Пульт от линолеума• 14 июля 2022

Вопрос по давлению

153 на 75 высокое давление? Какие могут быть причины? Может ли климат повлиять? Должен ли человек чувствовать такое давление?
Неуловимый Джо• 14 июля 2022
Тиск високий. Причин купа. Може не відчувати.

автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Як же тоді його контролювати, якщо людина не відчуває високого тиску, і танометру також немає. Це можуть гори, інша країна таке зробити?
Точный_сантиметр• 14 июля 2022
А як ви визначили ? Чому виміряли ? Що цьому передувало ? Який вік та супутні захворювання ? Чим хворіли за останній рік ? Причин безліч , як правило не одна призводить до постійної гіпертензії .
Неуловимый Джо• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Можуть. Та як Ви узнали без тонометру тиск?
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Хвороб ніяких не діагностували. Таких, що могли якось на це все вплинути. Начебто. Але можна ж і не знати. Вік 29. Поміряли тиск, бо голова іноді боліла зранку. Але не сильно. Коли міряли, то не боліла. Стало цікаво, були у друзів і вирішили перевірити
Неуловимый Джо• 14 июля 2022
Щоб контролювати -купіть тонометр.
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Написала вище
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Щоб контролювати -купіть тонометр.
Та я навіть не знаю, де його брати тут. Та і вартість буду, хох
Неуловимый Джо• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Написала вище
Купіть і контролюйте. Як буде часто високий- зверніться до лікаря за терапією

автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Як то таке може біти, щоб людина не відчувала такий тиск?
Неуловимый Джо• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Неконтрольована гіпертензія небезпечна річ. Інсульт зараз дуже помолодів. Маму як інсульт хватив, то у відділенні були пацієнти від 30 років
Неуловимый Джо• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Мовчки може. Я особисто і 130 відчую, мама моя і 160 прогавила. Зараз насолоджуюсь лежачою
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Я в шоці
Неуловимый Джо• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я в шоці
Співчуваю. Як повторяться такі цифри- зверніться до лікаря
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
То повинна бути причина. Правильно? Не може бути, щоб ось так просто такий тиск. Має щось бути, головна хвороба, а тиск супутня
Точный_сантиметр• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Вже можно сказати про те , що все ж голова болить , отже сигнали є . Безумовно треба купити тонометр . І вимірювати хоча б тричі еа жень . Таке підвищення може бути після фізнавантаження , емоційного перенапруження , в горах також . Ви молода для гіпертонії , тому треба спостерігати . Зменшити кількість солі , вагу , якщо є зайва , ну і якщо причина - гори , то зрозуміло що або ще адаптація або треба покинути регіон . Так буває .
Тут надолго• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
В мене просто тиск від батьків по наследству
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Тобто, можно 3 рази на тиждень, наприклад, ходити до друзів, міряти тиск, і дивитися що покаже. А потім вже робити висновки? Тут давно, вже більше 2 місяців
Точный_сантиметр• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Ні . Ви можете на роки повязнути в пошуках причини. А є есенціальна гіпертензія . Але я думсю що це не про вас . Вихід єдиний - контроль тиску і ооляд лікаря.

Точный_сантиметр• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
3 рази на день . Ну ви ж розумієте , тоеба знати де ви були раніше і де ви зараз , щоб оцінити маштаб змін .
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
О, 3 рази на день, то я не знаю, як зробити. Люди працюють. Я не жила ніколи, де гори. Та ще й інша країна. То навіть не думала, що таке може бути.
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Взагалі, я не знаю, який нормальний тиск у мене. Бо ніколи не зверталася. То терапевт міряв, але начебто не казав нічого. Лише серце іноді гупало. Все. Але і серце наче норм, може бути високе серцебиття, десь 100-120, але по кардіограмі було норм
Точный_сантиметр• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Ну ви ж не кажете , з чого випити чаю , у друзів є чашка і треба ходити до них ) ви купуєте чашку . Зараз вам треба купити тонометр або попросити на деякий час . І якщо все ж це не випадковість а постійно підвищений тиск , то зверніться до лікаря.
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Так. Згодна. Дякую вам, бо навіть не знала, до кого звернутися
{СоJIнТсЕ}• 14 июля 2022
Сдать анализ на холестерин,там целая панель.Посетить кардиолога.
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Холестерин, это вроде бы, когда есть лишний вес, или курят? У меня нет ничего из этого. Хотя могла и перепутать
{СоJIнТсЕ}• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Не обязательно.В стенках сосудов откладываются холестериновые бляшки,которые сужают просвет сосуда.Зависит от характера питания.У моего папы было давление 150,один сосуд был закрыт бляшками на 90%,шарахнул инфаркт.В холестериновлм анализе за 3 месяца до этого почти все показатели были завышены.
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Блин, кошмар какой. А сколько вашему папе лет? Я же, вроде бы, не могла успеть заработать себе бляшки
Научительница• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Буває, що людина і вищій АТ не відчуває.
Я теж не відчувала, іноді не звертала увагу на попереджувальні симптоми, до першого гіпертонічного кризу. Вперше виміряла АТ в 23 роки (просто на роботі стало погано), АТ був підвищений і значно. Сточатку на протязі доби були такі перепади тиску - ранком АТ був 110-115/65-80, а до вечора підіймався до 160-170/100-110. Але до лікаря не зверталася майже 5 років, серйозно чомусь до його не поставилася. Пов´язую зі стресом, може бути і наслідковий. Тепер це стійка гіпертонія, кризи гіпертонічні бувають, є деякі наслідки. Конкретну причину не знайшли, тому це первинна (есенціальна) гіпертонія. Щодня приймаю антигіпертензивні таблетки. А що поробиш...

Купіть тонометр або пройдіть добовий моніторинг АТ.
Басноплетка• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я можу не відчувати 170 тиск, але причину потрібно шукати