

нинель 1919• 12 июля 2022
Ответ дляСтешк@
Дай Бог, все, что стоит денег - просто расходы, а не проблемы
ну, а сколько еще нужно будет потерять нервов чтобы их заплатить
Клементина• 12 июля 2022
Як на мене, зараз війну виграє той, в кого краща зброя.
Не розумію навіщо їм жінки : не навчені, без достатньої зброї.
Це потрібно лише для війни кількістю, а не якістю.
Як на мене : наше керівництво має домовлятися про зброю. Сучасну і багато. Це і є їх робота! Хочуть, щоб ми зупинили рашку - хай дають найкращу зброю.
А вигравати війну лише кількістю - це вбивство своїх громадян, а не війна.
yuliya3101• 12 июля 2022
Причина принятия такого закона только одна - прекратить отток налогоплательщиков заграницу. Каждый день из страны уезжает больше, чем въезжает. Список военнообязанных женщин будет все время расширяться. Мы возвращаемся во времена Советского Союза.
Стешк@• 12 июля 2022
Ответ дляtanysha777
А електронну гривню коли вводять?
Наверное, после коллапса с отключением электричества ну или в чипе будет штрих-код
sobacura• 12 июля 2022
Takamaka як це мене не стосується? Я що інвалід? На даному етапі це всіх стосується абсолютно однаково! Це по перше, а по друге, ви нічого не знаєте про мене щоб вішати на мене якісь ярлики.
yulli-1• 12 июля 2022
Ответ дляyatsan2008
Дівчата, а не могла Європа поставити нам таку умову? Мовляв, дуже багато біженців, вже не витримаємо
Якщо Європа поставила умови, то невиїздними мають стати всі. А не тільки 14 спеціальностей. А то дивно, Європа така: ну художників ваших ми ще витримаємо а от економістів вже ні
meli5a• 12 июля 2022
Ответ дляsobacura
А що вона має нам всім давати? А працювати не треба?Вчитися, здобути спеціальність і влаштуватися на нормальну роботу? Ні? Це все має давати держава? А за шо? За гарні очі? Ото прикольно! А я пашу як дурочка півжиття, а виявляється можна все взяти від держави ) крутоооо!
Ви тільки це побачили?
А те, що просто не брали на роботу? Не було роботи, або ви думаєте всі з Києва? Є ще інші міста! Мама працювала на підприємстві до 2002 року 4 роки, то досі з/п не виплатили. Борг так і висить. Ви як з іншої планети. Якісь рожеві окуляри. Знімайте, не все так райдужно.
У моєї мами не було можливості вчитися у ВУЗі, у неї тільки училище, я вчилася у ВУЗі на контракті, працюю на нормальній роботі. Але боргу перед державою у мене не має, я нічого безкоштовно не взяла і мені просто так нічого не дали. Тому бюджетники гоу обов’язок віддавати державі, це як мінімум і більш чесно.
kristi_ana• 12 июля 2022
Ответ дляАноним Первый
Люди працювали і до війни, мали контракти і працювали по багато років за кордоном. Зараз теж хватає роботи, було б бажання працювати.
Ну так те, кто работал до войны, они там и работают. А новым куда ехать? Где хватает, в какой стране и без знания языка? Люди дерутся за возможность работать сиделками, посудомойками и т.п. То есть уже и этот сегмент забит.

Татьяна 0285• 12 июля 2022
Ответ дляfreaz
Військові закони не приймають, а ті хто таке приймає і жінок примушує душу демону давно продали.
Я до того що хлопці обурені тим законом. Кажуть так ми воюємо за країну, за жінок, сестер, мам та дітей.
От повернеться такий з фронту з пораненням і по їдеї можуть призвати його жінку наприклад. От уявіть як це хлопцям?
yuliya3101• 12 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Ожидаем бейби-бум. Те, кто колебался насчёт третьего ребёнка, сейчас увидят много плюсов))))
P.S. Я первый раз искренне рада своему диплому учителя англ языка))))
У меня тоже диплом учителя, но вот уверена, что они расширять список и туда со временем войдут почти все специальности, они перекроют все
sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляmeli5a
Ви тільки це побачили?
До чого тут Київ? До чого тут окуляри і інші планети. Якщо конкретно вам і вашій мамі не пощастило (назвемо це так) то це не означає, що держава погана і що вона вам щось не додала.
Стешк@• 12 июля 2022
Ответ длянинель 1919
А вот такой уровень в ’игре’
yulli-1• 12 июля 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Ой бля, ви тільки уявіть як цю новину будуть смакувати всякі скабееви, соловйови і вся та гниляка у рашці ото для них тема на місяці буде
Ну то навіщо наші дають їм такий привід? Хто примушує?
виканастя• 12 июля 2022
Ответ дляyuliya3101
Принятие поправок было задолго до войны. По-моему нам всем готовится неприятный сюрприз.
meli5a• 12 июля 2022
Ответ дляsobacura
То і не потрібно всіх гребсти. Так, можна сказати не пощастило. То і не треба тоді чепати. Не хочуть люди, то і не треба.
Вистачить тих хто хоче захищати.
З мене і так податки беруть, я вважаю цього задостатньо.
Не патріот, я не цього не соромлюся, мені нема за що любити цю країну. Так, я тут живу, плачу податки, але це більше якась кара за минуле життя.
Ola_la-d152• 12 июля 2022
Ответ длянинель 1919
А если не найдешь правильные края и заплатишь не тому, и поймаешься при выезде в бэби боксе, то сколько лет тюрьмы дают? около семи?. Ну в тюрьме хоть кормить будут... но это не точно)
sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляmeli5a
Вистачить тих хто хоче захищати.
’Беруть’ податки шо ви потім пенсію мали якусь. Ато почнете на старості плакати, що держава вам нічого не дала знову.
виканастя• 12 июля 2022
Ответ дляyuliya3101
Список будет пересматриваться каждый год в марте

yuliya3101• 12 июля 2022
Ответ длявиканастя
конечно, люди выезжали из страны, а сейчас так просто бегут, они не знают, как этот поток остановить, свои семьи они давно вывезли, а кто на них здесь работать будет? а воевать? не они ж пойдут...
Ellillд• 12 июля 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Про брак уже ж працює.
У загсі потрібна довідка з воєнкомату. Може не так написала надіюсь суть зрозуміла.
Але поки у чоловіків просять, а скоро і у нас будуть. І все решта також буде працювати я впевнена 100% продаж майна, авто, прописки, можливо навіть і отримання паспорта або ще якихось документів.
Я замужем.
Законотворчество, фантазия и жадность властимущих как черная дыра. Она бесконечна.
И если проглотим это, бабоньки, то рожать будем солдат и воевать за их деток сытое будущее.
Где, черт побери, деньги на контрактную армию и наши все отчисления на военный сбор всех лет?
freaz• 12 июля 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Це всі розуміють. У подруги 3 дітей іі чоловік був в бою десь під Луганськом . Після обстрілу з його роти вижило двоє!! Він і ще один молодий хлопець .ЗА що він пішов воювати ??Тільки за країну?? Чи щей за свою сїмю!!
Зараз він з опіками руки і ноги в контузіі ...Тепер черга жінки так ?
Вірю всі причетні до закону проти жінок будуть Богом покарані , буде цей гріх на іх дітях і внуках.
Татьяна 0285• 12 июля 2022
Ответ дляyulli-1
Те саме питання, нащо давати привід нас полоскати і насміхатись з нас? Не розумію..
yuliya3101• 12 июля 2022
Ответ длявиканастя
а Вы верите им? они вон курс на НАТО в Конституцию без референдума внесли, еще что-нибудь придумают, чтоб людей не выпускать
Ellillд• 12 июля 2022
Ответ дляСтешк@
Та версий несколько:
Ну я это знаю.
Ellillд• 12 июля 2022
Ответ длянинель 1919
склоняюсь к 2-му пункту
Огорчу.
Все
Бажена25• 12 июля 2022
Ответ дляmeli5a
Вистачить тих хто хоче захищати.
Країна це ж не тільки влада і території, це й ще її народ. Якщо ви так не любите цю країну, то що ви тут досі робите? Чи ви одна з тих, кто чекає руській мір і Путіна, який прийде і наведе порядки?
Contento• 12 июля 2022
Ответ дляGirlSuper
Готують нас до повної п@@@@и вибачте …
Тобто війна не закінчиться до кінця літа
А вы серьезно верили, что война закончится в этом году?
виканастя• 12 июля 2022
Ответ дляyuliya3101
Нет вы не правы. Если проанализировать многие события и моменты, то станет понятно, что о войне знали задолго. Не за месяц и не за два. У нас не такая уж и огромная страна, если сравнивать с рашей.
Вы видели , что жены ушедших воевать уже создают петиции,что бы провели ротацию. Война затягивается, вернее не затягивают.
Ми разом• 12 июля 2022
Ответ дляyulli-1
Там НЕ 14 спеціальностей.

Там 14 груп, у кожній десятки спеціальностей. Тільки у галузі права я сходу нарахувала 2 десятки спеціальностей (професій, посад)