KROX@• 19 июля 2022

Ви б купили хатку під кап.ремонт?

В селах на півночі Франції тисяч за 30-40, щоб поступово зробити ремонт і мати для здачі в оренду чи самим приїжджати
Результат:
вже голосів: 59
29 (49.15%) Ні
24 (40.68%) Так
6 (10.17%) Результат
Пожарник• 19 июля 2022
Ответ дляKROX@
В гривнях і в Україні нічого не купити
Та ото ж! Хоча в нас е так1 села, де задарма в1ддають, багато покинут их хат, вибирай любу. Але там глухомань. Н1 пошти, н1 школи, н1 газу, н1 1нтернету.

автор KROX@ • 19 июля 2022
Ответ дляПожарник
Мені в таких селах не потрібно , в Нормандії в селах є все необхідне
Пищалка• 19 июля 2022
Ответ дляПожарник
В Черкаській області за 50 000 - 100 000 грн можна купити хату з газом, не в глухому селі і з гарними краєвидами
автор KROX@ • 19 июля 2022
Ответ дляПищалка
Для чого? Я на заході з краєвидом на гори буду продавати нерухомість
Пожарник• 19 июля 2022
Ответ дляПищалка
Це задарма. Але села не для Молод1. Молодим робота нужна.
Пищалка• 19 июля 2022
Ответ дляKROX@
Тоді вам рекомендація не поспішати, тому що поки склалося враження що ви маєте лише бажання купити хату в Франції, але зовсім не розумієтесь на деталях. Можливо в вашому випадку простіше та вигідніше буде здавати хату на заході
Пищалка• 19 июля 2022
Ответ дляПожарник
Так, це лише варіант для відпочинку (або тимчасового проживання для тих, хто має змогу працювати онлайн)

автор KROX@ • 19 июля 2022
Ответ дляПищалка
Здавати не буду, вона і зараз стоїть закритою. Одну собі залишу, про всяк випадок, а решту і до війни планувала продати, просто не встигла.
Пожарник• 19 июля 2022
Ответ дляПищалка
Для в1дпочинку класс. Ми ще мабуть багато рок1в по селам в1дпочивати будемо та дач1 в аренду братимем. У нас будинок 10 км в1д м1ста, л1с, канал, озеро. То люди приходят часто та питать, чи н1хто не здае. Д1тей хотять хоча б на м1сяць за м1стом вивезти.
Ms. Откровенность• 20 июля 2022
Не знаю як у Франції, а в Україні нам така авантюра вийшла у 3 рази дорожче і в 4 рази довше, ніж ми такий будинок побудували з нуля...