Olyana Oks• 12 июля 2022

Те женщины, которые с 1 октября станут на военный учет, не смогут уехать за границу.

Те женщины, которые с 1 октября станут на военный учет, не смогут уехать за границу, - Андрусив (да, тот самый, который неделю назад говорил обратное)

«Те женщины, которые с 1 октября будут на военном учете и многие уже там были, по тем профессиям, которые были ранее забронированы, подпадают под общие правила - они могут выехать только в соответствии с определенным разрешением. То есть это так же, как сейчас касается мужчин. То есть мужчины могут уехать, но им нужно для этого отдельное разрешение или внесение в специальную систему. Это будет касаться небольшого количества женщин: 2-3 тысячи человек. То есть это никто существенно не почувствует», - сказал уже экс-советник главы МВД и главы ОП Виктор Андрусив.

❗️Список военнообязанных женщин - на втором фото👆

🇺🇦 Украина Сейчас
Теодор Бастард• 12 июля 2022
Ответ дляsobacura
Ні, вже свою позицію ви виклали. Далі писати будь що вже просто безглуздо.
Ну так объясните в чем моя позиция пророссийская? Если я не хочу сдохнуть в виде пушечного мяса - я автоматически поддерживаю Россию?

sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Не переводьте розмову на інших, я ніде не узагальнювала, лише в даній темі - це ж очевидно. Ви не одна платите податки, виховуєте дітей, доглядаєте за батьками та донатите на ЗСУ. Крім вас це роблять ще сотні тисяч жінок. І все ви прекрасно розумієте, навіть не виправдовуйтесь.
Ви мене звинуватили в тому, що самі робите. І всі хто тут кричить і хто кричав в темі про невиїзд чоловіків. Ні?
Татьяна 0285• 12 июля 2022
Ответ дляEllillд
Северная Корея. Фашизм. Концлагерь. Иных сравнений нет.
Про брак уже ж працює.
У загсі потрібна довідка з воєнкомату. Може не так написала надіюсь суть зрозуміла.
Але поки у чоловіків просять, а скоро і у нас будуть. І все решта також буде працювати я впевнена 100% продаж майна, авто, прописки, можливо навіть і отримання паспорта або ще якихось документів.
Леди Репях• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
І так, слова підбирати навчіться нарешті, матюки гнути будете вдома та друзям.
Та не обращайте внимание на неё)
Это ж Собачура, известный местный политический триль))
lith_oops• 12 июля 2022
Ответ дляOla_la-d152
Странно только что зарание предупредили. Ведь волна в сентябре поедет Европе в нагрузку. Как это они по тихому лавочку не прикрыли...
Ну давно ведь известно, что в случае потрясений эмиграция идет волнами. И вторая волна- она всегда более выгодная.
Первая - это паникеры (я в первой), паникеры тоже выгодные, мы приспособленные к жизни в любых почти условиях и заточены на выживание.
Вторая волна - это продуманные, кому есть что терять и есть с чем ехать. Это люди, которые едут с какой-то подушкой и перспективами.
С первой волны часть, которая не приспособилась, - возвращается. И это выгодно принимающей стороне - кому нужны те, кто не может приспособиться? Вторая волна выгоднее на порядок, это люди все взвесили и решили менять страну.
Для Украины это плохо.
Я много чего плохого думаю про запреты. Я думаю, что вред их в некоторых аспектах может быть не меньше вреда от разрушений инфраструктуры, допустим. Не говорю про жизни, ничто не важнее человеческих жизней. Но между разрушить тысячи домов и разделить миллионы семей я вот думаю, что второе хуже. ((((((
Теодор Бастард• 12 июля 2022
Ответ дляСhanelKa
Ну я приїхала на кордон на автомобілі в саму ж.. 27 числа ввечері
То черга була на кілометрів 15
Всі сварилася між собою
Хтось комусь займав/не пропускав тощо
Один одного готові були вбивати
Біля погранців було все тихо і чинно
Ніхто нічого не виламував.. а теоритично могли ( багато були з чоловіками )
Вас выпускали. И вы просто ссорились и толпились, но знали что выедете. А теперь представьте как женщины с детьми бегут кто пешком, кто на машинах к границе, а их не выпускают. Вы представляете что там начнется?
PieceOfcake• 12 июля 2022
А я патріотизм буду доводити, як Кошеві. Зроблю собі тату патріотичне і одразу всім доведу, що патріот. А на фронт не піду, бо мене снайпер може застрелити, і яка з мене користь. Нудить від цього всього лицемірства, коли розкрадали Україну 30 років, розривали на шматки, а тепер виявляється потрібно ще і жінок кинути в цю м’ясорубку, щоб вони змогли довести свій патріотизм. Хай йдуть олігархи і їх коханки, типу тої, що зараз назначили зам міністром в 25 років, доводять свій патріотизм і захищають країну, яка їм дала все! Вірніше, яку вони грабували і руйнували всі ці роки. Вальцмани, Іілатові, Корбани, Зеленьскі, Гуфмани, і всі всі, кому на українців глибоко плювати…
Shaan• 12 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Ожидаем бейби-бум. Те, кто колебался насчёт третьего ребёнка, сейчас увидят много плюсов))))
P.S. Я первый раз искренне рада своему диплому учителя англ языка))))
Смотреть будут не только по диплому, уже ж много раз объясняли.
meli5a• 12 июля 2022
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
А яка в мене повинна бути логіка? Що мені дала держава? Нічого!
Я вам не дозволяла мене оскорбляти. Тримайте свої емоції при собі.
Якщо ви іншої думки, вперед захищати країну. Розумною можна бути з дивану. Я нікому нічого не винна. Хто хоче той вже пішов, моя сім’я не хоче. Треба закінчувати цей цирк шапіто.

Татьяна 0285• 12 июля 2022
Ой бля, ви тільки уявіть як цю новину будуть смакувати всякі скабееви, соловйови і вся та гниляка у рашці ото для них тема на місяці буде
sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
От про добирати слова не треба, ок? І то не матюк.
Леди Репях• 12 июля 2022
Ответ дляPieceOfcake
Это точно.☹️
Стешк@• 12 июля 2022
Ответ длянинель 1919
вместо лавки будем кошельками меряться в военкомате ,кому быстрее и нужнее выехать нужно будет тот и щедрее , вы еще не поняли для чего это все придумали,кто хочет женщины и сейчас воюют
Та версий несколько:
1. слишком мало выехало, надо ускорить процесс
2. еще один способ коррупции, чтобы могли выехать
3. оставшихся - к ногтю (как именно не знаю)
С октября страна закрытой будет (прямо как СССР) и что нам придумали дальше?
Заморить холодом-голодом, выжившие - идеальные непритязательные жители страны?,,,
Shaan• 12 июля 2022
Ответ дляLudmilll@
Чому немає петиції? Чого ми усі мовчим??? Давайте создамо петицію і хай на президент дасть відповідь
А он уже давал, была такая петиция до войны. Все должны защищать родину, а дискриминации по половому признаку у нас нет, все равны. Всё.
Takamaka• 12 июля 2022
Ответ дляsobacura
В чому саме? Хто кричав про невиїзд чоловіків і до чого тут я?
Ви намагаєтесь маніпулювати і робите це аж занадто настирно. Ще раз: не намагайтесь штовхати перед собою жінок, коли вас самої це не стосується.
meli5a• 12 июля 2022
Ответ дляShaan
Чекаємо президента на передовій з автоматом.
Аноним Первый• 12 июля 2022
Ответ дляkristi_ana
Смешно, сейчас уже тем кто там с ВНЖ работы нет, куда вы ехать работать собрались?
Люди працювали і до війни, мали контракти і працювали по багато років за кордоном. Зараз теж хватає роботи, було б бажання працювати.
Цвіту і пахну• 12 июля 2022
Ответ дляgerasimovatm
От тут і є питання? Говорять про рівність, а яка рівність коли одних обмежують права, а інших ні. Юристів прибрали зі списку бо знають, що юристи знають свої права і будуть звертатись до суду навід до суду у справ людини, а їм це навіщо? Тому розраховано на жіночок як з переляку підуть і яких работодавацтпримусить принести військовий квиток. А зараз на всіх каналах забивають що це не страшно і нормально і станом на зараз немає нагальної потреби мобілізовувати жінок. А знаєте чому? Тому що ми майже всі цивільні і вони нас мобілізувати не можуть. А тих медиків які стоять не має можливості призвати бо хто де зараз і за кордоном і десь в лікарнях працюють не відправлять цю невеличку кількість воювати. З 1.10 настроять механізм , то підуть і старі і нові
І старі і нові хто?
Леди Репях• 12 июля 2022
Ответ дляСтешк@
Та версий несколько:
Тоже не понимаю, чего добиваются. И что еще придумают.

Татьяна 0285• 12 июля 2022
Ответ дляmeli5a
Краще жінку і доньку.
sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляЛеди Репях
Та не обращайте внимание на неё)
Удалено администрацией...
Shaan• 12 июля 2022
Ответ дляLennochka
Вы ещё не видели диктатуры. Сесть за слово война на десять лет и стать на учёт немного разное. И не забывайте что в стране война. Надо же, тогда и в Израиле Диктатура..
Ой, не смешите. Про войну сотни тысяч написали, что-то я не слышала про переполнение сибири севшими на 10 лет.
А нас на учёт уже будут ставить и это более, чем серьёзно
Takamaka• 12 июля 2022
Ответ дляsobacura
Не ок, жіночко. Ви мені ніхто і хамство я від вас вислуховувати не збираюсь. Те слова на «х», що ви мені адресували, саме матюк. Хоча з вами все ясно. Не пишіть мені більше.
meli5a• 12 июля 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Краще жінку і доньку.
І їх також + Кошового, Потапа (він якраз фізрук)
нинель 1919• 12 июля 2022
Ответ дляСтешк@
Та версий несколько:
склоняюсь к 2-му пункту
sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляmeli5a
А що вона має нам всім давати? А працювати не треба?Вчитися, здобути спеціальність і влаштуватися на нормальну роботу? Ні? Це все має давати держава? А за шо? За гарні очі? Ото прикольно! А я пашу як дурочка півжиття, а виявляється можна все взяти від держави ) крутоооо!
sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Оце точно! Єдність, патріотизм і сміливість, які показали українці будуть довго ’обсмоктувати’.
Стешк@• 12 июля 2022
Ответ длянинель 1919
склоняюсь к 2-му пункту
Дай Бог, все, что стоит денег - просто расходы, а не проблемы
freaz• 12 июля 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Слухала сьогодні військового в тт то він казав про цей облік, що це вже перебор і повний пздц. Немає бути ніякого обліку для жінок, виключно і тільки по бажанню хочеш іди, не хочеш не примушуйте жінок. Каже ми і воюємо тут за жінок і дітей.
Військові закони не приймають, а ті хто таке приймає і жінок примушує душу демону давно продали.
Shaan• 12 июля 2022
Ответ дляBabylady
Да, но когда раша перебьет всех мужиков, кто же будет воевать? Тогда нужно будет отправить женщин и негодных мужиков.
Удалено администрацией...