Да, я блондинка!• 18 июля 2022
Як ви рахуєте, якщо грошей тільки на білети, до Канади не має сенсу їхати?
Прошу віднеслись в розумінням
Не у всіх мішкі з грошима
В нас були заощадження , які вичерпались на певні проблеми та сім’ю .
Я можу написати , як я собі уявляю наш приїзд до Саскачевана і подальші дії.
Так як ми не вакциновані , будемо на карантині 2 тижня
За ці два тижня , знайти оренду квартири , роботу ( зараз я шукаю , моніторю все, може і в Україні знайдемо )
Два варіанти
Знайти роботу по спеціальності - зняти житло на пів року з грошей які виплачує програма Канади ( це буде 9 тис кад ), комуналка , продукти на перший час і працювати
Знайти роботу на фермі - працювати і жити
Можливо працювати овертайм , або мінятися з чоловіком ( він на першу зміну , я на другу )
Бо в нас малюк
Скажу по перше , відпочинок і сидіння на якихось виплатах ( я не знаю навіть чи вони є ще , окрім цієї по приїзду)
Ніхто не збирається , ми хочемо дати майбутнє дітям і будемо пахати скільки потрібно .
Яка ваша думка ? Це все реально ?
Не у всіх мішкі з грошима
Два варіанти
Бо в нас малюк
Яка ваша думка ? Це все реально ?
пьЯНА• 18 июля 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Мало
Пишуть же всі що потрібно 10 тис $
В нас 2000$ на білети
І 1000 $ максимум
Але я бачу що я дійсно настроїла себе не на те що потрібно
Краще лишитись , ніж на голод вести дітей
Дякую за відповіді
Пишуть же всі що потрібно 10 тис $
В нас 2000$ на білети
І 1000 $ максимум
Дякую за відповіді
А Ваш муж вообще что говорит по этому поводу ?
Ну ладно Вы в розовых очках
Но может муж умнее ? Или он как Вы скажете ?)))
Ну ладно Вы в розовых очках
Живчик-счастливчик• 18 июля 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Где-то убудет, где-то прибудет. Всегда после падения начинается рост.
Все страны прилагают максимум усилий для исправления демографической ситуации и удержания специалистов, а в Украине произойдет само собой думаете?
Карусель-весель• 18 июля 2022
Ответ дляКукарикуууууу
С такими вводными у меня знакимые улетели в апреле, только младшему ребенку было 8м, а детей всего трое. Не лакшери, но все есть. Работают вдвоем, поочереди , у нее не полный день. Торонто, а там дорого.
Вообще без денег? Как они жилье сняли?
Кукарикуууууу• 18 июля 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Мало
Пишуть же всі що потрібно 10 тис $
В нас 2000$ на білети
І 1000 $ максимум
Дякую за відповіді
Пишуть же всі що потрібно 10 тис $
В нас 2000$ на білети
І 1000 $ максимум
Дякую за відповіді
У вас ответы теоретиков, идите в группу на фейсбук и читайте практиков, кто сам прошел
Кукарикуууууу• 18 июля 2022
Ответ дляКарусель-весель
Вообще без денег? Как они жилье сняли?
Искали через диаспору. Было 1-1.5 на пятерых.
Да, я блондинка!
• 18 июля 2022
Ответ дляКупипупсичек
Автор, може машину продать?
Хто її зараз купить ?
Квартиру думала продати
Але це зовсім нереально зараз
Квартиру думала продати
Але це зовсім нереально зараз
Аноним с кешбеком• 18 июля 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Я , чоловік , двоє дітей
В первую очередь вам ’помогут’ тем, что отберут детей. Как только окажется, что выплаты вам ещё не начислили, а за жилье уже платить нечем.
Карусель-весель• 18 июля 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Значит вы не все знаете. Я вам серьезно говорю
Маурита• 18 июля 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Не розумію
Якщо дають допомогу -9 тис кад
Чому не варто ? Можете пояснити ?
Можна оплатити житло на пів року і залишити на продукти
І працювати , працювати
Як по іншому
Чому тоді не реально
Якщо дають допомогу -9 тис кад
Чому не варто ? Можете пояснити ?
І працювати , працювати
Як по іншому
Чому тоді не реально
А как у вас 9 тыс получилось? На ребенка меньше дают
Аннуитет• 18 июля 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Не розумію
Якщо дають допомогу -9 тис кад
Чому не варто ? Можете пояснити ?
І працювати , працювати
Як по іншому
Чому тоді не реально
Якщо дають допомогу -9 тис кад
Чому не варто ? Можете пояснити ?
І працювати , працювати
Як по іншому
Чому тоді не реально
Тоже пробивала тему Канады по блогерам, живущим в Канаде.
Советуют с собой самый минимуму 5000 дол.
А лучше 10 000.
АБВГДейка• 18 июля 2022
Автор, не знаю что вам сказать, сама думаю. У нас из ресурсов 7000 евро. У мужа работа есть, в Канаде будет получать 95000 в год. Плюс помощь канады 12000 разово.
Но, жилье будет на нашу семью 2500. Если вычесть налоги, это 50% от зарплаты. Прожить на остаток очень сложно.
Визы мы получили, но в раздумьях, вытянем ли.
Мы сейчас в Австрии, тут цены тоже высокие, но мы за аренду не платим. Если бы была аренда, мы бы не вытянули.
Купипупсичек• 18 июля 2022
Ответ для220В
К тому, что надежды как и любая эмоция эфемная не материальная штука, надеяться что кто то будет тебе помогать вообще не серьёзно при наличии детей, нужно более существовенные вещи, чем какие то родственники черти где от того места где ты собираешься жить.
Інформаційна підтримка не зобов´язую находитись поряд.
В меня знайома сама виїхала з трьома дітьми, в Бельгію. Норм себе почуває і діти також. А у Автора ще й чоловік їде.
Воздух в банке• 18 июля 2022
Автор, у мене питання щодо ’знайти оренду квартири’...Там як ви плануєте два тижні на карантині сидіти? там безоплатно? ну добре, але ж поштової скріньки нема, тобто вам треба буде шукати, а де? о тут дивлюсь там ціни в тисячах і доларах, ви якось глобально ставите питання, я на вашому місці спочатку з житлом продумала ситуацію перед тим як їхати кудись, або може правда на фермі той жити та робити, але тоді домовляйтеся з роботодавцем до виліту
Пописанная парта• 18 июля 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Цікаво просто побачити в живу , хоть одну дівчину яка пише такі безглузді коменти
Поговорити , спитати що у людини трапилось в житті , що вона в Інтернеті відривається
Чому хтось повинен когось утримувати ?
Звідки ви це берете ?
Чому хтось повинен когось утримувати ?
Звідки ви це берете ?
Ответ дляДа, я блондинка!
Не розумію
Якщо дають допомогу -9 тис кад
Чому не варто ? Можете пояснити ?
І працювати , працювати
Як по іншому
Чому тоді не реально
Якщо дають допомогу -9 тис кад
Чому не варто ? Можете пояснити ?
І працювати , працювати
Як по іншому
Чому тоді не реально
А если помощь не получите сразу, а месяца через 2? А если работу не найдете сразу? А карантин где и за что будете сидеть? Канада не социальное государство, там всем пофиг, есть Вам где жить, или Вы с младенцем в коробке под мостом.
Rikitikitavi_2022• 18 июля 2022
Ось вам контакт для житла в Саскатчавані
’ Housing Support
Saskatchewan Housing Corporation (SHC) has housing units available in both rural and urban communities across the province that can support displaced Ukrainians. SHC will work with community partners and local housing authorities to connect refugees in need with safe housing as they become settled in Saskatchewan. Families, individuals or community organizations can phone SHC at 1-800-667-7567 to apply for housing support.
For support with finding accommodation, you can also contact UCC Saskatchewan. UCC has launched a registration process for Ukrainians to match them with accommodation that is being donated by Saskatchewan residents and businesses. For more information, please visit the UCC website. The registration form can be found under the UCC Saskatchewan Ukraine Support Committee - Ukraine Support Info Source section.
For additional supports, please contact the UCC at 1-888-652-5850 or email settlement@ucc.sk.ca.’
’ Housing Support
Я тут Живу• 18 июля 2022
Ответ дляБегущаяпо
Слідкую в інстаграмі за фітнес блогеркою зУкраїни і іі чоловіком (курси продають схуднення). До війни жили в Еміратах. Переїхали до Канади по програмі КУАЕТ. Відразу купили дім великий, машину, оформили свою компанію. Оце я розумію переїзд) Коли ти лише змінюєш місце проживання без няких втрат, все комфортно. А їхати в нікуди і починати життя з 0 це дуже важко і страшно як на мене.
CUAET не дает право на ведение бизнесса
Ща как дам• 18 июля 2022
Ответ дляКупипупсичек
Так то Бельгия а то Канада
Я тут Живу• 18 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
Авторе, чому саме Канада? Дорога холодна країна, посередня медицина, мінімум підтримки нашим біженцям від країни, дорогі продукти, дорогий переліт.
З таким запалом і бажанням ´рити землю´ - Німеччина ваш ідеальний варіант. Є соц виплати, житло безкоштовно на перший час, мовні курси, дітям школи і садочки. Вони вельми зацікавлені в білій міграції з України, в тих хто мотивований багато працювати і платити податки.
зто PR и гражданство в обозримом будущем
МойНеТакой• 18 июля 2022
Гроші Канада дає 3000 на людину , але лише через кілька місяців ви їх зможете отримати. Чим будете платити за житло ці кілька місяців ? Перші 2 неділі ви будете на карантині , а потім ще кілька неділь отримувати документи , щоб працювати - аналізи що ви здорові ( для мед страхування , яке робить роботодавець) , номер соц.страхування і т.д. Та й житло важко знайти без рекомендацій ... Не все так просто
Пожарник• 18 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
Мы в Киеве, но, наверное я пессимистка, ибо особенно радужных надежд относительно будущего страны, не питаю...
Ну вот вы же не выехали, а говорите, что ради детей хватались бы за соломинку
барабанщица• 18 июля 2022
Автор, мой совет пробуйте и выезжайте, не слушайте никого. Постарайтесь тут по максимуму собрать денег на переезд. Продайте все ненужное на олх, немного получится подсобирать. Есть группы, где есть хосты, напишите в них о себе рассказ+фото. Заполните аппликации и пробуйте. Кто не рискует, тот всегда будет сидеть в страхе и пугать остальных. У вас дети и там они смогут получить хорошее образование и жить в мире. Просто хорошо все продумайте, как будет выгодней выехать и подкопите. До вылета найдите все сообщества+соберите всю информацию. У вас обязательно все получится. Я лично в вас верю)
Леди Г• 18 июля 2022
Якийсь час, також думала про канаду,чоловік виїзний, тисяч 10дол є в загашнику.
Підписалася на групи в фейг, телеграмі - почитала, і зрозуміла, що взагалі не варіант.
Виплати не зразу приходять, дехто так і не отримав , кінця краю в бюрократії немає. Все заповнили ок на папері,в електронному вигляді - ’еррор’.
На виплати не надійтися, якщо будуть то не відразу.
Далі,в Канаді можуть приймати на роботу, проводити співбесіди - місяць, це там нормально.
Якщо тут, в Україні - знайдете роботу, чі ту ферму, то тоді можна їхати.
На перекуре• 18 июля 2022
Ответ дляМайор Медуза
он слишком туманно. А дети быстро растут, пусть растут в тишине и перспективах
Які перспективи у дитини емігрантів, що не мають коштів навіть на оренду і сподіваються на виплати від держави?
Садочків державних немає, можливості купити власне житло - ноль, перспективи дитини - так само, як батьки працювати на фермі в зажоп... Але, це буде канадське (!) зажоп...
РозаФиалковна• 18 июля 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Мало
Пишуть же всі що потрібно 10 тис $
В нас 2000$ на білети
І 1000 $ максимум
Дякую за відповіді
Пишуть же всі що потрібно 10 тис $
В нас 2000$ на білети
І 1000 $ максимум
Дякую за відповіді
Ну кого ви слухаєте ???!!! Який голод для дітей в Канаді ?! На крайній випадок підете в церкву, там вас нагодують і допоможуть! Як їхали десятки тисяч українців на початку минулого століття і після перемоги сраного совка в 45му? З торбами грошей???!!
Думайте про дітей і не вагайтеся.
Брат моєї бабусі в кінці 20х виїхав. Нажаль ніякого зв´язку на той час мати не можна було. А в 33/34 голодомор в Україні, і канібалізм в селі, а через 6 років сранв совєти погнали українців на війну живим м´ясом. Впевнена що в Канаді дядькові було все таки краще
Думайте про дітей і не вагайтеся.
Ответ дляДа, я блондинка!
Ми провінцію розглядаєм
Саскачеван
В Торонто у нас є родичі
Але там дуже дорого і я навіть не розглядаю цей варіант
Саскачеван
В Торонто у нас є родичі
Без денег я не встречала ни одного беженца. Исключения в лагерях - но я в них не была. Лагерей с питанием в Канаде нету. Жилья нет. Конечно без денег нельзя.
Я люблю транзисторы• 18 июля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Я коли читаю , що майбутнього тут не має- диву даюсь.
Чому люди такі не впевнені , у мене наприклад вз за того що багато людей поїхало , дохід виріс
В мене також виріс, бо приїхали по контракту на рік іноземці.
За кордоном я цих грошей, лежачи на дивані не зароблю.
Ща как дам• 18 июля 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Думайте про дітей і не вагайтеся.
А детей в фостерную семью
220В• 18 июля 2022
Ответ дляКупипупсичек
))) детский сад, при чем тут кто куда выехал и как себя чувсвуют? У меня огромное количество знакомых живут по всему миру, как это поможет Автору в Канаде без денег с двумя детьми, одному из которых 5 месяцев? При чем тут Бельгия к Канаде? Вы понимаете что это Разные страны с разными программами, разными ценами и условиями? Такое ощущение что все страны как волшебная сказка, только попади и тебе будет скатерть самобранка, сапоги скороходы и доктор Айболит. Вы сами в Каналу без денег поехали? Или так советы раздаём
Ответ дляКарусель-весель
Вообще без денег? Как они жилье сняли?
Никак. Сказки венского леса. Родственники небось приютили, но ’ все сами, все сами’ . Там без контракта на полгода и оплаты вперёд никто даже говорить не буду т ( про рабочий контракт и справку о доходах за полгода вообще молчу)