Идущаяповолнам• 16 июля 2022

Домашние помидоры 130-150 грн, Киев...

Девушки, отпишитесь по районам, почем у вас продают помидоры, которые называют домашними? Я сейчас прозрела, 130-150 грн, Киев, рынок у м. Дарница. Просто розовые, не домашние по 80-90 грн...
Rikitikitavi_2022• 16 июля 2022
Ответ дляZelenkа
Ні, в БЦ, тут у нас автостанція в центрі, там з багатьох районів автобуси, великий ринок центральний. В базарні дні справжні селяни торгують.
а, я з Лівого - то мені туди далеченько буде, максімум до мацковской площі могу поїхати на ту автостанцію що там не в центрі) Але дякую, буду мати на увазі)
Чавонадо• 16 июля 2022
В четвер брала по 35 грн, хз домашні чи ні, але на смак хороші.
Zelenkа• 16 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Так а шо, в електричку, рюкзак, і гайда в провінцію до нас Назад так само
Rikitikitavi_2022• 16 июля 2022
Ответ дляZelenkа
оце тема, треба бути після війни розвідку в цьому напрямку зробити, раніше так і робили) у вас там не провінція, а прованс: прованс де украйньен) прекрасне гарне затишне зелене українське передмістя)
Чавонадо• 16 июля 2022
А як перевірити, що вони домашні? У нас на масиві є місце, де стоять бабусі/дідусі продають городину, через метрів 200 є овочевий магазинчик. Минулого літа стала свідком картини, зранку купувала овочі в магазинчику, переді мною отоварювався дідок, брав огірки, ввечері йду з робити стоїть цей дідусь і продає ’домашні’ огірки вдвічі дорожче за ціну з магазину.
автор Идущаяповолнам • 16 июля 2022
Ответ дляЧавонадо
На вид, но это не 100% кончено. Домашние не такие идеально-восковые один в один. И розовые крупные с паутинкой. На запах еще.
А аот такое как у вас я видела с яйцами типа домашними. Брали в АТБ, продавали вдвое дороже через дорогу в корзинке.
Zelenkа• 16 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Щодо передмістя: ще пару сезонів забудови Одеської траси у нашу сторону і таки да, станемо передмістям столиці
Брыкалка• 16 июля 2022
Ответ дляMs. Искренность
Уже как неделю свои ем, почему пишут что рано ещё?
Ого у вас, наши черики еще зеленые висят
Мальчижка• 16 июля 2022
Там цены всегда ккие-то завышенные были
Ноу коммент• 16 июля 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Блин, дорого. У нас на стихийных раскладках такие же цены, думала на ярмарку прогуляться -получается смысла нет
Это цены на хорошее, домашнее.
Есть подешевле, но похуже.
А вообще все дорого...
НашлаПерепискуМужа• 16 июля 2022
Ответ дляДобра всем!
А ми з першого липня свої домашні їмо і не купуємо, і на борщ є і на ікру. Ґрунтові, без теплиці.
Напевне ви на півдні, київська обл ще зелені, але вже великі)
Уравнобешенная• 16 июля 2022
Киев, Веник. На рынке 35-85 грн -на любой вкус
Ужгород• 16 июля 2022
60 грн, Полтава
Ужгород• 16 июля 2022
А галименькие красные до 30 грн
Добра всем!• 16 июля 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дніпро
Сижу на стуле• 16 июля 2022
70 грн розовые и Кристалл
Сижу на стуле• 16 июля 2022
Ответ дляРезвая лошадка
А куда базарчик бабушкинский с Дарницкого вокзала переехал?
Всегда там овощи, ягоды, зелень дешёвая была. Сейчас стоит заросший травой участок, нет продавцов
Слава Богу,что их прогнали.Грязь и коррупция.
Атрика• 16 июля 2022
Сьогодні була на столичному базарі:помідори -від 45 до 75,огірки:25-45.Картопля 16-50 цьогорічна.За домашні помідори,беру в себе в селі сусідньому по 50 грн( смачні)
Солнечный день• 16 июля 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Посмпрашивайте, аж интересно.
В начале рынка разнокалиберные розовые + желтые на подносе у женщины. И чуть дальше уже не помню у кого, но они везде именно разнокалиберные, длинные и круглые вместе лежат
ходила я на рынок, видела эти помидоры, сказать, что вот прям так и просятся в рот-не могу, но, я вам могу ответить почему такая цена)), они домашние, НО, продают перекупы, я этих тетенек зимой и летом там постоянно наблюдала, вот когда поедут именно селяне, цена будет ниже))
Кстати, вишни по 30 грн не нашла там)) Черешня была классная, реально черная по 100 грн, но увидела сколько тетка на 1 кг ее кладет, передо мной мужчина брал, поняла, что на грамм 200 точно нажухает и не купила))
автор Идущаяповолнам • 16 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
вишня по 30, это там где выход из рынка на Попудренко, там до войны люди из сел по вторникам и субботам приезжали. Сейчас одна семья только ездит. Вот они будут во вторник с 8 утра, сказали вишня будет
upd: с овощного выход на Попудренко
Солнечный день• 16 июля 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
upd: с овощного выход на Попудренко
спасибо
ok1904• 16 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Це укр.прованс десь в Яготині
Rikitikitavi_2022• 16 июля 2022
Ответ дляok1904
Це укр.прованс десь в Яготині
Про прованс наш трошки від Тараса Г.:

’А як не бачиш того лиха,

То скрізь здається любо, тихо,

І на Україні добро.

Меж горами старий Дніпро,

Неначе в молоці дитина,

Красується, любується

На всю Україну.

А понад ним зеленіють

Широкії села,

А у селах у веселих

І люде веселі.

Воно б, може, так і сталось,

Якби не осталось

Сліду панського в Украйні.’
ok1904• 16 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Про прованс наш трошки від Тараса Г.:

’А як не бачиш того лиха,

То скрізь здається любо, тихо,

І на Україні добро.

Меж горами старий Дніпро,

Неначе в молоці дитина,

Красується, любується

На всю Україну.

А понад ним зеленіють

Широкії села,

А у селах у веселих

І люде веселі.

Воно б, може, так і сталось,

Якби не осталось

Сліду панського в Украйні.’
Мов прокинувся, дивлюся:

Село почорніло,

Боже небо голубеє

І те помарніло.

Поглянув я на ягнята —

Не мої ягнята!

Обернувся я на хати —

Нема в мене хати!

Не дав мені Бог нічого!..

І хлинули сльози,

Тяжкі сльози!.. А дівчина

При самій дорозі

Недалеко коло мене

Плоскінь вибирала,

Та й почула, що я плачу.

Прийшла, привітала,

Утирала мої сльози

І поцілувала...

Неначе сонце засіяло,

Неначе все на світі стало

Моє... лани, гаї, сади!..

І ми, жартуючи, погнали

Чужі ягнята до води.